salcano alumu astromu derken :)

tamerbasaga

Aktif Üye
Tepki
81
2 aylık araştırmalarım sonucu bisiklet aldım

salcano astro alacaktım dolaştım bisikletcileri bulamadım

önce doğubanka gittim salcano bulamadım bianchi ye baktım wapı tavsiye etti satıcı 450 ytl bisiklet güzel görünüyor ama forumda bianchi yaramaz dedikleri için biraz dolaşayım dedim

yine aynı yerde sedona ya baktım borlanın yanlızca 16 kadro kalmıs 410 ytl adamlar hiç ilgilenmedi sanki ben onlara satıyorum bisikleti oda küçük geldi gözüme almayacaktım eve dönüyordum ümraniyede bayi varmı diye int cafede baktım üsküdarda varmış sedona bayi aradım 20 kadro var dediler gözümle göreyim bisikleti dedim gittim satıcı çok ilgili davrandı sağolsun her türlü bilgiyi verdi borladan vazgeçtim sedona 711 aldım bisiklet çok hoş

fakat şunu anladım istanbulda trafikte bisiklet kullanılmaz üsküdardan ümraniyeye gelene kadar acaip zorlandım

sonuç
bende sedonacıyım artık bianchi wapla salcano ile gerçekten karşılaştırılmıyor hele hele beldeyama bisan felan volvonun yanında tofaş gibi kalır diyimde anlayın harbi iiymiş tavsiye ederim ama gitti 550 ytl inşallah memnun kalırım

• Beğen
Tepkiler: Tudoshikame
Scudo

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
en iyisini yapmışsın pişman olmazsın bence o bisikletten.

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
çok güzel seçim.özellikle kitleme özelliği süper.sedonaya fan clup kuralım:D

sone_style

Daimi Üye
Tepki
83
evet güzel bir bisiklete sahipsiniz :)
verdiğiniz parayı hakediyor ;)
şuan kron xc 1000 e sahibim ama yakında sedona 781 toplayacağım bende pişman olmayacağıma kesinlikle eminim :D
paranız felanda gitmedi :D
ayrıca trafikte bisiklet kullanmak zevklidir fakat arabadaki insanların her an kapı açabilecek olmaları korkutuyor beni :D maLum kapıyı açmada aynadan bakmıyorlar gelen varmı diye.. ;)

tamerbasaga

Aktif Üye
Tepki
81
@sone_style

onlar bi dert

kondüsyon kalmamış bende o yolu bilen bilir sürekli yokuş bide anlayışsız şoförler çoğunlukla kaldırıma sıfır gidiyolar ama çok şükür memnun kaldım bisikletten kesinlikle başlangıç bisikleti alan bunu almalı kronu bianchiyide gördüm sedona 711 v hem göze hitap ediyor hemde bütün teknik aksamı kaliteli
hafif kitleme özelliği güzel

Tepki
2
abi iyi diyosun oş diyosunda bizde öle seçenekler yok işte para seçim yapıyo bize... :D

tamerbasaga

Aktif Üye
Tepki
81
@Tudoshikame

sende haklısın ozaman borla al 400 e sedona iidir

bu işin sonu yok çok fazla anlamıyorum bu işten ama bilgisayar toplamak gibi galiba