Salcano astro 20

murat aslan

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Whistle
Salcano Astro 20 geçme bisikletimi yol yarış bisikletine geçmek istediğim için satıyorum.

özellikleri;
18.18.5 inç kadro
27 vites ön arka attırıcı acera
suntour v3 gidondan kitlemeli maşa
göbekler shimano
aynakol xcr suntour
sele salcano jelli sele bayağı rahat
jantlar salcano xpro
lastikler continental raceking
tekro fren bacakları

bisikletimin arızası yoktur fakat biraz yıpranmıştır. kondisyonunda hiçbir sıkıntı yoktur. yolda akıyor gidiyor. 20 agustosa kadar satışta olucak ciddi alıcılara istanbul içinde gösterebilirim. istanbul çağlayandan satılıktır. alan arkadaşıma şimdiden hayırlı olsun FİYAT 450 DİR. 20 SİNE KADAR SATILMAZSA İLANI KALDIRACAGIM.
(link)(link)(link)(link)https://www.bisikletforum.com]http://m1308.hizliresim.com

Scudo

murat aslan

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Whistle
evet v fren. ön tarafta gidondan kilitlemeli maşa ayrıca disk uyumludur

murat aslan

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Whistle
bisikletle cidden ilgilenen varsa daha ayrıntılı fotolar çekebilirim

murat aslan

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Whistle
Bİsİkletİ aktİf kullandigim icin Ön vİteste bİr sikinti var fİyattan vİtesİn parasini dÜŞÜyorum fiyat kisa bir sureligine 400 tl

murat aslan

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Whistle
günceldir vitesi yaptırdıgım taktirde fiyata ekleme yapacagım

murat aslan

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Whistle
bisikletin ön vites attırıcısı için bisikletçiye gidip sipariş verdim yeni takılan parçanın parasınıda ekleyip daha ayrıntılı fotoğraflar ile yeni bir konu açacağım. eğer beklemek istemeyen varsa fotoğrafları özelden gönderebilirim. bisikletle ilgili ayrıntılı birşey yazamadım yukarda biraz aceleye geldi fakat bisikleti görüp 1 defa sürmeniz yeterli. fiyat performans olarak çok iyi bir ürün bu fiyata sıfır ng650 bile alamazsınız..

murat aslan

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Whistle
ilan güncel bisikleti satın almak için yarın akşam saat 22.00 son kaldırmak zorunda kalacağım ilanı

bisikletin ön attırıcısı ve zıncırı sıfırdır. yarın akşam attırıcının yenısı takılcak fıyat 420 tl yanında km saatı ve suluk kafesi hediyem olucak ilan 28 agustostan itibaren tekrar güncel olucak. cumartesi günü bisikletle tura çıkacağım..

murat aslan

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Whistle
Bİsİkletİn Ön attiricisi arizali fakat bİsİklet sÜrÜlÜyor Ön vİtesİn parasini dÜŞtÜm fİyat 400 tl den gÜncel. LÜtfen alicam bİsİkletİ Şu gÜn Şu saat gÖrÜcem deyİp 1-2 saat Önceden saÇma sapan bahaneler uydurup ekmeyİn artik bu tarz hareketlere mÜsamaha gÖstermeyeceĞİm