Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Salcano ammaco christina göbekten 3 vitesli bisiklet

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Tuğrul Tomba tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Tuğrul Tomba

Tuğrul Tomba Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba Arkadaşlar,
    yaklaşık 1,5 yıldır kullandığım bisikletimi eşime yeni bir bisiklet almak üzere ve de 3 bisiklete hem yerimiz hem de ihtiyacımız olmayacağından, satışa çıkarıyoruz. Bisikleti satın aldığımda bisiklet forumun bisikletlerimizin fotoğrafları kısmında paylaşmıştım. Şu linkte: http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=72304

Bisikletimin üzerinde gelen shimano nexus problem çıkardığı için, Salcano Fabrikasından o zamanki Aydın yetkili servisine sturmey archer göbekten 3 vites modeli monte edilmiş örülü jant ve lastik gönderildi ve o zamandan bu güne kadar sadece 2 defa ayar yapıldı. Vites geçişleri çok rahat. Kadroda da sele borusu takılan kısımda çatlak oluştuğu için daha 3-4 aylık iken kadrosu da Salacano Fabrikası tarafından orjinali ile garanti kapsamında değiştirildi. Orjinal gelen sele bana sert geldiği için,o seleyi yaylı ve daha geniş bir sele ile değiştirdim. Ama gelen orjinal sele hala bende, satın alacak arkadaşa o seleyi de vereceğim. Bisikletin kadrosu demir, jantlar alüminyum, lastikler resimlerde görüldüğü gibi, bu güne kadar patlamadı bile, aşınma yok. Salcano tarafından İngiltere için üretilmiş bu da linki http://www.daycockscycles.co.uk/product/CHRISTINA_18|26_1F2733 . O zamanlar sadece hepsiburada da satılıyordu, artık Türkiye'de satılmıyor. Bisikletin arka çamurluğunun en alt kısmında küçük çizikler var ayrıca kadronun da bazı yerlerinde göze batmayan ufak çizikler de bulunuyor isterseniz çiziklerin fotoğraflarını buraya eklerim.
    Bisikleti sadece Aydın ve İzmir içi elden teslim edebilirim. Fiyata gelince bisiklet 190 TL. Ya da tüm vites aksamı arka lastik ve jantla birlikte 160 TL.
    Tuğrul Tomba, 0505 736 01 56, tugrultomba@hotmail.com

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.