Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano Assos aldım. Sizce iyi etmiş miyim? :)

Konu, 'Salcano' kısmında Sele tarafından paylaşıldı.

1. Sele

Sele Yeni Üye

Salcano Assos aldım, ama iyi mi ettim bilemiyorum. Kron XC500 bulamadım. XC500 ile Assos arasındaki farklar nedir? Bir de boyum 177 cm, biraz büyük geldi bisiklet ama değiştirme gibi bir fırsatım da yok :(. Ne gibi sorunlar çıkarır bu durum?

2. jimi1984

jimi1984 Kıdemli Üye

Seviye:
    Keşke almasaydın...Ama maksat pedallamak değil mi?
    Sen üstünde mutluysan sorun yok aslında ama bence biraz daha araştırsaydın...Hayırlı uğurlu kazasız günlerde kullanırsın inşallah :)

Bizim milletimiz alışmışya alışkanlıklarına çok bağlı :)
    Bianchi,salcano,beldeyama....Artık bu bisikletler bitti... 0 teknoloji...Bolca demir döküm..Kilolarca ağırlık...Boyuna posuna göre seçim yok!

Artık Kron,sedona,geotech,trek daha çok tercih edilmeli...Fiyat olarak hepsinin ucuz modeli var ve onun iki katı fiyatlı Bianchi den 10 kat daha güzel 20 kat daha performanslı 30 kat daha hafif :)

Artık gözünüzü açık arkadaşlar :)

3. ufukengin

ufukengin Yeni Üye

Seviye:
    Abi nerde var yaa ben valla bulamadım lütfen yardım edin...ben 185 im assos almayı düşünüyorum..bana boy olarak tam uygun..ama başka markalarda daha ii ye daha ucuza varsa onları tercih ederim..lütfen yardım edin..

4. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Bak sakın sende acele edip aynı hataya düşme. Buradaki dükkanı olan bütün bisikletçileri ara ellerinde yoksa bile mutlaka temin ederler. Önce bir araştır ondan sonra yoksa bile Geotech'e bakarsın ondanda ekonomik modeller daha fazla var. Geotech için delta bisiklette olduğunu biliyorum.

5. İrfan Aşıroğlu

İrfan Aşıroğlu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Ben trek aldım bu yaz 3000 km yaptım yol bısıkleti 27 cant 7.1 ben cok memnunum rampalarda super

6. mathcup

mathcup Kıdemli Üye

Seviye:
    Beldeyama bitmiş olabilirde salcanoyla bianchi nasıl bitmiş oluyor onu anlamadım. Salcano nun ve bianchi nin üst düzey modellerini inceleyin isterseniz, öyle kilolarca ağırlık derken sürücüsüyle beraber demek istediniz heralde. Demir döküm diye aşağıladığınız firmalar yıllardır aliminyum kadrolar üretiyor ayrıca salcano bu yıl karbon kadarosuyla bisikletseverlerin karşısına çıkacak. Boyuna posuna göre seçim nasıl yok yahu adam 3 ayrı kadro seçeneği sunmuş .Bunları neye göre yazdınız anlamış değilim, hangi testlere tabi tuttunuz bu bisikletleri anlamış değilim, ama bütün bunları niye yazdığınızı anladım. Siz yerli üretimden rahatsızsınız, uygun fiyatlı bulup 300 400 liraya bisiklet almak utanılacak birşey belki de sizin için.

Evet arkadaşlar artık GÖZÜNÜZÜ AÇIN !!! Yerli firmalarımızda gerekli şekilde kendini yeniliyor dünya strandartlarında bisikletler üretiyor. Forumu iyice araştırın, şu yazılanlar karşısında şok oldum.

7. ilkerturker

ilkerturker Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    mathcup isimli arkadaşıma katılıyorum.Salcanoya laf edenler bir gidip salcanonun üst model bisikletlerini incelesin hayretler içinde kalacaktır.
    NG 101 SD
    NG 101 SRD
    ve full deoreli NG 255 SV modellerini bir inceleyin ve araştırmadan lütfen bu kadar kesin yorumlar yapmayın.
    İyi günler dilerim.

mathcup ve can demirel bunu beğendi.
  8. Burak Coskun

Burak Coskun Forum Demirbaşı

Seviye:

dostum bize hangi yıldan sesleniyorsun ? :)
    gel bir ara benim bisikletle tanıştırayım seni..

unknown39, mathcup ve can demirel bunu beğendi.
  9. byyurt

byyurt Aktif Üye

Seviye:
    arkadaşım senin dediklerinde bianchi için katılabilirim ama bi salcano için aynı şeyleri söyleyemezsin neden dersen bir yerli üretim ikincisi genel olarak olan marka takıntımız olmasa o kullanılan markalar yerine salcano veya beldeyama kullanıldığını düşünürsek o firmalarında sattığı ürün adedi arttıkça boş durmayıp ar-ge yapması kaçınılmaz bir durumdur o zamanda sözü geçen o ithal bisikletler seviyesine gelmesi içten bile değil,ki o ithal markalarla boy ölçüşecek modeller hali hazırda var zaten.bana katılırsınız veya katılmazsınız benim fikrim böyle.sorumluluk hepimizde hiçbirimiz birimizden farklı değiliz SAYGILARIMLA.

Burak Coskun ve can demirel bunu beğendi.