Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sahibinden.com'dan bisiklet alışverişi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Ali Serdar GÖK tarafından paylaşıldı.

1. Ali Serdar GÖK

Ali Serdar GÖK Üye

Seviye:
    Sevgili forum sever arkadaşlarım sizlere bir kaç sorum olacak;
    -Sahibinden.com'dan bisiklet alışverişi yapıp bisiklet alsak sitede bulunan bisikletin fiyatı salcanonun önerdiği fiyatla aynı olduğundan üzerinde parça değişikliği yapılmış mıdır?
    -Birkaç sitede daha görmüştüm fiyatı ucuzdu ama kadro dışında neredeyse değişmedik parça kalmamıştı, sahibinden.com bunun gibi birşey yapar mı?
    -Bu soruda o sitenin kullanıcılarına çok bekletme oluyor mu? Yoksa hemen teslim ediliyor mu? Genel olarak ürün stok durumları nelerdir?

2. Samet Horasan

Samet Horasan Aktif Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Sahibinden.com sadece aracı olur sana. Yani ürünü satan ya mağazadır yada bireysel satıcıdır. Yani eline gelene kadar bilemessin neyin ne olduğunu.

Sahibinden.com benim bildiğin kadarıyla sadece aracı.

Selametle.

Ali Serdar GÖK bunu beğendi.
  3. Tamer KAMIŞLI

Tamer KAMIŞLI Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Eğer Salcano alıcaksanız gidin bayisinden alın bence, her tarafta var zaten. Pazarlıklada daha uygun fiyatlara almış olursunuz.

Ali Serdar GÖK bunu beğendi.
  4. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Samet beyin söylediği gibi o site sadece ikinci el satış sitesidir.Stok durumu filan onları bağlamaz tamamen ilanı açan kişi yada kurumun sorumluluğudur.Get alışverişlerinden ve reklamlardan kazanç sağlar.Hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez( get alışverişleri hariç) o siteden alışveriş yaparken eğer get li ilan değilse tamamen satıcının dürüstlüğüne kalmıştır durum.Benim bildiğim bisiklet üzerine o sitede komple bisiklet satan sadece bir firma var Ankarada bulunan bir firma o firmadan alacaksanız gayet güvenilir bir firmadır.Zaten ürünü faturası garanti belgesi ve sevk irsaliyesi ile birlikte gönderir.Dükkanı tavsiye edermisiniz derseniz de ben tasvip etmiyorum kendi kişisel bir olayım yüzünden.zamanında aldıgım bir ürünü geri iade etmek istediğimde(sadece deneme maksatlı taktım ve çıkardım) artık ikinci el oldu geri alamam cevabıyla karşılaşmıştım.

Ali Serdar GÖK ve Engin Sarı bunu beğendi.
  5. ilkerturker

ilkerturker Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Yukarıda da belirtildiği gibi sahibinden.com sadece araacı bir site.İsteyen herkes kurallara uygun olduğu sürece ilan verebiliyor orda.
    Get isminde bir alışveriş sistemleri var onun dışında tanımadığınız bilmediğiniz kişilerden ürün almayın derim,daha 3 gün önce telefon almak isterken dolandırıldım ordan biliyorum :)
    Bulunduğunuz şehirde,bisikleti görerek,pazarlığınızı yaparak almak en güzeli bence.

6. yiğit han güner

yiğit han güner Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    salcano bayisinden alın indirimde yaparlar

7. Ali Serdar GÖK

Ali Serdar GÖK Üye

Seviye:
    Yorum yazan herkese içten teşekkürlerimi sunarım bilgilendirici oldu benim adıma sahibinden.com için
    -ama dün aklıma düşen internetten alma fikri bugün sonlanmış durumda çünkü bu öğlen kararımı ng 255 srd (x7-avid juicy5) 2009 modelden, 2011 model Ng303 srd aldım ( x5-avid juicy3) srd'denin rengi normalde siyahtır ama iki renk arsındaki tek farkta shimano ve sramdır şansıma diyeyim artık beğendiğim beyaz kadroda sram komponentleri görünce dayanamadım aldım
    kararım nasıl sizce pazarlıkla 945 olan fiyatı 900'e indirdim zil ve ayaklık hediye edip 2 servis kuponu hediye ettiler???