Sakarya - Bolu - Mersin - Adana gezisi tamamlandı 2. Bölüm

Scudo

Tarık DUMAN

Daimi Üye
Tepki
251
@SECO 34

umarım ülkemizin eşsiz yerlerinden bir yer olan mersinin güzelliklerinidede görme fırsatını bir gün yakalarsanız...

teşekkürler..

@OnErAl

Çok teşekküler...

@Killer V

Bende çok teşekkür ederim...

@necod

Bende çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için.. umarım bir gün canlı gözle görme şansını elde edersiniz.. resimlerden çok daha farklı emin olun :p
sevgiler
tarık

Tarık DUMAN

Daimi Üye
Tepki
251
@Süleyman Şatır

Çok teşekkürler Süleyman abi.. Umarım bir gün sizinlede uzun bir yol yapabilriz.. çok istiyorum vallahi...
sevgiler

@Lütfü Çolak

Sağol kardeşim... Askerden önce ve sonraki boş zamanlarımı gerçekten iyi değerlendirdiğimi düşünüyorum.. şu an iş bakmaya başladım. bide bulabilsem süper olacak.. :p

yorumların için teşekkürler
sevgiler

@bisikletcanavari

silifke kalesine gittin mi bilmiyorum ama rsimlerden de anlaşılacağı gibi resmen harebe gibi... herhangi bir çalışma yapılmamış ve girişi ücretsiz... bekçisi yok.. gelen geçen rahatlıkla giriyor... bundan dolayıda çok bakımsız bir yer. kalenin içinde tamamen taşlar var.. yani odalar belli deil..

arkadaşımla beni gördüklerinde biraz rahatsızlık hissettiklerini farkettim... küçük bir gülümseme işareti alabilseydim kesinlikle yanlarına sokulup sohbet ederim.. bu nedenle açıkcası ne yaptıklarını sormadım... fakat kalenin orijinal haline gelmesi için arkeolojik çalışma yapıyolar gibi görünüyorlardı...