Sahilde oturanlar çok şanslı

Tepki
26
Bisiklet yollarına yakın yerlerde oturan varsa aranızda eğer sizlere çok imreniyorum:)

sahilden 10 km uzaktayım ve rampa var. bisikleti belediyeye ait sahildeki bir yere bırakıyorum. buraya araçla gelip gidiyorum. bu benim için artık zor olmaya başladı.

üşeniyorum:(

evden çıkar çıkmaz bisikletine binenler...çok şanslısınız kıymetini bilin..:)

• Beğen
Tepkiler: Ahsen Okyay
Scudo

Ahsen Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Dahon
@refah terzi

:) haklısın kardeş. ben doğancılardayım üsküdar. hem üsküdar sahile hemde kadıköy sahile gitmemde problem olmuyor. bence üsküdardan beykoz tarafına giden yol kadıköy sahilden daha iyi bisikletliler için. cadde çok geniş kenardan giderek seri bir şekilde hiç sorun olmuyor;) bol pedallar

kaanduro

Üye
Tepki
14
Benim ev de küçükbakkalköyde. Evden çıktığımda yokuş aşağıya hızlıca sahile ulaşabiliyorum. Dönüş ise gerçek bir idman oluyor benim için...
Bisikletten keyif alabilmek için yokuş çıkarken de keyif alabilmen lazım. Hep düzlük hep düzlük nereye kadar :)

Selami53

O PARAYA BİSİKLET ALIRIM !
Tepki
963
Bisiklet
Specialized
Doğru söylüyorsun da bir mtbci için de iç kesimlerde ki engebeli yerler gayet güzel :)

yasinduran

Daimi Üye
Tepki
56
ben her gün işe bisiklet ile gidip geliyorum gidiş geliş 30km eve gelince bi 30da kendim geziom süper oluyor :D

Çağatay Çağlar

Forum Demirbaşı
Tepki
223
Kesinlikle büyük şans kardeşim. Km saatimin gösterdiğine göre evimden sahil bisiklet yoluna 2.2 km mesafe var. Neredeyse hiçbir şey. Taş yapıtların arasında trafiğin ortasında sürmekle, trafiğin olmadığı ve sadece yürüyüş yapanların, bisiklet sürenler, balık tutanların olduğu bir parkurda denizin hemen dibinde bisiklet sürmek çok başka. Öyle ki hemen hergün sahile iner en kötü ihtimal 25 km yaparım. Büyük haz sahil :)

Atıl Güven

Forum Demirbaşı
Tepki
243
İsim
Atıl Güven
Bisiklet
Focus
Mersinde heryer sahil :D ben o konuda çok şanslıyım 15 km sahil yolu var. :D

Atıl Güven

Forum Demirbaşı
Tepki
243
İsim
Atıl Güven
Bisiklet
Focus
http://www.gezi-yorum.net/wp-content/uploads/2009/08/mersingenel2.jpg

• Beğen
Tepkiler: Berk Mercancı

yasinduran

Daimi Üye
Tepki
56
@Atıl Güven

süper görüntü ben bide sahilde otursam nasıl gezerim varya :D

Atıl Güven

Forum Demirbaşı
Tepki
243
İsim
Atıl Güven
Bisiklet
Focus
@yasinduran
Bir zaman sonra sıkıyor sahilde birde bazı günlerde çok kalabalık oluyor.Bisikletle en fazla 15 km hıza çıkabiliyorsunuz.bazı günlerde de kızlara bakmaktan sürülmüyor. (mersin kızları ayrı oluyor yav ) :D

Tepki
2
Bisiklet
Sedona
konya da bisiklet sürmek çok kolay ama kimse ne kask takıyor ne aydınlatma kullanıyor ne de kurallara uyuyor.

yasinduran

Daimi Üye
Tepki
56
@tolga beyenir

konyada bisiklet sürmek kolay evet ama bu size bağlı konya yolları düz diye illede orada gitmek zorunda değilsiniz... her gün şahsen biz dağa taşa kaçıyoruz hem şehrin kötü havasından hemde mtbnin hakkını vermek için. ayrıca bence kask ve aydınlatma kullanan çok çok arkadaşımız var ve git gide yaygınlaşıyor. bir konyalı olarak konyada gerçekten göremeyeceğimi düşündüğüm çoğu şeyi görmeye başladım. lütfen genelleme yapmayalım :D

Atıl Güven

Forum Demirbaşı
Tepki
243
İsim
Atıl Güven
Bisiklet
Focus
@yasinduran
buyrun gelin efendim başımızın üstünde yeriniz var. isterseniz size özel bizim mersindeki gruplarla mersin tanıtım turu bile düzenleyebiliriz.Ya da ben ve arkadaşlarımda sizi gezdirmekten memnun oluruz.

yasinduran

Daimi Üye
Tepki
56
eyvallah kardeşim söz vermeyim ama muta gelicem inş. orayada gelcem gelemez isemde yapcak bir şey yok :D bir arkadaşım vardı orada uzun zamandır görüşmüom onunla ona ulaşabilirsem kesin gelirim :D

Tepki
5
@Çağatay Çağlar

Merhaba:)
Hocam sürdüğün güzergahta yoğunluk durumu nedir bilmiyorum ancak İstanbul - Kartal-Caddebostan taraflarında haftasonu şuursuz piknikçilerden sürmek son derece güç:)

Tepki
26
@Akdağ Serdar

tam üstüne bastın.:) güzergahım pendik sahil ve fenerbahçe arası.

seni anlıyorum. mangal dumanları, bisiklet yoıluna park etmiş araçlar...ancak benim gibi trafikten biraz tırsan biri için ibb bisiklet yolu bulunmaz nimet.

benim sıkıntım şu. uğur mumcudan pendik sahile bisikletle iner, oradan da fenerbahçe yaparsam dönüşteki rampayı çıkamam.:( ki benim bisikletim şehir bisikleti. amortisörsüz. ara yollardaki çukurlar can sıkıcı oluyor...
benim amacım sahilde kullanmak. yok sağımdan araç çıktı yok arkamdan araba geliyor stresi bana göre değil.