Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

salcano 241 sv seçmek

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Muammer A. tarafından paylaşıldı.

1. Muammer A.

Muammer A. Yeni Üye

Merhaba
    ben yeni bisiklet almak istiyorum.fiyat ve kadro olarak gözüme çarpan model salcano 241 sv var.deniz kenarları ve kamp için uygun olan orman yeşil alanlara kadar gitmek istediğimden bu modelin uygun olduğunu düşünüyorum.artı olarak yanlış görmediysem kadronun arka tarafında bagaj delikleri var.
    forumda okuduklarımdan anladığım; mtb kadro ile uzun yol rahat yapılmaz.ama gidonda yapılacak değişiklik işe yararmı acaba? delta bisikletin sitesinde zoom 3D ayarlanabilir bisiklet boyunu var.bu parça mtb bisiklette sürüş kolaylığı sağlar mı acaba?yada farklı önerisi olan varmı?yardımcı olursanız sevinirim.
    241sv kullananlarda fikirlerini söylerse çok sevinirim.

2. koray_can

koray_can Forum Bağımlısı

Seviye:
    bende240 srv modeli var.tekfarkı sram vıtes olması.viteslerımden cok memnunum.suan bıkac sorun harıcı memnunum.bısıkletın kadrosu cok guzel cok hosuma gıdıyor.surucu keyıflı bence.yol lastıklerı taktıgımda sanırım daha keyıflı olucak.

3. Muammer A.

Muammer A. Yeni Üye

gidon rahatmı.yoksa ayarlanabilir gidon boğazı gerekirmi.uzun yolda kullandınmı hocam?

koray_can bunu beğendi.
  4. koray_can

koray_can Forum Bağımlısı

Seviye:
    valla uzun yolda kullanmadım 30 km fılan gıt gel yaptm bana gore gayet rahat.ama bu kısıden kısıye boy kılo vucut olarak degısır sanırım.tasarımı bence guzel rahat edıyorum ustunde.sen almadan bır hısset bısıkletı :)bence baska dıcek bısıyım yok en dogrusu o ben gercı sıparıs verıp aldım kargola geldı