Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sakarya harcırahları

Konu, 'Sporcu Odası' kısmında Akif Bozkurt tarafından paylaşıldı.

1. Akif Bozkurt

Akif Bozkurt Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Herkesin sesi kesildi arkadaşlar Sakarya harcırahları yatmadı ama kimsenin sesi çıkmadığına göre herkes bu durumdan menmun galiba fed.para yok diyor ama habire kamp yapıyor bu kamplar beleş yapılmıyordur heralde para varda bizemi yok diyolar yoksa

Serkan TELYAKAR bunu beğendi.
  2. mustea7

mustea7 Forum Bağımlısı

Seviye:
    kamp harcırahları peşin verilmiyorku akifcim sezon öncesi her sene düzenli olarak yapılan ve yapılması gerekn kondüsyon kampları malum bu sene hedefler büyük ayrıca sadece sakarya değil alanya ve gaziantep mtb yarışlarınınkide yatmadı

3. Akif Bozkurt

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    yazıyı nerenle okuyorsun mustafa,kamp parasından bahsetmiyorumki bu kamplar çadırda yapılmıyor değilmi oteliydi araba benziniydi bunları diyorum.madem para yok bunlar beleşmi hep bak gör yeniyıldan sonrada 2009 ödeneği 2009 da orada kaldı 2010 da 3 ün birini alırsınız demesinlerde hoş babayı alırsınız demsinlerde:D senin o dediklerin yattı sen uyumaya devam et sen niye gitmedin kampa nerdeyse körü topalı kimi buldularsa kampa almışlar

4. mustea7

mustea7 Forum Bağımlısı

Seviye:
    o kadar puanım yok benim.otel paralarınıda harcırahları alınca verirler anlaşması vardır federasyonun bende senin gibi isyanlardaydım bi ara ama paranın hiç bir federasyonda olmadığın sorunun bizim federasyondan kaynaklanmadığını federasyonadn hatta bisiklele bile alakası olmayan insanlardan öğrendim

5. Özgün ÇETİN

Özgün ÇETİN Forum Demirbaşı

Seviye:
    milli takım alanya'da kampta her gün görüyorum geçerken .

6. mustea7

mustea7 Forum Bağımlısı

Seviye:
    yıldızlar ve büyükler

7. Cebrail ŞEKER

Cebrail ŞEKER Forum Demirbaşı

Seviye:
    ben o alanyada ki kampda vardım ve daha bugun geldim bu konuyu bi açığa çıkaralım benzini mozotu vb. düşündüğün her şeyi bizim antranörümüz karşılıyor ve oda federasyondan para bekliyor sanmayınki herkezin parası günü gününde yatıyor bizim kendi antranörümüzün 13..... bin küsüratlı bir para var ben kendi kulubumden pirim bile almıyorum.... ayrıca oraya her onüne gelenide almıyolar kendiniz gelip bide gözlerinizle görseniz ayrıca 20 kişiden 8 kişi almanyaya gidecek test için bunlardan 1. kişi olarak ben gidiyorum

8. Akif Bozkurt

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Street isminde kimseyi tanımadığım için bir şey söyeleyemem ama 1.kişi olarak ben gidecem diyorsan aman haa pasapaortunu eline alıpta uçağa binmeden hiç bir şeye kesin gözüyle bakmayacan,demek tüm masrafları sizin antranörünüz karşılıyor ha:eek: demekki antranörünüz federasyondan zengin!masrafları karşıladığına göre,yoksa bu zamanda hangi antrenör koskoca 20 kişilk bir kampın masraflarını yüklenir.enteresan bir durum ayrıca herkes para bekliyor diyorsunda bak bizim sizden önce alacağımız var demkki siz daha çok bekleyeceksiniz.senin kulübünden alacağın pirimle bizim federasyondan alacağımız harcırahlar arasında hiç bir ilişki yok o seni ve kulübünü bağlayan bir durum

Utku Soğancıoğlu ve gezgin2 bunu beğendi.
  9. Cebrail ŞEKER

Seviye:
    bana 20 kişinin masraflarını yazarmısın kardeş.. otel zaten her zaman ki gibi onu mecburen federasyon karşılıyor geriye zaten bir mazot parası kalıyı yolda antraman yaparken muz kek vb. maddlerin de milyarlar tutacak halide yok ayrınca antranör olmanında zenginlikle bi alakası yok...
    Bu arada adım Cebrail ŞEKER..

10. mustea7

mustea7 Forum Bağımlısı

Seviye:
    beyler federasyonu arayıp sordunuz mu??

11. Akif Bozkurt

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:

İşte bende onu diyorum ya madem oteli federasyon karşılıyormuş hani para yoktu,bu oteller,yurtdışları kum gibi kaynıyor.bedavamı? değil, yaw cebrail kardeşim sen neyi savunuyor veya neyi tartışıyorsun önce onu anlatırmısın?
    federasyonumu savunorsun yoksa antranörümü:) bizim harcırahları antranörünüz verecekse tamam sorun yok ama federasyon verecekse bırak federasyon bizle muhatap olsun
    20 kişinin masrafı içinse şöle deyim sen uyuyorsun be cebrail hayat sandığın kadar ucuz değilki kardeş,antranör :p olmanın zenginlikle bir çok yerde alakası vardır unutma sonuçta bir insan cebinden harcıyorsa demekki maddi durumu iyidir.bu farklı bir tarışma konusu benim açtığım konu bu değil

12. Cebrail ŞEKER

Seviye:
    bu konuda haklısınız doğru fedarasyondan bir çok kişi ve bende olmak üzere para bekliyoruz ama neden yatırmadıklarını bilemiyoruz oyuzden dilek ve şikayet yerlerine sorunumuzu yazmamız lazım..

13. mustea7

mustea7 Forum Bağımlısı

Seviye:
    arkadaşlar sadece bisiklet değil şu anda bir çok federasyon ödenek alamıyor federasyondan harıcahlar için madem öyle yurtdışına nasıl gidiyorlar demeyin iki bütçe arasında uçurumlar var anca bi kaç takımın harcırahlarına yeter o zamanda onlarınki yattı bizimki neden yatmadı olur

14. Serkan TELYAKAR

Serkan TELYAKAR Bisikletkolik

Seviye:
    Alanya'da ki toplantıda verlen bazen de bir kelimeyle bile cevaplanamayan cevaplara göre;

"2010'da düzelteceğiz arkadaşlar" demişlerdi yeni sloganımız bu:D :D :D :D :D

Gülüyorum artık ne yapayım;)

N.Erdem TUGRAHAN bunu beğendi.
  15. mustea7

mustea7 Forum Bağımlısı

Seviye:
    az önce federasyonu aradım gsgmden ödenek şubat 15te gelecekmiş harcırahlarda o zaman yatacakmış

16. bulent_atlas

bulent_atlas Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar yazınca federasyonu savunuyor gibi görünüyor olabilir ama ben kısa bir bilgi vereyim. Federasyona gelen paralar nereye harcanacağı belli olarak geliyor. Harcirah için gelen para, kamp için gelen para, bisiklet turu için gelen para ayrı. Kamp için gelen paradan senin benim harcirahım ödenemiyor. GSGM şu an hiçbir federasyona para çıkmadığı için harcirah konusunda beklemek gerekiyor malesef.