Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

SaĞlam Ve Sorunsuz Bİr Bİsİklet Tavsİyesİ

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında huysuz111 tarafından paylaşıldı.

1. huysuz111

huysuz111 Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba Arkadaşlar, 40'lı yaşlara adım atmış biri olarak tavsiyeye ihtiyacım var. Bisiklet merakım hemen hemen herkes gibi çok küçük yaşlarda başladı ve devam ediyor. Halen Bianchi/Shark kullanıyorum. Pek bir sorun da yaşamadım. Yeni bir bisiklet almak istiyorum, ama sağlamlık konusunda çekincelerim var. Pek sık binmeye vaktim olmadığını düşünürsek ve yaş itibariyle kilo sorununu da göz önüne aldığımızda beni yolda bırakmayacak, sağlam ve uygun fiyatlı bir bisiklet istiyorum (çöpsüz üzüm istiyorsun diyeceksiniz). 400 YTL'yi geçmese iyi olur. Bu konuda önerilerinizi bekliyorum. Saygılarımla.

2. serdarthenever

serdarthenever Aktif Üye

Seviye:
    Bir buçuk yıldır 17,5 inç kadrolu Kron XC1000 kullanıyorum; işim nedeniyle çok sık binemesem de, daha ziyade hafta sonları ve asfalt zeminde olmak üzere yaklaşık 500 km yol yaptım... Kilom 70. Küçük atlama - zıplamalar yapmayı seviyorum. Bisiklette şu ana kadar en ufak bir sorun çıkmadı, fren ve vites ayarları hala ilk günkü gibi. İki defa dipçiklenmiş 7005 alüminyum kadro güven veriyor. Suntour kilitli XCM maşadan çok memnunum, bu fiyata bu konfor ve sağlamlığı bulmak gerçekten kolay değil...

Artık daha üst bir modele geçmek istiyorum ama bu bisiklete nasıl kıyacağım bilmiyorum:)

400-800 YTL arası bir bütçeyle Kron, Sedona, Mosso, Ameoba gibi markaların sorunsuz ve göze hoş gelen modellerinden edinebilir, mutlu ve mesut turlara başlayabilirsiniz...

deadstar ve huysuz111 bunu beğendi.