Salcano Alu Aldım Ama...

Radyomundo

Üye
Tepki
1
Merhaba arkadaşlar daha önce bir konu açmıştım (link)
ve sizlerinde önerisiyle Salcano ALU aldım.
Fakat Bisikletin özelliklerinde standart Zoom amortisörlü maşa yazıyor fakat benim aldığım Omni maşa :eek:
Ayrıca piyasada sürekli siyah üstüne kırmızı rengini görüyordum benimkisi siyah beyaz ve sarı karışm renkli :eek:
Acaba kazık mı yedim :S

Scudo

Anıl Kuşaksız

Forum Bağımlısı
Tepki
508
salcanolarda böyle şeyler olduğu söyleniyor. katalogda yazanla satılan ürünler arasında ufak değişiklikler varmış

Radyomundo

Üye
Tepki
1
Yani??? :S Korkuyorum arkadaşlar yanlış bişey yapmadım di mi :S Adam garanti belgesini haftaya veriyim dedi.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Yarın ilk işin bisikleti aldıgın yere gitmek olsun ;)

ufuk_

Daimi Üye
Tepki
95
Şöyle birşey duymuştum vede birkaç yerde gördüm:
Salcano sattığı bisikletlerde bazı parçalarda değişim yapabiliryormuş fakat Bayram Bey bu konuda birşeyler söylemişti bu değişen parçalar kötüleri değillermiş ama bilemem hangi maşa daha iyidir.
Bisikletin rengine gelince bu biskletler sanırım farklı renkli seçenekleriyle satıştalar ve siz siyah olanını değilde beyazlı olanını almışsınız.Buradaki hata sizde olmalı en azından satıcıya siyahının olup olmadığını sorabilir yada başka bir yerden bakabilirdiniz.
Ancak daha kesin bilgi isterseniz Salcano Yetkilisi Bayram Bey daha iyi yardımcı olabilir diye düşünüyorum bu konuda.Konuyu isterseniz Salcano bölümüne açın daha hızlı ulaşılır size.

Radyomundo

Üye
Tepki
1
Yok arkadaşlar tamam problem yok şimdi çözdüm olayı Maşa zaten resmi sitede de Omni yazıyor ok problem yok ;) neyse bisiklet hakkında yorum yapayım bugün 15 km yaptım aldığım gibi.Çok sessiz gidiyor.İnsanlar bisikletin geldiğini bile anlamıyor.Çok mutluyum aldığıma :))) öneren arkadaşlara da teşekkürler

ufuk_

Daimi Üye
Tepki
95
valla düzelttin olayı bizde bakmadan etmeden yorum yazdık ama böyle değişimler arada bir oluyor ona aldandığımızdan böyle oldu güle ggüle kullan hayırlı olsun:D

Burak AŞIK

Forum Bağımlısı
Tepki
392
Bisiklet
Salcano
RST Omni maşa Zoom dan çok daha iyi zaten..Maşa konusunda da tereddüt etmene gerek yok...