Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sakarya-bilecik gidiş-dönüş toplam 300 km. (01-02-03 mayıs 2015) 1.gün

Konu, 'Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında recep24ank tarafından paylaşıldı.

1. recep24ank

recep24ank Bisikletkolik

Adı:
    Recep Eşref ÇINAR
    Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    1.GÜN
    Sakarya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği olarak 01-02-03 Mayıs 2015 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz turumuzu sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Bilecik İlinde
    3.Ayva Çiçeği Festivali kapsamında gerçekleştirilen etkinliğe katılmak ve kendimizce de geziler düzenlemek adına düştüğümüz bu yolculuğu çok şükür kazasız belasız atlattık. 7
    Kişi çıktığımız bu yolculukta çok güzel anılar yaşadık, bu görüntülerle ve anlatımlarla sizleri baş başa bırakıyorum. Yorumlarınızı esirgemeyin.
    13 Km. Boyunda Hiç Durmadan 50 Mt.'den 500 Mt.'ye Çıktığımız %6 Eyimli Vezirhan Bilecik Yolu. Yol Çok Güzel Ama Çık Çık Bitmiyor, Bir Yandanda Güneş Yakıyor, İyi Terletti
    Bizi.

13 Km.Lik Rampa Sonunda Bitti Çok Şükür, Biter Bitmez Hemen Sağımızda Şeyh Edebali Üniversitesi Bize Merhaba Diyor.
    Ve Mutlu Son.
    Kendimi eve atalım karnımızı doyuralım diyoruz ama yüklerde dolu bisikletlerimizi birde 5'nci kata sırtımızda taşıyınca, çok acıkmışız, hemen işe koyulduk ve öğrenci üsülü
    hücüm...

Şimdi Sizi 1.Gün Bilecik Merkezde çektiğimiz fotoğraflarla ve 3.Ayva Çiçeği Bisiklet Festivaline Katıldığımız görsellerle başbaşa bırakıyorum.
    Etkinlik dahilinde şehir merkezine 8 km. mesafede bulunan pelitözü Göletine doğru topluca yol alıyoruz. Buraya vardıktan sonra güzelliklere kendimizi bırakıyoruz. Bir güzel
    tavuklu pilav ile karnımızı da doyuruyoruz. ve turun sonunda evin yolunu tutuyoruz.

2. emrah sökmenberk

emrah sökmenberk Kıdemli Üye

Adı:
    emrah
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    abi süper bi tur olmuş çok güzel ve eğlenceli gözüküyor takipteyim :)

3. recep24ank

recep24ank Bisikletkolik

Adı:
    Recep Eşref ÇINAR
    Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Tşk ederim, 400'e yakın fotoğraf var ama, biraz ayıklama yaptım, gezimiz gerçekten çok güzeldi, özellikle 2.gün bizim için unutulmazdı. Elimizden geldiği kadar güzel cennet ülkemizi tanımaya tanıtmaya yaşamaya çalışıyoruz

4. Osman Yener

Osman Yener Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    @recep24ank biz Bilecikli bisiklet tutkunlarını katılımınız gerçekten çok mutlu etti. Benim için ilk günden tatsız bir şekilde bitmiş olsada Bilecikte bu boyutta bir katılımın olduğu etkinliğin yaşamış olmayı hiç unutmayacağım. Pedallarınıza ayağınıza sağlık.

5. OsmaniyeRehber

OsmaniyeRehber Forum Bağımlısı

Adı:
    ibrahim
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Bu güzel paylaşımlar için teşekkürler.

6. recep24ank

recep24ank Bisikletkolik

Adı:
    Recep Eşref ÇINAR
    Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Bizler onur duyduk. Bilecikte çok güzel yerler var. Orada yaşasaydım eğer keşfetmedik, göl, şelale , mağara bırakmazdım. tek kötü yanı çok rampası var. onun dışında çok iyi.

Osman Yener bunu beğendi.