Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sakarya'dan selamlar!

Konu, 'Marmara Bölgesi' kısmında kubilay toka tarafından paylaşıldı.

1. kubilay toka

kubilay toka Aktif Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    mrb arkadaşlar.adm nickimden de anlaşıldığı üzere kubilay.15 yaşındayım.bisiklete 6 yaşımda başladm.bisikletimi kndi canım gibi seviyorum.herkese yeniden selamlar!!

2. kubilay toka

kubilay toka Aktif Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    cevap yok sanırım:(bu arada yaş 16 oldu:)

3. Önder Tınaz

Önder Tınaz Üye

Seviye:
    güncel konulara gel fazladan konu açma 2 tane güncel konu var :in::in:

4. burak anarlar

burak anarlar Yeni Üye

ben de sakaryadanım ve profesyonel yol bisikleti yapıyorum...ayrıca spor sağlıktır günde 20 km yapmanız bile yaşamınızı uzatablr...

5. erol yalçınkaya

erol yalçınkaya Yeni Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    slm burak sakaryada kimler var sayfasına katıl bizim gurup var biz devamlı çıkıyoruz sende katılabilirsin

6. Utku Soğancıoğlu

Utku Soğancıoğlu Üye

Seviye:
    ben takım arkadasıyım. sizinle aynı kategoride değiliz buyuk ihtimalle biz yol bisikletindeyiz . isterseniz bi ara izmite falan gideriz. her gun cıkıyoruz antremana bizim kluple.

7. Enes Kılıç

Enes Kılıç Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    yol bisikletçileri.........
    sözüm karşılaştığım sakaryalılara...
    nedense burunları fazla havalarda....

asortik ve R@SYONEL bunu beğendi.
  8. Rami YILDIRIM

Rami YILDIRIM Misafir

Selam Kubilay.

9. R@SYONEL

R@SYONEL Aktif Üye

Seviye:
    enes sana katılıyorum bu konuda...

Enes Kılıç bunu beğendi.
  10. murat seçkin

murat seçkin Aktif Üye

Seviye:
    aynen kardeşim...

11. asortik

asortik Aktif Üye

Seviye:
    Bunu ben yazsam mı, yazmasam mı diye çok düşünmüştüm. Sakaryalılara özgümü, yoksa her yerde mi aynılar bilmiyorum. Ama Sakarya’da ilk muhabbet edeyim dedim, bin pişman oldum. Dersinki Kartepe ve bilumum küçük dağı onlar yarattı, kale bile almadılar. :)

Birkaç dakika sonra motosikletle yanlarında tekere kalktım bastım, kask ve monttan tanımamışlardır, ama olsun azıcık söndürdüm ateşlerini… Öyle hava olmaz, böyle olur. :)

murat seçkin bunu beğendi.
  12. Utku Soğancıoğlu

Utku Soğancıoğlu Üye

Seviye:
    bu olayı nerde yapmıstın sen ? biz oldugumuz kesin mi ? şayet ben oyle bisey hatırlamıyorum. burnu kalkık olayına da gelince dısarıdan oyle gozukuyo olabilir belki de insanların fesatlıgındandır.

13. R@SYONEL

R@SYONEL Aktif Üye

Seviye:
    arkadaş bir isim vermemiş senide kastetmemiş olayı üstlenmene gerek yok.

asortik bunu beğendi.
  14. asortik

asortik Aktif Üye

Seviye:
    Olayı yaşadığım yer tam olarak Adapazarı merkez Utku Bey.

Keşke dışarıdan öyle gözükseydi. Neredeyse 1999 yılından bu yana bisiklete uzağım, seneler sonra ilk bisikletimi 2009 yılında aldım. Bu olayı yaşadığım dönemlerde tekrar bisiklete merak sarmıştım, grupları gördükçe içim gidiyordu. Normalde daha erken bisikleti alacaktım ve hazır bisikletli, profesyonel gözüken ve bu işi bilen arkadaşları yakalamışken sorayım dedim, o zamanlar böyle forumlarda yoktu. Yanlarına gidip konuşmaya çalıştığımda affedersiniz tavırları üç yaşındaki çocuğu ezer gibi ve alaycı şekildeydi.

Yaşadığım bu olayın etkisiyle bisiklet almaktan vazgeçmiştim, zaten alsam mı almasam mı ikilemindeydim, yaşadığım olay belirleyici oldu.

Şu anda halen bu bisikletli gruplara yaklaşamıyorum, aklımın bir köşesinde yine aynı şeyleri yaşayacağım düşüncesi var. Belki de siz haklısınız, içimde bir fesatlık var. :)

Ben yarı Sakaryalı, yarı İzmitliyim, yani şehre özel bir garezim elbette ki olamaz, sadece yaşadığım bir olayı naklettim. Yanlış anlaşılmak istemem.

murat seçkin bunu beğendi.
  15. Utku Soğancıoğlu

Utku Soğancıoğlu Üye

Seviye:
    sakaryada bizden baska kulup yok yani bizden baska yol bisikletçisi de yok. 3-4 tane hobi olarak mtb kullanan var.

kac senesinde oldu bu olay ? sen muhtemelen triatlonculara rastlamısındır :D ve sen ne sordun da terslediler ?

16. asortik

asortik Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba,

İlk üniversitemden mezun olduğum seneydi, 2003 senesiydi sanırım.

Açıkçası hangi gruptu bilmiyorum, bisiklet çeşitlerini yeni öğreniyorum, ama oldukça profesyonel gözüküyorlardı, onu hatırlıyorum. :)

Yanlarına gittiğimde söylediğim kelimeleri hatırlamıyorum, bisikletlerle ilgili danışmak için yanlarına gitmiştim, yüzüme bile bakmaya tenezzül etmemişlerdi. Siz düşünün artık nasıl bir duruma düştüm, yer yarılsa içine girsem daha iyiydi. :)

Hani diyeceğim bende bir haller vardı da bana o şekilde ukala davrandılar, ne yüzüne bakılmayacak birisiyim, nede konuşma üslubum terstir. Sadece yaşıma göre oldukça genç gösteriyorum, e hadi genç gösterebiliriz, çocuk yerine koysalar boyumuzda vardı. Hadi hepsinden çakamadılar davayı, konuşma konusunda oldukça iyiyimdir, çok çabuk o olgunluğu yakalayabilir insanlar, oradan da mı anlamadılar? Bence hiçbiri, tek diyeceğim arkadaşlarında bahsettiği gibi, her yerlerinden ukalalık damlıyordu.

Geçmiş bitmiş olay demeyi çok isterdim, ama o arkadaşlar o sene beni bisikletten soğutmayı başardı. Çünkü amacım bu gruplara katılıp, gezilerde, aktivitelerde bulunmaktı. Eh dedim bunların hepsi böyleyse, hiç çekemem… Zaten o günkü rezilliğim bana yetti. :)

Ama gördüğüm yüzü asla unutmam, bugün görsem yine tanırım. :)

17. Utku Soğancıoğlu

Utku Soğancıoğlu Üye

Seviye:
    iyi de biz bu işi hobi olarak gezme amaçlı değil profesyonel olarak spor amaçlı yapıyoruz ve sen üniversite yıllarından bahsediyorsun ki o yaşta bir lisans sahibi olarak klube girmek istiyorsun bu da cok zor. yani biz alelade bir grup olmaktan cok ne yaptıgını bilen bir grubuz - eskiler de dahildir- senin heves ettiğin sey bir grupla geziye cıkmak fakat bu grup yol bisikletçileri olamaz yukarıda belirttiğim gibi. mesajımdan yine kibir anlamları cıkaranlar olabilir , fakat işin gerçeği bu dışarıdan gözüktüğü gibi değil hiçbirşey belki o zamanlarda bizimkiler de farkında olmadan kırmışlardır seni ama dediğim gibi bu işi ciddiye alarak yaptıgımızdandır.

asortik bunu beğendi.
  18. asortik

asortik Aktif Üye

Seviye:
    Sorularımı cevapladığın için teşekkürler, profesyonel hayatınızda başarılar dilerim. :in:

Utku Soğancıoğlu bunu beğendi.
  19. devran yılmaz

devran yılmaz Üye

Seviye:
    utku şimdi malesef söylüyorum siz bu işi profesyonel olarak yapıyorsunuz biz ise sevdigimiz için hobi olarak ve bazı arkadaşlar işte biz profesyoneliz bunlar ne anlar gibisinden bir düşünce tarzına sahip olabiliyorlar sorunda burdan çıkabiliyor malesef keşke olmasa. biz yolda tanımadıgımız kişiler için yolumuzu degiştirip tanışma gayreti içine giriyoruz bunuda yanlış anlama siz antrenmanlarda tabiki bunu yapamazsınız

R@SYONEL bunu beğendi.
  20. Utku Soğancıoğlu

Utku Soğancıoğlu Üye

Seviye:
    saolasın sen de dogru soyluyorsun da. bizde elimizden geldiğince iletişim kuruyoruz sakaryada karsılastıklarımızla , ismini tam hatırlayamıcam şimdi edip diye bir arkadasla karsılasmıstık hatta benm bisiklete talip olmustu :) soranlara da yardımcı oluyoruz yani ;)