Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sakarya-Alifuatpaşa Turu 10 Ocak 2016

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında recep24ank tarafından paylaşıldı.

1. recep24ank

recep24ank Bisikletkolik

Adı:
    Recep Eşref ÇINAR
    Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Sakarya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği olarak 10 Ocak 2016 Pazar Günü Alifuatpaşa Beldesinde Ali Fuat Cebesoy'u Anma Enkinliklerine Derneğimiz Olarak Katıldık. Turumuza İştirak eden 22 gönüllü ile Saygı Duruşu, İstiklal Marşı ve Dualarla Eşlik Ettik. Ali Fuat Cebesoy'u Rahmetle Saygıyla Anıyoruz. Bu günün önemine binaen Ali Fuat Cebesoy Müzesini de ziyaret ederek geçmişe yolculuk ettik. Sayın Valimiz Hüseyin Avni COŞ'da bizi katılımımızdan dolayı tebrik etti. Müzede gördüğünüz yatak ve kıyafetler Atatürk odasına aittir. Ali Fuat Cebesoy Atatürk'ün silah arkadaşıdır.

2. OsmaniyeRehber

OsmaniyeRehber Forum Bağımlısı

Adı:
    ibrahim
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Tebrikler şu soğuk havada destek olmuşsunuz :harika:

3. emrah sökmenberk

emrah sökmenberk Kıdemli Üye

Adı:
    emrah
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    tebrikler cok duyarlı bir davranış olmuş

4. Serkan Mıstınoğlu

Serkan Mıstınoğlu Road Runner

Bisiklet:
    Cervélo
    Seviye:
    Pedalınıza, yüreğinize sağlık :)

Facebook sayfanızdaki içten yazıyı çok beğendim, buraya da koyuyorum izninizle :)

HOŞ GELDİNİZ.
    GÜZEL SAKARYA'MIZI HEP BİRLİKTE TANIYALIM, YAŞAYALIM, YAŞATALIM.
    Öncelikle Turlarımıza Katılmak İsteyen Katılımcılarımız İçin Birkaç Bilgi Verelim. Bizler Profesyonel Bisikletçiler Veya Yarışçılar Değiliz. Tamamen Gezi ve Eğlence Üzerine Kurulu Gezip Duruyoruz. Eşinizi Dostunuzu Arkadaşınızı Turlarımıza Davet Edebilirsiniz.
    Korkmanıza Gerek Yok. Geride Kalırım, Bunlar Çok Hızlı, Yarışçı, Beni Unuttular, Yalnız Kaldım, Bunlara Yetişemiyorum, Bisikletim Kötü Gibi Telaşlara ve Sıkıntılara Düşmeyin, Kendinize Güvenin.
    Bilgisayarın Başında, Televizyonun Başında, Kahvehanelerde, Cafelerde
    Vb. Benzeri Bir Alanda Ömrünüzü Tüketmeyin.
    Gelin Aramıza Katılın, Çevre Edinin, Dostluklar Arkadaşlıklar Kurun, Güzel Memleketimizin Güzelliklerini Hep Birlikte Yaşayalım, Tanışalım Kaynaşalım.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yeri gelmişken sormak istiyorum; Sakarya, yol bisikleti antrenmanı için oldukça uygun bir şehir (sanırım). Doğru mudur? Asfalt durumu, trafik yoğunluğu, emniyet şeridinin varlığı, sürücülerin bisiklete olan saygısı konusunda bilgi verebilir misiniz?
    Yani amacı gezmek dolaşmak olmayan, tempolu antrenman yapmak olan biri, Sakarya'da güzel bir parkur bulabilir mi? Trafik ışığı olmayan, geniş, asfaltı düzgün, trafik yoğunluğu olmayan bir parkurdan bahsediyorum. 30-50 km arası olabilir. Veya daha kısa fakat dairesel bir parkur da olabilir, birkaç tur atılacak şekilde.
    Teşekkürler :)

5. recep24ank

recep24ank Bisikletkolik

Adı:
    Recep Eşref ÇINAR
    Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Çok teşekkürler. Ödemli olan yaz kış demeden bizim için savaşanların canlarını feda eden vatanseverlere destek olmaktır. Hatırlamak ve unutmamaktır.
    Çok teşekkürler.
    Tabi ki kullanabilirsiniz. Sakarya hem yol hemde Mtb için oldukça uygun bir şehir. Saygı konusunda geçmişe göre gözle görülür bir ilerleme var. İnşallah ilerleyen yıllarda daha da çok artacağına inanıyorum. Trafiksiz rotalarda bol miktarda var. yeter ki amaç bisiklete binmek olsun. Yorumunuz içinde ayrıca teşekkür ederim.

Serkan Mıstınoğlu bunu beğendi.
  6. Togursamsun

Togursamsun Kıdemli Üye

Adı:
    Emin
    Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Valinizin kıymetini bilin

OsmaniyeRehber bunu beğendi.