Sadece 5 kilo :(

Tepki
105
Merhabalar ismim Umut 18 yaşındayım, 1.78 boyum var ama 85 kiloyum. Bisiklet kullanırken çabuk yorulmamın sebebini kilolarıma bağlıyorum sanırım 5 kilo veya kaç kilo ise fazla geldiğini düşünüyorum siz değerli bisiklet sever dostlarımdan destek alarak biraz kilo verilme yollarını bana az da olsa anlatırsanız çok sevinicem. Mesleğim geregi haraketsiz bir insanım erkek kuaförüyüm sadece parmaklarım çalışıyor yani pek bedensel bir problem yok ve her yediğimiz direkmen kilo yapıyor :( nasıl kilo veririm çalışma saatlerim sabah 8:30 akşam 21:00 en erken bilgileriniz için tşk ederim şimdiden :)

Scudo

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
5 den 8 e kadar bisiklet sür :D saatlerin kötü akşam sürebilirsen sür günde 10 km den bile her hafta düzenli kilo verir sin tabiki yediklerine de dikkat ederek.

Ferhat Şener

Forum Demirbaşı
Tepki
562
Bisiklet
Giant
Boyun ile kilo orantısı en az 10kg altı ve 10kg üstü olmalıdır.Sen üst sınırıda geçmişsin ucundan;)Eğer kondisyon ve zayıflamak istiyorsan yemeklere dikkat ve düzenli düz koşu yaparsanız kilo kaybını farkedeceksiniz;)

Tepki
10
kardeşim fazla diyil 7-8 ay önce 90 kiloya yakındım sana tafsiyem akşam 8 den sonra yemek yeme ve mümkünse bi termal içlik al enazından hafta sonları yapabiliyorsan sabah erkenden bi 10-15 kilo tırmanış yap 2 hafta sonra sende hissediceksin bi deyişiklik olduğunu ve daha cok azmediceksin emin ol :) ama acele etmeden yavaş yavaş yoksa bıkıyo insan hem daah havası insanı cok iyi hissettiriyor...

Tepki
155
(link) sitesinde nasıl beslenmen gerektiği konusunda bilgiler var. Günde 1,5 - 2 saat bisiklet sürdüğünde kilo verememen imkansız. Eğer yinede veremiyorsan branşı endokrinoloji olan bir doktora görünmende fayda var.