Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sadece Bİr Önerİ

Konu, 'Delta Bisiklet' kısmında jevix tarafından paylaşıldı.

1. jevix

jevix Yeni Üye

Seviye:
    ben öncelikle bizi en yeni ve en kaliteli malzemelerle ve en son model markalarla tanıştıran delta bike teşekkürlerimi sunuyorum yanlız kafama takılan bir konu var bu kadar büyük bir firma olmanıza rağmen tabii (bana göre) neden bu kadar az ürün yelpazesi olan ve kapsamı kısıtlı olan bir veb sitesine sahipsiniz bunu anlayamıyorum lütfen burda beni yanlış anlamayın site tasarımı bence güzel fakat biraz daha fazla çeşit olması daha hoş olurdu diye düşünüyorum ben web sitenizi sık kulanan birisiyim ve gerçekten sizin gibi büyük bi firmanın bu kadar basit bir eksiği olması kötü tabii bu benim görüşüm delta bike tekrar teşekkürlerimi sunuyorum he bu arada arkadaşlar aranızda düşüncemin doğrulunu ve yanlışlığını düşünen herkesin görüşlerine açığım:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

ulas bunu beğendi.
  2. jevix

jevix Yeni Üye

Seviye:
    forumda yeni olduğum için konuyu doğru yerde açıp açmadığı bilmiyorum bu yüzden yanlış yerde ise admin arkadaştan özür dilerim

3. memocy

memocy Forum Bağımlısı

Seviye:
    çeşit genişliği distribütörlük ile ilgilidir. türkiyede hiç bir dükkan tüm markaları kendi bünyesinde satmıyor..
    delta kendi ana distribütör markaları ile beraber shimano,mavic,rock shox gibi tanınmış birçok markayı satıyor. mesela lefty ve fatty türünde benzeri olmayan maşa sistemleri sadece deltada,o zaman niye diğer firmalar bu maşaları satmıyor diye sorman lazım..
    yurtdışında hem mağaza hemde online satışı aynı anda yapan en iyi firmalarda bile (jensonusa,performancebike gibi) her marka ve ürün yok..
    yani sen her kıyafet ihtiyacını tek mağazadan mı yapıyorsun?..vakko gidip boyner,LCW,LTB ürünleri satmıyor dimi? bunun gibi bir şey..
    zaten türkiye piyasası tüm markaları bir arada toplanması açısından çok riskli bir ülke.. örneğin her marka tek başına kâr getirmiyor,bazen bir ürünün kârı ile diğer ürünün stok maliyeti karşılanıyor.
    Türkiye piyasası genişleyen bir piyasa ama dengesiz bir piyasa.. o yüzden herşeyi bir yerde bulman imkansız..

lindemann bunu beğendi.
  4. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Bu önerinizden dolayı öncelikle size teşekkür etmek istiyorum..

web sitesi ile yakından ilgilenen kisilerden birisiyim.. Emin olun sizin dusundugunuzu her gun ben dusunuyorum ve planıma ekliyorum.. Onumde weble ilgili bir dosya var ve her gun yeni bir seyler ekleniyor... onumuzdeki gunlerde eksiksiz bir site ile karsılasacaksınız..

tesekkurler

lindemann, jevix, FarukDemir ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  5. jevix

jevix Yeni Üye

Seviye:
    öncelikle konuma ilgi gösteren herkeze teşekkürlerimi sunuyorum ve burda benim istediğim sadece daha kapsamlı bir veb sitesi ve ürünleri daha ayrıntılı inceliyebileceğimiz bir platform olması aslında ben delta firmasının veb sitesini daha yeni sayılabilecek bir süredir inceliyo sayılırım gördüğüm bir kaç eksiklik var benim amacım burda delta bike firmasını kötülemek değil asla böyle bir düşüncemde olmadı sadece sitede yayınlanan parçaların biraz daha detaylı tanıtılması biraz daha fazla ürünün tanıtıma girmesi gibi bir iki küçük eksikler var bazen bir bisiklet tutkunu olarak düşünüyorum neden delta bike ın da bir bauhaus ve ya teknosa vesayire vesayire gibi kapsamlı bir site ve ürün yelpazesinde olmadığı beni hayal kırıklığına uğratıyor ve yine belirtmek gerekir ki bu benim eleştrim (lütfen bu adam niye veb sitemize bu kadar taktı acaba diye düşünmeyin çünkü ben en çok önce veb den inceleyip sonra alanlardanım)

ulas bunu beğendi.
  6. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Web sitesini bu kadar güzel eleştirmeniz beni daha da hızlandıracaktır.. :)

Ben de bir firmay not verirken ilk önce web sitesine bakarım ilgimi cekmediyse pek oralı olmam :) Sizinki de buna benziyor..

sitemize yeni kategoriler ekleniyor... takip edenler bilirler her hafta yeni ikonlar ekleniyor.. Alt yapisi yenileniyor.. Özellikle online alisveris yapacak kisiler onumuzdeki gunlerde büyük sürprizlerle karşılaşacaklar..

Delta bisikletin ürün yelpazesi çok büyük.. Her ay yenileniyor geliyor gidiyor bitiyor.. vs.. resimlemek temizlemek koymak inanın çok büyük zaman alıyor.. Şu gördüğünüz siteyle 7-8 kişi uğraşıyor... bunu diyerek af istemiyorum ama 2009 ürünleriyle birlikte sizleri gerçekten harika sürprizler bekliyor...

teşekkürler

jevix bunu beğendi.
  7. jevix

jevix Yeni Üye

Seviye:
    konuya karşı olan duyarlılığınız için teşekkür ediyorum ve bu gelişmelerin oluşmasını sabırsızlıkla bekliyorum burdan tekrar teşekkürlerimi iletiyorum

8. Tolga Erçetin

Tolga Erçetin Kıdemli Üye

Seviye:
    Örneğin ben şuan LX ve XT vites kolu göremedim. Var da göremediysem kusura bakmayın...

9. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    :) Elimizde var ama sitede uok :(

10. Dinamo

Dinamo Forum Demirbaşı

Seviye:
    Güzel iyi haberler, Delta'ya müşteri olamadım ama en kısa zamanda bir başlangıç olarak sizden forma almaya geleceğim! Hatta dün gelecektim direkten döndü, belki bu paz fırsat olur.

ulas bunu beğendi.
  11. dohansen

dohansen Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    merhaba ulaş,

ben de her gün en az 3-4 kez giriyorum .zaten yüzyüze konuştuğumuzda da aynı eleştriyi ben de yapmıştım.

daha kapsamlı bir web sitesi bekliyoruz dostum deltaseverler olarak.

bol kanaçlar,

dogan

ulas bunu beğendi.
  12. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Hepinize bu güzel önerilerinizden dolayı teşekkür ederim arkadaşlar

jevix ve Dinamo bunu beğendi.