Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

salcano assos mu astromu???

Konu, 'Salcano' kısmında polymark tarafından paylaşıldı.

1. polymark

polymark Yeni Üye

salcano assos mu astromu??? bir türlü karar veremedim yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler :)

ASSOS

26” MTB

Shımano Altus 24 Vites

7005 Alüminyum Kadro

RST OMNI 191 C7 Amortisörlü Maşa

Ahead Alüminyum Boğaz

Alüminyum V Fren

ASTRO

26” MTB

Shımano ALTUS 24 Vites

Aluminyum Kadro

RST OMNI 191 C7 Amortisörlü Maşa

Ahead Alüminyum Boğaz

Aluminyum V Fren

yeniden teşekkürler... :cool:

2. Tuncer Bayık

Tuncer Bayık Kıdemli Üye

Seviye:
    Bir ay geçmiş, bi faydası olurmu bilmiyorum. Ben jant tellerinde ve renginde fark görüyorum.Bi de kataloğunda Astro için alü kadro yazarken,Assosta 7005 alü yazıyor.Assos 450,Asrto 440 ytl.Yani bunlardan başka pek bi farkı da göremedim ben de.Fiyatı da 10 ytl farklı olması da fark olmadığını gösteriyor.Sitesinde astronun resmi yok.Bayisinden broşürüne-kataloğuna bakarsan görebilirsin.Farkı:jant telleri,rengi,10ytl fiyat farkı.Bence astro daha havalı duruyor.Rengi siyah-sarı ve jant telleri daha değişik bi hava veriyor.

3. deepcriminal

deepcriminal Aktif Üye

Seviye:
    benim bu sene almak istediğim bisiklet aslında Astro idi fuarda gördüm güzel bir bisiklet.. yalnız henüz gelemişti sadece numune vardı ellerinde. sonra karar değiştirip Sedona 761 aldım :)

4. celil.mayaoglu

celil.mayaoglu Forum Bağımlısı

Seviye:

boyunuza uygunsa kesinlikle ASTRO

aynen sitesinde ben de görememiştim ama 2 çocuk alıp paylaşıma eklemiş harika bisiklet gerçekten, ne yazıkki e-ticaret sitelerinin çoğunda yok.satılmıyo oralarda, şansa satan yer bulunursa muhteşem olur.

5. semihh

semihh Bisikletkolik

Seviye:

farkı astronun jant telleri farklı fakat o teller cok zor bulunuyor bnce assos un jantları iidr hem assos'da shimano aynakol da var astronun aynakolu shimano değil.aynakol yonunden assos ii ama karar senin bnde ikisinn arasında kaldım bu aralar bnde almayı dusunuoyorum bısıkletım calındı onun için ama assos la astro arasında kaldım ama assos alcam gbi gozukuo :) :D
    bi de assos da rst omni amortisor yazıor ama zoom amortisor resmı var katalogta anlamadım valla astronun resminde rst omni amortisor var katalogta da aynı ama bilmiorum belki yanlıs baskı olabilr.

6. semihh

semihh Bisikletkolik

Seviye:
    ha bi de herkesın zevkı ayrı ama bisiklette beyaz renk hoş duruyor o yuzden assos al derim.

7. todiefor

todiefor Aktif Üye

Seviye:
    Bence 2 bisikleti yan yana bi koyun ondan sonra karar verin bizim burda astro da var assos da var yan yana koyunca Astro daha güzel duruo benden demesi
    (aynakol aradaki değişcek fiata gene shimano yapılır onemli değil hatta üzerine biraz daha ekleyip daha ii bi şey bile takılabilir ...)
    Benim düşüncem bu herkesin görüşüne saygı duymak lazım ...

8. semihh

semihh Bisikletkolik

Seviye:

siz de varsa ıkısı yan yana koyup , farklı acılardan resmlerini koyarmısın buraya cunku kararsız kaldım bn de ikisinden birini alcam karar vermeıorum bi turlu.
    astronun kadrosu alcak geldi bna assos daha yuksek ona gore bnm boyum 1.79 boyuma gore bişe almak istiorum .alçak kadro da pek hosuma gtmıor . Ama hep astro yu ovmusler burda ...?bence assos'da astro'daki jant olsa onu begenır herkes , astronun jantları guzel oldugu için onu alıo millet bana gore

9. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    boyuna göre 17 ya da 18 ınc kadro almalısın kardeşim sele borusunun uzun olmasına dikkat etmelisin ilerde senin için bir sorun olmasın...

10. semihh

semihh Bisikletkolik

Seviye:
    boyuma göre evet 17" 18" olması gerkeıor astronun kadrosu kac inç ?
    astronun kadrosu alcak geldı bna ama assos un boyu ii fakat dogal cekilmıs resımlerı yok hiç bizim burdakı salcano bayısınde de assos yok astro da yok ama forumda iki ark. astro almıs onların resmlerını gordum katalogtakı gbi deil daha alcak duruo ya bnce assos daha ustun astrodan bi tek jantları deişik astronun zaten astro da ordan kazanıo bnce assos un rengi falan daha cekıcı gelıo bna ama bilmiorum detaylı bilgiye ihtiyacım var... daha detaylı bilgi vercek arkadaslar olacaktır onların yorumlarını da bekleyecegım ...

11. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    her iki bisiklete binmediğim için bu konuda fazla bilgi veremiyecem yani burdada hiç görmedim her iki modeli maalesef:(

12. semihh

semihh Bisikletkolik

Seviye:
  13. bakteri_16

bakteri_16 Yeni Üye

assos aldım 1 hafta önce pedal göbegınde sorun cıktı fabrikaya götürdüm yaptılar hmn sagolsunlar bir sürü yedek parça aldım onada ücret almadılar salkano yöneticilerine teşekkürler assostan memnunum lastıkler biraz fazla şişik olsun uöuyor bisiklet çok seri

14. mhmmd

mhmmd Üye

Seviye:
    Bence kafana en yatkın olanını al.Bu arda 440 ytl yerine 470 ytl ye borla da alabilirsin

15. okancelik55

okancelik55 Yeni Üye

Seviye:
    Asrtonun kadro boyu kaç acaba

16. jano

jano Yeni Üye

Seviye:
    astro nun kadro boyu küçük ama direksiyon yüksek olmasından dolayı koltuğu kaldırdınız mı bir sorun yaşamıyorsunuz

17. ufuk_

ufuk_ Kıdemli Üye

Seviye:
    astroya disk fren takabilirmiyiz? Takarsak bir sorun olurmu? Nerde takılır ?Takan kişi sağlam yapabilir mi? :D

18. trek2662

trek2662 Üye

Seviye:
    Astro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

19. ASTROCU

ASTROCU Aktif Üye

Seviye:
    verdiğiniz link bana ait olan Astro nun linki ve fotoğraflarıdır!Ben 178 cm boyundayım! Gidon yüksekte olduğu için kadro boyunun biraz daha küçük olması farkedilmiyor!eğer biraz daha yüksekte oturmak istiyorsanız 30-35 cm lik bir sele borusu alınız!ben 30 cm lik bir sele borusu alacağım yazın!şuan da biraz daha yüksekte olmayı istiyorum!o yüzden!ama 2008 yazını Astro'm la geçirdim ve çok güzel bir yazdı!arkadaşımla beraber aldık zaten!beraber pedalladık tüm yaz boyunca!:D