Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sakarya - Sapanca Eşme Turu - 40 km

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Tolga Can tarafından paylaşıldı.

1. Tolga Can

Tolga Can Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:

Çocukluk yıllarımızda sadece yanımızda 1-2 arkadaşımız olurdu. Nerde sms, facebook, kapı zili çalardık.
    Evde mi ? yok mu ? Ali beni aşkımız ile büyüttüğümüz söğütün altında beklesin. :D

şimdiki gençler bu konuda çok şanslı.
    İnternetten çok güzel yararlanıyorlar. insanlar biribirinden haberdar oluyor. Aktivitelere katılıyor.
    Dün ilk defa bisiklete gönül vermiş sakarya grubuna katıldım. Beklediğimden eğlenceli ve biraz yorucu oldu.
    ilk turum 34 km tek başıma düz bir turdu, bu ikinci ve ilk grup turum. yavaş yavaş açılıyoruz. inşallah arkası gelir.

20 erkek 2 kız arkadaşımızın katılımı ile gerçekten güzel bir gezi oldu. Yol bisikletlerine, şehir bisikleti ile yetişmek biraz zor oldu.
    Ancak ben yine de beyaz güvercinim ile mutluyum. Allah herkesin gönlüne göre bisiklet nasip etsin.

Yola 22:00 da çıktık. 01:00 de evdeydim. Duş al, yatağa yat saat 02:00 oldu. mutluluktan mıdır. yorgunluktan mıdır uyku tutmadı.
    Sabah işe gitmek için 06:30 da kalktım. en ufak yorgunluk yoktu. Bayrama uyanan çocuklar gibiydim. :rolleyes:
    Çok profesyonel olmasa da 5 mp bir kaç foto paylaşmak isterim.
    ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim.

Benim bisiklette tron efsanesi gibi çıkmış :D

konuyu inceleyip, okuduktan sonra yorum yapmadan çıkanın tekeri patlasın. :mlk:

guneykaragoz bunu beğendi.
  2. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Kentpark'ta toplanmışız yine. :) Mehmet Amca olmadan turların tadı yok ama, söyleyeyim. :)

3. Berksan

Berksan Onursal Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Keşke Kocaeli'de de böyle bir grup olsa :(

4. Tahir Keskin

Tahir Keskin Onursal Üye

Adı:
    Tahir Keskin
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Bu grubu oluşturacak bizleriz Berksan. Bir kaç kişiyle başlat böyle gruplar.

5. Berksan

Berksan Onursal Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    keskin üni tatilde, d.dere'de 7/24 boşum. Yarın saat 1'de çarşıya doğru yola çıkacağım beklerim. :)

6. Tolga Can

Tolga Can Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    1 ay daha erken foruma üye olsaydım. Boş yere tek başıma dolaşmazdım. Grubu yeni keşfettim.
    Gruptan sadece genç murat arkadaşımızı tanıyorum. ilk defa tanıştık. zamanla daha da kaynaşırız.

Bende senin gibiydim. Tek başına olmadığını bilmeni isterim. her ne kadar öyle hissetsende çevrende çok bisikletçi vardır.

Aynen katılıyorum. Gruba üye oldum. 3-5 kişi çıkarlar düşüncesi ile gittim. 22 kişi yolculuk yaptık.
    Tek başına olunca başına bir çok şey gelebilir. yenisindir tekerin patlar. Yoldan çıkarsın. Köpek kovalar. Grup olunca bu düşüncelere uzak oluyorsun.
    yardımlaşma oluyor. Tempolu sürüş ile yol daha zevkli hale gelip, çabuk bitiyor.

7. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Sakarya'nın en aktif bisiklet grubuyuz. Haftanın 3-4 günü akşam ya da sabah toplu tur yapılır. Bazen uzun turlar da oluyor. Geçtiğimiz aylarda İznik tur yapmıştık, 190 kilometrelik bir turdu. Recep Abi'nin beni yakaladığı bir kare;

Körfez tarafı durgun, tur az. Yaz bitsin, ben de devam edeceğim Adapazarı'ndan. :)

Tolga Can bunu beğendi.
  8. Berksan

Berksan Onursal Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Kocaeli tarafına gelirseniz mutlaka katılmak isterim size :) Sırtta çanta göremiyorum eşyaları nereye koydunuz :)

9. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Bana soruyorsanız, kadro çantası kullanıyorum, gidonun kadroyla birleştiği kısma takılıyor. :) Pompa ve mataralar da kadroda zaten.

10. Tolga Can

Tolga Can Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Yedek eşya olarak giysileri kastediyorsan kimse almıyor. Bisiklet taytı ve üst forması teri emiyor ve üstünde kurutuyor. o yüzden giysiye ihtiyaç yok.
    Bakım onarım diyorsan onlarda zaten küçük çantalara sığıyor. yiyecek içecek diyorsan onlar içinde master card :rolleyes:

Cengiz Dalsal ve Tahir Keskin bunu beğendi.
  11. Tahir Keskin

Tahir Keskin Onursal Üye

Adı:
    Tahir Keskin
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Senin mesleğin öğrencilik, yazları tatil. Biz tam zamanlı çalışıyoruz, 8:30-17:30 arası mesaideyiz :) Üstelik bir de Ramazan var. Bayramdan sonrasına plan yapalım inşallah.

12. Sehzade43

Sehzade43 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Güzel bir gezi olmuş. Ramazandan sonra bende bir kaç arkadaş ile böyle geziler yapmayı planlıyoruz.İnşallah kazasız belasız gidip geliriz.

Tolga Can bunu beğendi.
  13. niyazi akarken

niyazi akarken Kıdemli Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    güzel tur güzel insanlar...