Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Şahin, Sincan ve Bisiklet

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Mr. Potato tarafından paylaşıldı.

1. Mr. Potato

Mr. Potato Giggity

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Ankara, Eryaman civarında oturanlar bilir, ortam güzel, yaşayanlar kendi halinde. Dün akşam Eryaman'ı gezeyim biraz dedim düştüm yola. Baya bi yokuş var yalnız içerilerde, çok olmadığı için sürmeye başlayalı, yoruyor biraz. Şöyle böyle derken, içeriden geri eve dönecek halim kalmadı, ana yoldan sakin sakin gideyim dedim. Güzelce indim yola, ışıklar felan, döndüm bizim tarafa gidiyorum sağdan. Zaten akşam olmuş yollar boş millet 3 şeritli yolda soldan gidiyo 2-3 metre yakınımda araba bile yok. Derken bir korna sesi... Şahinin teki takmış kırmızı farları, arabayı bağırta bağırta dibimden geçti. Ne olduğunu şaşırdım. Kenara kaçayım derken pedal da sağlam sürttü sağa, az kalsın devriliyoduk.
    Sözün özü böyle insanlar (!) oldukça, bisikletle yola çıkmaya korkuyorsun malesef. Ben yolda bile değilim sana ne kenardan gidiyorum yavaş yavaş. Allah bunları ıslah etsin diyor, herkese güvenli pedallamalar diliyorum. Kimsenin başına bu tür şeyler gelmez umarım.

2. Yusuf Z. Şipal

Yusuf Z. Şipal Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Sincan maalesef ki apache siyle meşhur bir ilçesidir Ankara' nın. Öyle ki orada yaşayanlar hepimizden daha çok şikayetçidir onlardan. Fatih in de kalır yanı yoktur maalesef. Sosyolojik olarak da incelenmeleri gerekir, basketbol sahasında futbol oynayıp kendilerine yabancı gelen bu oyunu oynayanlara da bulaşırlar. Sizin kırmızı şahinin içindeki güruhla aynı modeldir. Bu iki yerleşim yerinin insanı ikiye ayrılmıştır bu yüzden, bir şahindekiler, iki onlardan nefret edenler...

3. DoğukanYılmaz

DoğukanYılmaz Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Takmayın böylelerini boş verin bende büssürü şey yaşıyorum bu konuyla ilgili çok ciddi değilse gülüp geçmeye çalışıyorum.Ama bazen gerçek'ten ayar olmamak elde değil.

4. observer

observer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    sincan etimesgut fatih genelde oyle ama genelleme yapmamak gerek eryamanda da var boyle tipler.

5. Y.YILDIRIM

Y.YILDIRIM Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Maddi manevi zarar.Memleket kendini bilmezlerle dolu.

6. Emre Doğru

Emre Doğru Yeni Üye

Seviye:
    Her ne kadar semt olarak farklı olsa da etimesgut neticede eryaman da.. akşam saatlerinde türüyorlar ister istemez..

7. GiciK eRay ADALI

GiciK eRay ADALI Forum Bağımlısı

Seviye:
    Aslında kaynagı neresidir bilinmez ama haftasonları "piyasa yapmaya" cıkan bu sahinus'lar dönüş yoluna geçtiklerinde heryerden cıkabilirler.. Son zamanlarda Goksu'nun tekrardan hareketlenmesi ile bölgelerinden ayrılıp yakın bölgelere de "av"a cıkıyorlar ve avdan elleri bos donunce (her zamanki gibi) kendilerini böyle tatmin ediyorlar.. Şahinuslar heryerde.. Ama 1-2 şahinus yüzünden de bisiklet keyfimi erteleyemem =)) pedala devam!