salcano 2012 modelleri ve fiyatları

Scudo

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
Size katılıyorum. Fiyat / performans olarak iyi olduğu için yerli markalar tercih ediliyordu. Fakat yeni dönemdeki fiyatlara baktığımızda, fiyat olarak dünyaca bilinen markalarla çok fazla fark olmadığını görüyoruz.

Geçen bir arkadaş Sedona'nın bir modelini sormuştu. O bisiklet için verilen fiyat ta, fiyat / performans olarak pahalıydı. Dolar, Euro ve Shimano ürünleri zamlandı diyorlar ama 850 tl lik bisiklet 1200 tl olunca işin rengi değişiyor. Eğer fiyatlar Kron, Bianchi, Sedona gibi diğer markalarda da yüksek olursa, 2012 bisiklet alacaklar için geçen yıllara göre daha zor bir yıl olacak ve Merida,Giant vb. markalar daha çok tercih edilecek gibi.

Tepki
75
carraro bisiklet modellerini incelemeden bisiklet almaya karar vermeyin derim benim kişisel fikrim bu çok güzel ve iyi komponentli modelleri var fiyatlarıda uygun

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Boru gibi fiyat çekiyorlar önceki seneye göre bi alt model donanım takıyorlar,4 5 yıl önce çıkardığı markayı yeni diye başka modelin ismini değiştirerek piyasaya sürüyorlar sonra Türk halkı yerli malını köstekliyor diye gargara çıkarıyorlar.O değil bi malın yeni üretimden 4 5 ay önce bitmeside ilginç o zamanın kurlarına göre aldığı bisiklet donanımlarını dolar çıktı donanımların fiyatları arttı diye eski ürünleri yeni almış gibi millete kakalıyorlar.Resmen Karaborsa Stokculuk.Yazıklar olsun.

• Beğen
Tepkiler: Emre Gözütok

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
15 gündür fiyat bekliyorum hala yok.

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
@Harun Salcı

@tarık akman

(link) burdan bakabilirsiniz.

Kimseyi İlgilendirmez

Forum Demirbaşı
Tepki
316
İsim
Murat Ç.
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@akifberkant

Merida, Giant gibi markaların 2012 fiyatları belli oldu mu? Oldu ise bir de onlara bakmak lazım.

Tepki
10
2012 Salcano Mtb ve Yol Yarış Bisikletleri Fiyatları
(link)

2012 Salcano Dağ Bisikletleri Fiyatları
(link)

2012 Salcano Şehir, Yol ve Gezi Bisikletleri Fiyatları
(link)

2012 Salcano Freestyle ve Çocuk Bisikletleri Fiyatları
(link)

• Beğen
Tepkiler: erendiz çetiner

Mahsus Mahal

Daimi Üye
Tepki
94
İsim
Aydın Bez
Bisiklet
Specialized
@Salcano Dizayn

Ürün fiyatlarını yazmak yerine fiyatlarda indirim olacak mıdır? En önemli beklenen cevap bu...

Tepki
91
Salcanonun fiyatları almış yürümüş, misal benim modelim citysport 27hds 970tl liste fiyatı vardı, vites kolları alivio ön ve arka attırıcılar deore, bu sene tüm set acera olmuş, teker göbekleri deoreydi daha ucuz bir sram modeline düşürmüşler, arka kaset hg30 yenisi hg20 olmuş, fren sistemi şimano M445 hala aynı ama rotorları biraz daha ucuz model takmışlar ve liste fiyatı 1237tl'ye(sanki gramla altın hesaplıyorlar) yükseltmişler, güncel modelin 1237tl olduğu yerde, ben kendi bisikletimin sıfırını min 1519tl :)) olacağını düşünüyorum adamlar hem fiyatı % 30 arttırmışlar, hem de malzemeden kısarak reelde yüzde 60 civarı bir zam yapmışlar, bu oranın hepsini dolardaki artışla açıklamakta pek mümkün değil sonuç itibariyle doların artış oranı belli.