Salcano 240SRV Almak istiyorum sizce nasıl?

onur tuna

Daimi Üye
Tepki
128
Bisiklet
Salcano
Salcano 240SRV Almak istiyorum sizce nasıl? kullananlar memnun mu? önerileriniz nelerdir. yardım ederseniz sevinirim.

Scudo

Automathx

Daimi Üye
Tepki
80
Bisiklet
Salcano
Merhaba Onur bende Salcano Astro 240 SRV almak istiyorum geçen yıl bütün incelemelerini yaptım araştırdım.2012 modellerinin çıkmasını bekledim sezon sonu büyük ihtimalle alacağım bisikleti yakından da görüp inceledim Continental 2.2 Race King Lastikleri Sram x4 kompedanları ve kadrosu oldukça sağlam.Almanı öneririm çok güzel bir bisiklet.

• Beğen
Tepkiler: onur tuna

Ferhat Öz

Daimi Üye
Tepki
211
Bisiklet
Salcano
Bunun disk frenli olan modelini yaklaşık 8 aydır kullanıyorum..Sram x4 vites sistemi gayet iyi çalışıyor.İki kere yarışmaya girdim.Bir sorun çıkarmadı.Maşa giriş seviyesi için iyi bir seçim.Kadrodan şu ana kadar bir sıkıntım yok.Yalnız gidon un açısını beğenmedim ve düz bir gidonla değiştirdim.Ayrıca race king 2.2 gayet iyi yol tutuşu sağlamasına rağmen arazide çok patlıyor.Ve patlayınca bir anda soluyor.Bu yüzden lastikleri değiştirdim.Sonuç olarak, 240 srv fiyat performans olarak tercih edilebilir.

• Beğen
Tepkiler: onur tuna

onur tuna

Daimi Üye
Tepki
128
Bisiklet
Salcano
vitesin sram x4 olması aslında en büyük seçim kriterim oldu bu kararı vermemde çünkü anladığım kadarıyla s4, acera ile alivio arasında bir kalitede. aynı fiyata shimanolu modellerde ise acera zar zor var. lastikte bir kriter oldu benim için; kronun lastikleri hem bana biraz daha kalınmış gibi geldi hem nedense kronun maşadan sonra eleştirilen en büyük yanı rubena lastikleri. salcano'nun conti kullanması bir avantaj gibi geldi gözüme, zira arabamda da continental kullanıyorum ve çok şükür bir problem yaşatmadılar bana. birde kadro boyu meselesi vardı kronların hepsi (buradakiler) 18" kadro idi ve bu bana yüksek gelmişti ayakta dururken, salcano bayisinde ise (halen satılmamışsa) 16" kadro var. bakalım yarın ne olacak ?

Esfer

Üye
Tepki
10
Selam arkadaşlar
Bir sorum olacaktı.
Salcano ASTRO 241 SV 26" ile Salcano ASTRO 240 SRV 26" arasında ne gibi farklılık vardır ve salcano bisikletini öneriyor musunuz?

Oguzhan.Pilgir

Forum Bağımlısı
Tepki
434
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
240 ın arka arttırıcısı Sram X4, 241'in ki Shimano Altus, diğer donanımın tamamı aynı..