Sağ kaburga altı ağrı

Hüseyinsuna

Daimi Üye
Tepki
93
Bisiklet
Carraro
Merhaba arkadaşlar

Uzun zamandır top oynamıyordum .5 gün önce maça gittim.Koşmayı bisiklet kadar olmasada seviyorum.Elimden geldiğince koştum maçta bi zaman sonra sağ göğüs kafesi altıma ağrı girdim.Gerçekten ciddi bir sızlamaydı.Yavaş tempoda mücadele ettim.Biraz olsun acısı dinmişti.Acısını hissetmemeye başlayınca yine kendimi sıkıştırmaya başladım.Yine aynı şeyi yaptı beni zorluyordu,yine tempoyu düşürmek zorunda kaldım.

Dün uzun bir bayırda segmentte derece yapmak için 20 kmnin altına düşmemek için kendimi sıkıştırdım.İlk başlarda birşey yoktu ortalara doğru yine kasmaya başladı.Acım dinesiye kadar rolantili bir şekilde tırmandım.Tabi sonra yine açığı kapatmak için bastım.Bacaklarımın gücü bitmeden ağrım yüzünden istediğim performansı alamadım.

Kendimi sıkıştırdığım zaman gerçekten benim performansımı düşürüyor,mecburen yavaşlamak zorunda kalıyorum.
Nadirde olsa bazen bir yere gitmek istediğimde ağrı oluyor ama çabuk geçiyor.

Hani bu normal mi,yoksa doktora gitmeli miyim?
Gitmem gerekiyorsa hangi bölüme gitmeliyim?

Cevap veren tüm arkadaşlarıma gerçekten çok teşekkür ederim.

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161126/2cdee55a661a750f75d0bfebf29c4d2c.jpg

Scudo

cazci

Dört Mevsim Pedal...
Yönetici
Tepki
17.303
İsim
MEHMET CEM SAYGI
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Geçmiş olsun.Dahiliye uzmanı bir bakmalı.

• Beğen
Tepkiler: Hüseyinsuna

darkdream

Daimi Üye
Tepki
322
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yaptığınız aktiviteye göre normal. Benzer bir şey yaşadım fakat doktor kesin bir şey söyleyemedi. Dinlenme ve ağrı kesici verdiler, 1 hafta içinde geçmezse daha yakından muayene ederiz denildi. Yani bazen basit bir vücut sorunu oluyor ve 1 hafta içinde geçiyor, eğer geçmezse veya şiddet her gün giderek artıyorsa o vakit sorun var demektir.

• Beğen

Hüseyinsuna

Daimi Üye
Tepki
93
Bisiklet
Carraro
@darkdream
Sürekli ağrımıyor.Yalnızca kendimi zorladığımda açığa çıkıyor

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklete yeni başladığımda tam güç asılınca bende de aynısı oluyordu. Yani o zamanlar kondisyon olmadığı içindi, eğer sizde mevcut kondisyonunuzu yükseltmek için tüm güç asılıyorsanız benzer bişey yaşayabilirsiniz. Neticede bünyeyi ağır çalışmaya zorluyoruz. Neticede dediklerimizin muayenenin yerini tutmayacağı aşikar, görünün içinz rahat etsin.

Hüseyinsuna

Daimi Üye
Tepki
93
Bisiklet
Carraro
@FERDİ İKİZ
Teşekkür ederim [emoji3]

ÇaNakkaLeRuHu

Forum Bağımlısı
Tepki
5.645
İsim
MuHammeT
Bisiklet
Merida
Bu forumda buna cevap verebilecek yetkiye sahip birilerinin olduğunu sanmıyorum. Derhal bir dahiliye mütehassısına başvurun lütfen. Kulaktan dolma bilgiler ile iş yapmayın. Ciddi birşey olabilir ALLAH(C.C.) muhafaza.

• Beğen

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
açılın ben baytarım :D neyin var evlat,şaka bir kenara toktora getmen eyi olur zanımca geçmiş olsun

• Beğen

Keyif adamı

Aktif Üye
Tepki
237
Bisiklet
Diğer
Doktora gidin ama lütfen''DOKTORA GİDİN''yani gerçek bir doktor olmasına dikkat edin hatta ekonomik durumunuzu bilemiyorum ama mümkünse prof bir doktora gidin.

• Beğen