Sakaryada küçük bisikletciler için kulüp (13-15 yaş)

Nuhammet

Üye
Tepki
3
İsim
Muhammet
Arkadaşlar küçüğüm fakat bisiklet aşığıyım ve bisiklet için 1500 tl param olmasına rağmen yol bisikleti bulamıyorum bende girwbilirsem küçükler için kulüp varsa bir kaç arkadaşımla girmek istiyoruz luan 5 jişi ama yükseltebilirim sakaryada böyle bi kulüp varmıdır bi abim gidiyordu fakat o 16 yaşında hani bütçeyi 2000 falan yapana kadar bana eski püsküde olsa geçici bisiklet verwbilecek en azından kulüpse kullanmalık varsa öyle bi kulüp yardımlarınızı bekliyorum

Lütfen küçüğüm diye hor görmeyin bisiklete canım gibi bakarım kardeşimin efesini bile dağ bisikleti olmasına rağmen toprak yola bile girmem

Scudo

Nuhammet

Üye
Tepki
3
İsim
Muhammet
Yardım edecek kimse yokmudur aslında böyle olacağını düşünöüştüm fakat o kadarda küçük değilim salcano efes en ezik bisikletle 24 jant strava kayıtlarına göre 25 km/h hız yapıyorum zorlarsam 30 olur artı olarak bu hız bisiklet bakımsız disk sürterken ve rüzgara karşı yapıldı

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
klüp olarak diyemem ama sakaryada bisiklet grubu var .
(link)

recep24ank

Forum Bağımlısı
Tepki
4.634
İsim
Recep Eşref ÇINAR
Bisiklet
Carraro
Sakarya Stadı Altında Bisiklet Kulübü Var. Tuncer Hoca. Oraya Uğrayabilirsin. İstersen Sakarya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneğimiz var. Bir sürü tur ve etkinlikler düzenliyoruz, kendini geliştirmek adına katılabilirsin. Yol Bisikleti Alma Noktasında da Tavsiyelerde Bulunabiliriz.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
1500'tl ye nasıl yol bisikleti bulamıyorsunuz? sakaryada salcano bayileri servisleri yokmu? gayet iyi yaşına uygun yol bisikletleri var alırsın zamanla daha iyi bir bisiklete geçiş yaparsın.

hakan64

Forum Bağımlısı
Tepki
543
İsim
hakan
o bütçeye dağ bisikleti alırsan, daha az masraf çıkartır. yol bisikleti masraflıdır. ilerde alırsın. acele etme

• Beğen
Tepkiler: Hayrettin