Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sakarya'da trafik terörü

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında ozgurerdem tarafından paylaşıldı.

1. ozgurerdem

ozgurerdem Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Raleigh-USA
    Seviye:
    [video]http://video.haberturk.com/haber/video/direksiyonda-uyuyakaldi/70475[/video]
    Son trafik terörlerinden biri daha.
    Sakarya'da 19 yaşında eğitimsiz bir herifin tekini direksiyona geçirirsen böyle olur. Bunun gibi örnekler çok fazla. 7 ay içerisinde bununla birlikte 2 kazaya karışmış diğeri de ölümle sonuçlanmış. içinizden hangi küfürü ederseniz edin ama böyleleri hiç bitmeyecek.

Erhan Ertan ve burhan çetin bunu beğendi.
  2. İsa Öcel

İsa Öcel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    bu adam hapiste mi acaba

3. Orhanalkaya

Orhanalkaya Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    tam bir öküz yani yuhh

4. Eser Sevinç

Eser Sevinç Onursal Üye

Adı:
    Eser Sevinç
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Adi şerefsiz insalıktan nasibini alamamış, tek hücreli amip . Kafasında beyin yerine saman taşıyan böyle tiplere değil araç hiç bir şey vermiyeceksin. Allah hepimizi böyle kazmalardan korusun. Ayakta uyuyor resmen hala araç kullanıyor, yaptığın işin sorumluluğunu kavrayamayacak kadar gerizekalı işte.

Erhan Ertan bunu beğendi.
  5. burhan çetin

burhan çetin Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Haberlerde bu adamı izledim bisikletliye çarptığında resmen direksiyonda uyuyordu.Hadi bu adam uyudu da bir şekilde istemeden çarptı diyelim.Bir defasında Kızılcahamam-Kazan arasında emniyet şeridinde giderken arkadan gelen lüks bir araba beni korkutmak amacıyla resmen emniyet şeridine çıkıp üzerime sürdü.Arabayı son anda aynamdan fark edip hamle yaparak kurtardım.Bu yüzden mutlaka ayna kullanın ve sık sık arkadan gelenleri kontrol edin derim.

Bisikletimle seyir halindeyken yanımdan geçen arabalardan sevgi gösterisi niyetine bana cam bira şişesi atıldığı da oldu.Yurdum insanı ne yazık ki böyle.Bu tip insanların bize verdiği mesaj ''Ben bisikleti ulaşım aracı olarak görecek kadar medeni bir insan değilim,o halde seni korkutup tedirgin edeyim sen de bisiklete binme'' YEMEZLER.

6. Samet Şenel

Samet Şenel Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Trafikte istediğimiz kadar dikkatli olalım,hayatımız yinede böyle dürzülerin,angutların elinde maalesef.

semih59 bunu beğendi.
  7. aertan

aertan Kıdemli Üye

Adı:
    ali ertan noyan
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Bu dürzüyü tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakmış savcı.
    Haberlerde izledim bende.
    Vah vah diyorum, allah hepimizi korusun.
    Görüntüler gerçekten iç burkuyor.
    Böyle kazmalar yüzünden, eşimden dostumdan "binme şu bisiklete, tehlikeli" lafları duymak çok üzücü.
    Ne diyeyim bende "yolda yürümekle, bisiklete binmenin tehlikesi aynı" diyorum.

Raven_35 bunu beğendi.
  8. Raven_35

Raven_35 Onursal Üye

Seviye:
    Öküz olan şöför değil,serbest bırakan savcı.Bir yakınını bulup ezeceksin.Bak bakayım o acıyı tadınca ne hissediyor.

Doğukan Aksu bunu beğendi.
  9. semih59

semih59 Forum Bağımlısı

Adı:
    Semih Saygın
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bende Bu Akşam Haberlerde izledim.Trafikte Ülkemizde bisiklete insana saygı yok.Maalesef Kelle koltukta pedallıyoruz.Allah hepimizi Korusun.

10. MuratHan

MuratHan Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Dibe vurmak denilen şey şu yaşadığımız günler olabilir mi. Yoksa dibin daha dibide var mı? Artık ne tv seyrediyor ne de gazete dergi okuyorum. Gerçeklerden kaçmak değil sebebi bu gibi olaylarda adalet sisteminin insanın akıl sınırlarını zorlayan şeklde işlemesi. Bu adam daha önceki kazada bir cinayet işliyor ardından serbest kalıyor o da yetmezmiş gibi trafiğe çıkıyor oda yetmiyor iki kişinin daha hayatını karartıyor ve bu zat yine serbest. Baklava çalanın 18 yıl yediği bir sistemde insan hayatının bir dilim baklava etmemesine şahit olmak ne acıdır. Ben insanım diyenin içinde fırtınalar koptuğu günler bu günler.

burhan çetin, Erhan Ertan ve Raven_35 bunu beğendi.
  11. Artık Yok

Artık Yok Bisikletkolik

Seviye:
    yok böyle birşey yaa aracına binenlere aldırmadan uyumaya devam ediyor kadındaki cesarete bak hala para uzatıyor ben direk inerdim aşağı uyuklayan bir hanzo insanı ancak mezara götürür yazık yaa nasıl da çarpmış adama gerçekten yazık insan hayatı bu kadarmı ucuz ? gerçekten hak hukuk adalet bitmiş bu ülkede

12. Erhan Ertan

Erhan Ertan Yeni Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Ceza sistemi yanlış, bozuk... İnsan hayatına kasıt var, savcı serbest bırakıyor.
    Geçen yıllarda hatırlarsınız olayını Ankara'da antrenman sırasında bir aracın çarptığı Çağatay Avşar'ı kaybetmiştik. Çarpan araç bile bulunamadı bildiğim kadarıyla. İnsanlar bu kadar hayvanlaşabiliyor. Bisikletliyi düşünmek bir yana çarpıp ölüme terk edip kaçabiliyor.
    Bir bisikletliye Ankara'da şehirlerarası yolda kurusıkı tabancayla yakın mesafeden ateş edilmiş, arkadaş bırakın plakasını almayı kendisini zor toparlamış.
    Dediğiniz gibi kelle koltukta her an... Allah biz bisikletlileri korusun diyorum.