Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano Alıyorum...Son yardım...

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ilker21 tarafından paylaşıldı.

1. ilker21

ilker21 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Herkesin ilgisine teşekkür ederim. özellikle benden bir an olsun ilgisini esirgemeyen ''Dogukanaksu'' kardeşime canı gönülden teşekkür ederim... lafı uzatmayım. bugün Adana'da Salcano Bayine gittim ve Salcano İstanbul M 28 görme şansım oldu. beyaz renkli idi ve görüntüsü çok güzeldi. çok hafif ve ince tekerler. çok beğendim. gönlümden geçen Salcano Alanya 3 Speed M 28 idi fakat bunu görünce 100 TL fazla vermeye değmez gibi düşündüm. satıcıyla cumartesi görüşeceğiz. 750 tl dedi ama ben internette 645 TL ye buldum bu bisikleti. şimdi netten mi satıcıdan mı alayım kararsızlığı var ve biraz alanya-istanbul kararsızlığı. gittiğim satıcı ısrarla netten almayın parçası eksik,lastiği patlak,şurası kırak vs. çıkıyor filan dedi. muhtemelen sallıyordur ama yine de insan bir ürün alacak olduğu zaman ister istemez düşünmek zorunda kalıyor. aşağıda göndereceğim sitenin güvenilir olup olmadığını ve netten alıp almama konusunda bir fikir verirseniz sevinirim.malum satıcı baya korkuttu eksik gelir,bozuk gelir laflarıyla... tabi hangisini tercih etmem gerektiği konusunda da bir yorum yaparsanız sevinirim. herkese şimdiden teşekkür ederim.Not: netten 645 TL olan satıcıda 750 TL -ki önce 800 dedi...
    http://www.bisikletcim.com/salcano-alanya-3-speed-m-bisiklet
    http://www.bisikletcim.com/salcano-istanbul-m-28-bisiklet#Instalments
    herkese sevgiler,saygılar...

2. efkan yüce

efkan yüce Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bu siteden farklı zamanlarda iki bisiklet aldım.ikisinde de telefondan sipariş verdim.birini indirimden yararlanmak için havale ile aldım.ikisi de söyledikleri gibi 3 gün içinde geldi.bence telefonla arayıp stok durumu(bazen sitede stokta var görünse de stokta olmayabiliyo ve geri ödemeyi haftanın belli bi günde yapıyolar.bu yüzden online sipariş tavsiye etmem),renk seçenekleri,kadro boyu,teşhir ürünü mü diye sorun(zaten teşhir ürünüyse belirtiyolar.) ve uygunsa siparişi verin.

3. seçkin bektaş

seçkin bektaş Yeni Üye

merhaba alıcağınız bısıklet şimdiden hayırlı olsun istanbulda yaşıyorum geçen yaz ramazandan önce istanbul m aldım iş güç ve aile gıbı sebebler ve yogunluktan istedıgım kadar kullanma fırsatım olmadı toplamda 3 kez kullandım 30-40 km fılan yapmısımdır evde odada muhafaza etdım satmayı düşünüyorum ilgilenirmisiniz fiyatını 500 tl olarak dusunuyorum ilan vermedım resım su an yok ama ilgilenirsenız resımlerı bır gun içinde yükleyebilirim (üzerinde yapıştırmalar bile duruyor o derece az kullanıldı)

4. ilker21

ilker21 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Usta inan çok geç gördüm bu sabah salcano istabul siparişini verdim inan. 645 tl kargo ve kurulum dahil.bence sende satma bisikletini kullanmaya çalış.

5. ilker21

ilker21 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    bugün salcano istanbul sipariş verdim.ellerinde Alanya kalmamış. perşembe gelecekmiş.eğer gelirse perşembe alanyaz ile değişteceğim ve cuma günü yollayacaklar. eğer gelmeyecek olursa perşembe istanbulu yollayacaklar öyle anlaştık. artık ne olur bilmyorum. gönlümden geçen alanya idi ama istanbulu birabir gördüğüm için çok beğenmiştim. bakalım artık hayırlısı.

6. seçkin bektaş

seçkin bektaş Yeni Üye

hayırlı olsun güle güle kullan

7. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
  8. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
  9. ilker21

ilker21 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    salcanon alanya daha ucuzmuş evet. bana daha cevap gelmedi bisikletciedeki ürünler. bekliyorum. olmazsa senin siteden alabilirim. ama kutulu mu bu ürünler?teşhir ürünü olmasın :D ücretsiz montaj, bakım vs. burda da var mı?

10. ilker21

ilker21 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    görüntüsü gerçekten güzel.kadro ve gidon hemen hemen istanbul m ile aynı ağırlık ve teker kalınlığı da öyleymiş. yani hala cevap vermedi site sizde böyle paylaşınca beklesem mi diye düşünmeden edemiyorum :D 3 vites şehirde yeter mi aceba :D yokuşlarda yardım etsin biraz yeter benim. bozulursa filan yaptırması kolay mı zor mu onu da merak ediyorum.

11. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Kutulu tabiki kutusuz ürün olurmu hiç :) nereden alırsan al salcano'nun istediğin servisinde ücretsiz montaj ve bakımını yaptırabilirsin.

12. ilker21

ilker21 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    yarın son gün diğer sitede. olmazsa alabilirim. bu arada kaç günde gelmişti sana bisiklet?

13. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    1 günde geldi.

14. ilker21

ilker21 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    yok artık :D ben yarın olmazsa orayı arayım :D teşekkürler.sonucu yazarım...

15. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Görüşücen kişi erhan bey, yardımcı olurlar.

16. ilker21

ilker21 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    beklediğim yerden hala cevap gelmedi o yüzden alamadım. alanya modelinide en uygun sizin verdiğiniz site veriyor. üstelik 4 ay erteleme+4 taksit ve %1 world puan seçeneği var. istanbul modeli diğer sitede daha ucuz. yarın arayacağım tekrar en geç salı ya da çarşamba iki bisikletten birini sipariş vermeyi düşünmekteyim.

17. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Karar sizin İlker. Ama sana önerdiğim sitede ismi pek duyulmasada gayet güvenilir bir sitedir.

18. ilker21

ilker21 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    selamlar usta.
    bugün Erhan Bey'le görüştüm. Salcano Alanya'yı sipariş vereceğim yarın. Stoğa bakıp arayacaktı beni. depodaki izinliymiş dedi. yarın arkadaş sizi arar ben izinliyim dedi. yoksa bile ben yolaltırım toptancısıyım dedi :D bir günde elinde olur kurulması ücretsiz ve yarım saat sürer dedi :D yani büyük ihtimalle yarın ya da perşembe yollayacak. ben cumartesi elimde olacak şekilde yolla dedim kendisine. bu arada bu bisiklet tek renkmiş o da buymuş :) teşekkürler ilgine. alınca bildireceğim durumu

19. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Selam İlker,
    Doğrudur hayırlı olsun diyelim, yardımcı olabildiğime sevindim :) Rica ederim. Takip edicem.

ilker21 bunu beğendi.
  20. ilker21

ilker21 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    usta bisiklet geldi bugün :D ama tabi istanbul m geldi. alanya stoklarda kalmamış bende istanbul yollayın dedim :D 650 liraya aldım. şimdi Adana'da ücretsiz kurulum yapacak yer arıyoum. aradıklarım hep para istiyorlar. Erhan ağabeyi aradım yarın bir şeyler yapmaya çalışacak. bunu kendim kuramaz mıyım? :D bir sıkıntı olur mu ki ? :D