Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sahil yolunda görmüş olduğum topluluk

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Gökhan Daruga tarafından paylaşıldı.

1. Gökhan Daruga

Gökhan Daruga Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bu konu burayamı açılır bilmiyorum yanlış bir yere açtıysam adminlerden doğru yere aktarmalarını rica ederim. Geçen Ekim ayının yanılmıyorsam ilk haftası bisikletimle Kadıköy'e gitmek için Süreyyaplajı'nda yola çıktım. Sahil yolundan giderken tesadüf eseri tahminimce 25-30 kişilik bir yol bisikletli arkadaşlara rastladım. Şu anda diğer forumlarda yazmış olduğum gibi kafamda bisikleti almama bir kaç ay var alınca sahil yolu güzergahını kullanan arkadaşlarla pedallamak isterim. Onlar en son Bostancıda toplanmışlardı gerçi ben Kadıköye doğru devam ettim. İçlerinde forumu takip edenler var mı bilmiyorum. Takip eden arkadaşlar var ise irtibat kurmayı isterim.

2. fatihaydın

fatihaydın Bisikletkolik

Bisiklet:
    Look
    Seviye:
    saat kaç gibi görmüştnüz toplanan ekibi ve forma vs varmıydı üstlerinde (Atilla bisiklet takımı forması)

3. Gökhan Daruga

Gökhan Daruga Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Açıkcası saat 11:30 ila 12:30 sularında gördüm formalarınada hiç dikkat etmedim grubun içerisinde bayan arkadaşlarda vardı. Dediğim gibi tempolu bir şekilde gidiyorlardı. Çok hoşuma gitti. Bir kaç ay sonra bisikleti aldığımda bende böyle grupların içerisinde yer almak istiyorum.

4. Artık Yok

Artık Yok Bisikletkolik

Seviye:
    muhtemelen Atilla Bisiklet Takımıdır ...

5. muratcolakoglu

muratcolakoglu Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Sahil yolunda dolaşan bir çok grup var. Forumun önceki mesajlarını inceleyip bulabilirsin.

6. Gökhan Daruga

Gökhan Daruga Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Peki Atilla bisiklet takımına ne şekilde katılabiliriz bilgisi olan var mı? Veya takıma katılmadan her hafta sonu forumdan buluşma noktaları belirleyip bir araya gelip nasıl pedallayabiliriz?

7. Mehmaddict

Mehmaddict Üye

Seviye:
    Gruplarına birini almak konusunda çok sıcakkanlı insanlar, Atilla bey ile birebir görüşmüşlüğümde var , üsküdarda yerleri var oraya gidip tanışabilirsin.

8. Oğulcan Yürek

Oğulcan Yürek Aktif Üye

Seviye:
    merhabalar grubumuz haftasonları 07:30 üsküdar , 08:00 bostancı çıkışlıdır.sahilden tuzlaya kadar gidilir tuzlada grup 2'ye ayrılır.Bi grup geri döner aynı güzergahtan bi grup tem bağlantı yolundan sabiha gökçen köprüsüne çıkıp aynı yolu geri döner.Pazar günleride gene sabihaya kadar gidilir oradan farklı bi yola dönerek formula-1 pisti yakınlarına doğru çıkılır.Ayrıntılı bilgiyi linkteki telefon numaralarından veya derneğimizi ziyaret ederek alabilirsiniz.İyi akşamlar http://www.atillabisiklettakimi.com

fatihaydın ve Onat GÜRSOY bunu beğendi.