Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

safari devam etmeli

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında sirakuza tarafından paylaşıldı.

1. sirakuza

sirakuza Yeni Üye

Seviye:
    bisiklet forumun değerli sakinleri ben bir yılı aşkın bir süredir başlangıç seviyesi bir mtb olan salcano ng 450 kullanıyorum ve yaşadığım bölge belki de mtb atraksiyonu için dünyanın en elverişli yerlerinden birini bünyesinde barındırıyor. orası neresi mi?KIZILIRMAK DELTASI..ben sözkonusu deltada elimdeki bisikletin kalitesi nisbetinde deyim yerindeyse bisiklet safari yapmaya çalışyorum.şimdi gelelim sorunuma ve soruma :aynakol orta dişli eğrildi burdaki bisikletçi önce
    elindeki 15 liralık adi aynakolla değiştirmeye çabaladı sonra bisikletin kadrosu farklı olduğu için uymadığını söyleyip eğriliği düzeltme yolıuna gitti.fakat aynakol saçmalamaya devam ediyor.bisikletin sanırım sadece arka artırıcısı altus ..acera aynakol kadroya uyar mı yoksa acerayı set olarak mı almalyım.acera aynakol satan bir bisikletçiyi samsun da bulabileceğime pek ihtimal vermiyorum .internetten satın alma yoluna mı gitmeliyim.sıradan bir bisikletçi bu aynakolu monte edebilir mi.

2. drtroy

drtroy Aktif Üye

Seviye:
    bende samsunda yaşıyorum. satın alabileceğin bir yer yok
    net üzerinden siparişle getirmen gerekiyor. bisiklete aceranın uyup uymadığını bilimiyorum.

sirakuza bunu beğendi.
  3. tayfur

tayfur Onursal Üye

Seviye:
    acera aynakol uyar, sıradan bir bisikletçi monte edebilir.

sirakuza bunu beğendi.
  4. sirakuza

sirakuza Yeni Üye

Seviye:
    Bu arada drtroy başka bir konu başlığında bisiklet almayı planladığından sözetmişsin sanırım bunun için ya büyükşehirlerden birinin yolunu tutacaksın yada internetten sipariş vereceksin değil mi