Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano 240 srv Hafif mi ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Yiğitalp Dikmen tarafından paylaşıldı.

1. Yiğitalp Dikmen

Yiğitalp Dikmen Yeni Üye

Bisiklet:
    Castello
    Seviye:
    Arkadaşlar bi önceki konumda bisürü bisiklet arasından donanımı en iyi olduğu için 240 srv yi seçmiştim ama aynı zamanda bana hafif bir bisiklet lazım böyle bayırları filan acayip kolayca çıkabilecek bir bisiklet mesela salcano 240 srv de sram x4 , fiyatına göre 24 vites kilitlemeli ve kaliteli bir maşa iyi tekerlekler bulunuyor amatör bir bisikletçiyim (daha önce canello sürüyodum :D ) bu donanımlar çok işime yarar mı ? bende biraz kilo var e tabi bisiklette ağır olunca ben onu taşıyodum sizce böyle donanımlı bir bisiklet mi almalıyım yoksa alabildiğimin en hafif ve donanımsızını mı ? yani orayı burayı çarşıyı filan heryere rahatça gidicem sanki bisikleti sürmüyormuşum gibi 2 pedal çevirmeme bakıcak 240 srv de bu olur mu başka bir bisiklete yönelmemi mi öneririsiniz ? bütçem 700-750 idi carraro,kron vs. aynı özellikte 900'den başlıyor yol bisikleti desen 1000 tl ye adam gibi bişey alınır buda benim işimi görür muhakkak karbon filandır ama donanımsızdır. mesela crs 610 var bi 100 tl fazla biliyorsunuz salcano marka olarak iyi ama carraro daha iyi bir marka hani 100 tl farkı marka ve kalitesi ise herşey aynı ise ondan alırım