Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

salcano alu orta göbek

Konu, 'Salcano' kısmında ercan günes tarafından paylaşıldı.

1. ercan günes

ercan günes Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    salcano alu kullanıcısıyım lakin bisikletimin orta göbeğinde problem yaşıyorum fırsat bu fırsat dedim kendime yeni nesil silindir orta göbeklerden almaya karar verdim velakin gelin görünki nasıl bir orta göbek almalıyım uzunluğu çapı kısacası elimdeki kadroya uyum sağlamalı arkadaslar buarada bisikletteki göbek eski tip göbeklerden özellkile salcano alu kullanıpta modifiyeye giden arkadasların görüş öneri vede yardımlarını bekliyorum herkeze iyi forumlar :)

2. Murat Batıgöç

Murat Batıgöç Yeni Üye

Seviye:
    Ben de aynı durumdayım. Fabrika çıkışı gress sürülmediğini götürdüğüm bisikletçi farketti. Kendi el işi bir göbek yaptı ve inanılmaz oldu. Arka göbek de aynı durumdaydı onu da düzeltti. Ben şimdi bir de kaliteli bir göbek konnursa ne olur diye düşünmeye başladım. Servisine gidip sormayı düşünüyorum. Ama burası Edirne, bu konularda biraz mahrumiyet bölgesi. Büyük bir olasılıkla konudan hiç anlamayan insanlara gidip sorular sorup, boş bakışlarla uğurlanacağım. Araştırmaya devam...

3. ercan günes

ercan günes Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    arkadaslar forumdaki uzman abilerimizin görüslerini sabırsızlıkla bekliyoruz :)

4. ercan günes

ercan günes Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    zor sorumu yahu:)

5. proxymus

proxymus Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Benim salcano astro bisikletim var muhtemelen kadroları aynı iki bisikletin aynı sorunu yaşadım orta göbeği shimano kaset orta göbekle değiştirdim benim taktığım göbek 117.5 mm uzunluğunda şu anda sorunsuz çalışıyor ama 120 mm uzunluğunda mile sahip bir orta göbek alırsanız daha az sorunsuz olur vites ayarları biraz zor oldu oijinal mil uzunluğu 125 mm idi ama 117.5 ta şu an iş görüyor saygılar özet olarak orijinal mille yeni aldığım göbek arasında 1 cm ye yakın fark var ama yinede uydu...

6. ercan günes

ercan günes Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    izmirde doruk bisiklete danıştım bana da takılan 117,5 luk bir göbek vites gecislerinde herhangi bir sorunda yaşamıyorum