Sakarya Üniversitesi

Fatih Kısa

Daimi Üye
Tepki
122
İsim
Fatih K.
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Diğer
Konu açılmamış, ben açıyım bare.
Sakarya üniversitesi ve çevre ilçelerdeki M.Y.O. ya da Eğtm. fakültelerinde bir tane bisiklet kullanan arkadaş yokmu koca forumda?

Scudo

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Sakarya Ünviersitesinde 6. senem :D ve bunun 3 senesinde güz döneminin 4-4 haftası, bahar dönemininde nerdeyse 8 haftası Camilideki evimden Esentepe kampüse bisikletle gittim...

Kampüste bisiklet ile ilgili bir faaliyet yada binen görmedim tek olduğum içinde girişmedim açıkçası... Bu senede İstanbuldan gidip geldiğim için Sakaryada bisiklete binmiyorum malesef...

Mühendislik Fakültesi Makina 2.Öğretim öğrencisiyim... Genelde D4'te oluyorum Salı Çarşamba...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Saü İİBF de,İşletme bölümünde ben varım bir bmxci olarak.

Fatih Kısa

Daimi Üye
Tepki
122
İsim
Fatih K.
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Diğer
Ben Hendek M.Y.O dayım arkadaslar.Saglık sorunlarım devam etmezse bisikleti Hendek'e goturmeyi dusunuyorum acıkcası.Hendek'te guzel yerler var bisiklet için bayraklı tepenin orda, kamp alanının oldugu yerde surulebilicek guzel yerler oldugunu duydum ama henuz gidip bakmak kısmet olmadı :) bir ara bakıcam artık Adapazarı merkez - Hendek arası aşagı yukarı 35-40km lik bir yol var gerçi D100 karayolundan, tam tersi yone devam ederseninzde Gölcük tarafına gidiliyor :D yol bisikleti kulanan arkadas varsa diye söleyeyim dedim:D

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

zodijackyl

Üye
Tepki
10
yakın zamanda bi topluluk veya kulüp kurma girişiminde bulunacağız. sizlerden de destek bekliyoruz arkadaşlar. şuanda ben ve bi kaç arkadaşım sakarya çevresinde faaliyetlere başladık sizleri de aramızda görmek isteriz.

iletişim
msn:zodiijackyl@gmail.com

• Beğen
Tepkiler: Fatih Kısa

karubi

Üye
Tepki
0
Selamlar herkese Sakarya Üniversitesi Bisiklet Topluluğu tarzında bir grup kurulsa geziler falan düzenlense bence gayet güzel olur bu arada bende makine 2. öğretim 2. sınıf öğrencisiyim saygılar...

turky

Aktif Üye
Tepki
87
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
ben SAÜ de öğrenci değilim ama pamukova' da yaşıyorum. tur organizasyonlarına katılmak çok güzel olacaktır.

güzel sakarya mızda keşfedilecek çok yer var :)

uğur yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
315
selam arkadaşlar.foruma yeni üye oldum.sakarya üniversitesinde okuyorum.oda arkadaşımla birlikte son bir aydır kampüse bisikletle çıkıyoruz.belki göreniniz olmuştur..grup gezi felan olursa katılırız bizde..

Bülent Bayer

Aktif Üye
Tepki
165
sakarya üniversitesi jeofizik mühendisliği öğrencisiyim. siyah sedona sd571 imle okula gidip geliyorum. d4 kantinin önüne parkedilmiş bisikletimi ve beni görürseniz tanışalım, kaynaşalım.

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
@hatırdan satırea

Bu hafta seni bir kaç kez gördüm bisikletinle... Ama müsait değildim gelemedim yanına...

KemalBaloglu

Forum Demirbaşı
Tepki
779
bende sakaryada elekt. elekr. müh.(bu sene hazırlık) okuyorum bisiklet adına bişey fala göremedim ama eğer bir oluşum varsa kalıtmak isterim

Bülent Bayer

Aktif Üye
Tepki
165
@Hasan Çağrı

görüşelim hocam en kısa zamanda. bu şekile tanıştığım bir kaç arkadaşım daha var kampüsten. havalar ısındı, yaparız bir şeyler. dün malzeme mühendisliğinden bir aradaşla gebzeye gittim. güzeldi. daha kalabalık olsak daha güzel olur tabi. bu arada bisiklet için 571 yazmışım, sd771 olacaktı. saygılar

turky

Aktif Üye
Tepki
87
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
eee arkadaşlar geriye tek kalan bir araya gelip biraz pedal çevirip, foto çekerek bütün foruma sakarya' yı tanıtmak.

üni kapanmadan herkes dağılmadan patlatalım bir tur, hatta pamukova isterseniz 60-70 km lik bir tur yapabiliriz. dağ bisikleti için daha uygun parkurlar mevcut

KemalBaloglu

Forum Demirbaşı
Tepki
779
@turky
eğer yer ve zamanı kararlaştırırsanız gelmek isterim, dediğin gibi herkes dağılmadan tur olsa güzel olur sakarya'da

Fatih Kısa

Daimi Üye
Tepki
122
İsim
Fatih K.
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Diğer
bisikletim artık hendekte :D ancak vizeler ardından finaller bakalım sonumuz ne olucak :) bir ara toplanabiliriz aslında.

Fatih Kısa

Daimi Üye
Tepki
122
İsim
Fatih K.
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Diğer
Arkadaşlar bugün hava biraz soğuktu fakat dayanamadım çıktım dışarı biraz turladım Hendek'te :) Özellikle Pınarlı köyüne giden yol çok güzeldi. Köyün içinden toprak bir yola saptım. Biraz ormanın içinde sürdükten sonra takip ettiğim yol beni yeniden asfalta çıkarttı. Köye yaklaşırken şarzım bitmeden telefonla birkaç foto çektim fazla değil ama en azından fikir edinmenizi sağlar:) Üzgünüm ki orman bölümünün fotoları yok( sersem telefonum sağolsun:boese157: )

Bu da benim taka :D

İlerde hepberaber gezilebilecek yerleri belirleyip toplu olarak bir gezi ve mangal günü düzenlemek var aklımda arkadaşlar. 4-5 kişide olsak oldukça zevkli olucağını düşünüyorum :) Yeni ve daha ayrıntılı fotoraflarda gelicek, yakındır:D

İyi forumlar...

Tepki
44
Bisiklet
Corratec
slm arkadaşlar ben ünüversitede okumuyorum ama bende ve arkadaşımda iki tane mtb var tanışabiliriz

Bülent Bayer

Aktif Üye
Tepki
165
ben bugun serdivan-sivri tepeye tırmandım bisikletle. cross alanları var. mükemmeldi tek kelimeyle. gelecek hafta cumartesi, sanırım 2 mayıs oluyor. yahut pazar gün hep beraber tırmanabılırız. biz dört kişiyiz. katılmak isteyen varsa burdan ulaşssın bana. kampüste jeofizik mühendisliğinde okuyorum ayrıca. burdan derken özel mesaj atmayın cevaplayamıyorum. 50 msj sınırından mütevellit. ama bu topic altına yazarsanız sevinirim.
(link)
aha bu da bizim cihazlar ve sivri tepeden adapazar görünüşü

Fatih Kısa

Daimi Üye
Tepki
122
İsim
Fatih K.
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Diğer
@erol yalçınkaya

Dostum tam olarak Sakarya'nın neresinde ikamet ediyorsun ?
Aslında öğrenci olmana gerek yok bisiklet sürmen yeterli bizim için :D

@hatırdan satırea

Tabiki olabilir dostum. Haberleşiriz sınavlar felan var şu sıralar malum çakışmadığı sürece ben gelebilirim.
Aslında Sakarya Üniversitesi Bisiklet Kulübü gibi bir düşünce var aklımda ancak hem merkez kampüste okumadığım hemde 2 yıllık M.Y.O' da olduğum için bunu gerçekleştiremeyeceğim gibi görünüyor fakat sizlerden böyle bir girişim olursa var gücümüzle destek olucağımızı bilin :)

Bülent Bayer

Aktif Üye
Tepki
165
@Fatih Kısa

fatih arkadaşım ben de böyle bir şey düşündüm, saü bisiklet topluluğu gibilerinden. lakin benim 5 yılım oldu. okulum bitmiyor ve 6. yıla uzadı. yani bizden geçti bu işler artık. vakti zamanında uğraştık farklı kategorilerde klüp işleriyle, o zaman hayatımda mtb diye bir şey yoktu. ama artık her ne kadar okulum bitmemiş olsa da pek öğrenci gibi hissetmiyorum kendimi. bak ne dicem sana. hafta sonu sen gel adapazarına. gezip tozarız. sivri tepeye çıkar oradan e-5 inip izmite geçeriz. izmitten sapanca üzerinden tekrar adapazarına döneriz. ama sen bisikleti hendekten nasıl getirecen? o küçük hendek otobüsleri almaz sanırım. alsalar da bisikletin anasını bellerler. binip gelirsin olmadı. ben adapazarında çarşıda oturuyorum. öğrenci evi. olmadı bi gece misafirim olursun, sonraki gün sabahtan çıkarız.