Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Safkan Kanada Kurdu Araniyor

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında SEYİT HAYDAR BİR tarafından paylaşıldı.

1. SEYİT HAYDAR BİR

SEYİT HAYDAR BİR Üye

Seviye:
    Merhabalar arkadaşlar.Benim aradığım safkan kanada kurdu erkek bir yavru.Bu ırkın özellikleri,nerde bulunabildiği,ve fiyatları ile ilgili bir bilgi paylaşımı olursa sevinirim.internette baktığım bilgilere göre alman kurdunun beyazı diye söylentiler var.yine kurt ırkının bir alt türü olduğu için vahşi değil.ülkemizde veya bölgemizde nerede bulunur bilginiz varsa paylaşırmısınız.teşekkürler.

2. SEYİT HAYDAR BİR

SEYİT HAYDAR BİR Üye

Seviye:
    galiba hiç bir bisikletçi köpekleri sevmiyor:) cafede yapılacak muhabbet değil heralde... sevgiler.....

3. Kerem Demirel

Kerem Demirel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Safkan Kanada Kurdu hakkında bilgimiz yok ise köpekleri sevmiyor mu oluyoruz anlamadım ? Birkaç bin dolara marka köpek alıp kendini hayvan sever ilan edenler gibi oldu bu dediğiniz

4. Yiğitbahçeli

Yiğitbahçeli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba Kanada Kurdu(Kutup Kurdu) ülkemizde besleyen fazla olmadığı için pek fazla bilgi yok.Alman kurduyla bir ilgisi yokmuş.Ama besleyenler çok sadık korumacı olduğunu söylüyorlar.Avlanması da serbestmiş o yüzden de pek bulunmuyormuş.Kolay kolay bulabileceğinizi sanmıyorum.

5. krankmili

krankmili Onursal Üye

Seviye:
    aslankangal, resimlerini koyabilir misin ?

6. SEYİT HAYDAR BİR

SEYİT HAYDAR BİR Üye

Seviye:
    bence kangala zincir yakışmıyor o sadece bir köpek değil çünkü daha fazlası var...benim düşüncem beslenebilecek,zayıflıktan kaburga kemikleri görünmeyecek bir ırk olması tercihimdir.yani iyi bakabileceğim bi köpek olması gerek.kangaldan küçük olur ama fit olur.... hayvanın boyu bakım koşulları benim için önemli.yani kimse karnı çökmüş bir hayvan beslemek istemez. küçük olsun karnı doysun isterim... yukarda aktarmak istediğim olay bazı köpeklerin bisikletlerin peşine takılması olayıydı....yoksa hayvan sevgisi ile insanların arasını açmak istemem ... belki olmuştur bisikletteyken gece evine giden birinin peşine köpek takılmış olabilir....herkese ayırlı yolculuklar dilerim.patlaksız günler....:)