Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

salcano alumu astromu derken

Konu, 'Sedona' kısmında tamerbasaga tarafından paylaşıldı.

1. tamerbasaga

tamerbasaga Aktif Üye

Seviye:
    2 aylık araştırmalarım sonucu bisiklet aldım

salcano astro alacaktım dolaştım bisikletcileri bulamadım

önce doğubanka gittim salcano bulamadım bianchi ye baktım wapı tavsiye etti satıcı 450 ytl bisiklet güzel görünüyor ama forumda bianchi yaramaz dedikleri için biraz dolaşayım dedim

yine aynı yerde sedona ya baktım borlanın yanlızca 16 kadro kalmıs 410 ytl adamlar hiç ilgilenmedi sanki ben onlara satıyorum bisikleti oda küçük geldi gözüme almayacaktım eve dönüyordum ümraniyede bayi varmı diye int cafede baktım üsküdarda varmış sedona bayi aradım 20 kadro var dediler gözümle göreyim bisikleti dedim gittim satıcı çok ilgili davrandı sağolsun her türlü bilgiyi verdi borladan vazgeçtim sedona 711 aldım bisiklet çok hoş

fakat şunu anladım istanbulda trafikte bisiklet kullanılmaz üsküdardan ümraniyeye gelene kadar acaip zorlandım

sonuç
    bende sedonacıyım artık bianchi wapla salcano ile gerçekten karşılaştırılmıyor hele hele beldeyama bisan felan volvonun yanında tofaş gibi kalır diyimde anlayın harbi iiymiş tavsiye ederim ama gitti 550 ytl inşallah memnun kalırım

2. Tamer Çetiner

Tamer Çetiner Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Hayırlı olsun yeni bisikletiniz .
    Az daha yanlış yapıyormuşsunuz :)
    Verdiğiniz kararla iyi bir başlangıç yapmış oldunuz bisiklet alemine , tebrikler .
    Güzel ve bol pedallı günler dilerim , güle güle kullanın bisikletinizi . . .

tamerbasaga bunu beğendi.
  3. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Hayırlı olsun bisikletiniz. Verdiğiniz parayı hak eder pişman olmayacağinizi düşünuyorum. Bende sedona 711 v kullanıyorum bır aydır. Gayet memnunum bısıkletımden performans, yol tutuşu ve seri bir bisiklettir..
    Bol pedallı gunler dilerim....

ugurcani bunu beğendi.
  4. discocox

discocox Kıdemli Üye

Seviye:
    hayırlısı olsun çok doğru bir başlangıç, kazasız keyifli günlerde kullanmanızı dilerim

5. ugurcani

ugurcani Kıdemli Üye

Seviye:
    bende almayı düşünüyorum ama d.bakırda nasıl olacak bilmiyorum