Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

salcano alanya servisi ön göbek montajında çekiç kullandı

Konu, 'Salcano' kısmında selami atay tarafından paylaşıldı.

1. selami atay

selami atay Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    salcano astro 270 srd bisikletim yolda giderken zincir kırdı servise gönderdim almaya gittim servise gelmişken bakımı geldiği için bakım yapılmasını istedim,servis görevlisi kontrol ettim her şey yolunda dedi birdaha söyleyince ön göbeği sökmek için önce çekiç ve tornavida kullanmak istedi benim dikkatli baktığımı görünce gereki parça ile söktü yağladı geri taktı ve sonra tam ortasından çekiçle vurdu sordum yerine oturması için dedi neymiş fabrikada komprosörle yapıyorlarmış aynı işi.sonra arka cantı kontrol etti dedim cantta çok az eğrilik var cantı söktü her ndense dişlileri de söktü yine çekiç kullandı bunlar yivli değilmi ki çekiç kullanıyor.servis ismi gerekirse verebilirim.kesinlikle memnun değiş şikayetciyim

2. Canberk Baydar

Canberk Baydar Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    şikayetvar.com a şikayet etmelisin bence

3. onemorebike

onemorebike Üye

Seviye:
    alanya da Martin Turkay a goturseydin yapardi bu markanın servisleri cogunlukla dogalgaz tesisatı kaynak vs ustası cunku

4. selami atay

selami atay Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    bu gün salcano yu aradım adam servisine toz kondurmak istemedi normalmış çekiç kullanması,şikaytci olduğumu ve kesinlikle servislerini değiştirmelrini söyledim,sadece ben değil herkes servislerinizden şikayetci dedim.martin turkayı aradım salcanaoya bakmıyoruz dedi üretli dedim düşük modellere bakmıyoruz dediler modeli verdim getir bakalım dediler.alanya lı arkadaşlar tavlıyı tavsiye etmiyorum benden ders alın bisikletinizi bakım yapayım derken bozabilirler

5. dogac

dogac Yeni Üye

Seviye:
    Salcanoda kötü servis zorunluluğu var sanırım. Ben kendi cebimden verip başka bir yerde yaptırıyorum bakımlarını (gerçi üçtür para almıyorlar :))

6. Semiral Öztürk

Semiral Öztürk Aktif Üye

Seviye:
    bunları duydukça sabret 100 200 daha biriktir, daha iyi bir marka al diyorum kendime.