sakarya yarışı hakkında bilgi

Engin Tetik

Daimi Üye
Tepki
151
Bisiklet
Salcano
arkadaşlar sakarya yarışı hakkında bilgisi olan varmı.Yarış yapılacakmı yarışa 4 gün kaldı arkadaşlar

• Beğen
Tepkiler: Onur Kahraman
Scudo

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
federasyonun sitesinde duyuru yapılmış, yarış var ama yeri belirtilmemiş. sadece sakarya denmiş...
yarışın yapılacağı yer konusunda bilgisi olan varsa paylaşırsa seviniriz :)

• Beğen
Tepkiler: Onur Kahraman

Fırat Ayanyan

Forum Bağımlısı
Tepki
259
Bora abi parkur çıkarıyorsa tahminim adam öldüren çıkışları olmaz :) Parkura ulaşmda kendiside 4 4lük olur.

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
ramazan ramazanda ne yarışı bu yaa

kimler gider acaba :rolleyes: :eek:

YUNUS TERKİN

Forum Demirbaşı
Tepki
144
yani temu sporcular gider ama o kadar öldürdü ki biz ferdi sporcuları federasyon geçen sene ne kadr konuştuysak alanyada tam zıttını yapmaya devam ediyorlar e harcnahlar tam düzgün ve düzenli yatıyor nede organizasyonlar şaşırılacak bir güzellikte.
dağ bisikleti federasyonu kurcam valla yaaa
+bu federasyon seçimleri ne zaman oluyor adaylığımı koyayımda takımlar hiç değilse geçmişi fakir bir sporcuya oy versinlerde görsünler organizasyon nasıl olurmuş varsa yoksa cumhurbaşkanlığı turu.
onuda doğru düzgün yapsalar şaşacağım:d

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
yunus aynı problemleri bende yaşıyorum. şu an yazlıktayım ve sakarya'ya gidemiyorum. istanbulda olsam atlarım trene giderim. benim asıl mesleğim öğrencilik elimden geldiğince bu sporu yapmaya çalışıyorum ki bu şartlarda ne zorluklar çekiyoruz. herkesin kendine göre sorunları sıkıntıları var ve bunların büyük çoğunluğu federasyon kaynaklı. ;)

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Arkadaşlar Sakaryadan bir arkadaşla görüştüm, parkur bugün çıkıyormuş, kalma yeri olarak da Kredi ve yurtlar kurumunda (sanırım oldukça cüzi bir ücret) kalınıyormuş.

volkankültepe

Aktif Üye
Tepki
119
Parkur ile sakarya merkez arasındaki mesafe-ulaşım hakkında bilgisi olan?

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
sakaryada koşulacak yarışın yeri nerede biri bana tam olarak bilgi verebilirmi acaba yarışa 2 gün var kulaktan dolma bilgiler doğrultusunda yer arıyoruz bu nasıl bir yönetim allah aşkına dünyanın herhangi bir yerinde böyle bir vurdum duymaz federasyon varmı acaba yazıklar olsun gercekten........... ben şimdi yola cıkayım erkenden yanımada pusula alayım parkuru belki buluruz..... bulursam ben sizlere buradan haber veririm...

selimcan

Aktif Üye
Tepki
179
Biraz önce Bora ile görüştüm ortak görüşümüz Federasyona yazılı / telefon ile şikayetlerimizi belirtmek yarışa 2 gün kala halen ne parkur ne ulaşım ne program hakkında bilgi var , eğer bir de yurtdışından gelen yarşçı mevcutsa
siz rezilliği düşünün...

aramızda hakemlik lisansı olan yada federasyon içinde görevli arkadaşlar da bir aydınlatma yapamıyorlarsa söyleyecek hiç bir şey kalmamıştır

volkankültepe

Aktif Üye
Tepki
119
istanbul dan gidecekler için
(link)
yarın sabah 7- 7,45- 8,30- dan sonra her yarım saatte
14 TL

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
yarışta büyük ihtimal toplam 50-60 sporcu olucak gibi görünüyor. daha parkur bilgisi yok ,yarın yola çıkıcaz birde :) .........

Fırat Ayanyan

Forum Bağımlısı
Tepki
259
Şuan cuma gecesinin son dakikasını yaşıyoruz ama hala parkurun nerde olacağı kesin değil hahaha :D Ah bizim federasyon adam olmaz.Yarın sabah otobüse binsek gideceğimiz yeri bilmiyoruz yok böyle bir olay sırf bu yüzden yarışa gitmiyorum işlerimi düzene koyamadığımdan.

• Beğen
Tepkiler: cesar çakas

selcuk yucel

Daimi Üye
Tepki
124
herkeste ayni sikinti var federaasyon katilimin fazla olmasini mi istemiyor yada laf olsun diye mi yapiyor bunlari anlamak zor yarisi artik gunler demeyelim de saatler kalmis ama hala ortada resmi bi aciklama yok sanki siz gelin bi ara bi yer bulur sizi yaristiririz gibi davraniyorlar..anlamak guc ve zor

• Beğen
Tepkiler: selimcan

engin özen

Aktif Üye
Tepki
127
Bisiklet
Cannondale
ilk yarışım olacak arkadaşlar. yarış atmosferini görmek güzel olacak. ben de federasyonu tebrik etmek istiyorum. kayıt için şimdi yola çıkıyorum. allahtan kayıt yapılacak yer belli.