Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sadece 5 kilo :(

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında umut kadir yılmazer tarafından paylaşıldı.

1. umut kadir yılmazer

umut kadir yılmazer Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhabalar ismim Umut 18 yaşındayım, 1.78 boyum var ama 85 kiloyum. Bisiklet kullanırken çabuk yorulmamın sebebini kilolarıma bağlıyorum sanırım 5 kilo veya kaç kilo ise fazla geldiğini düşünüyorum siz değerli bisiklet sever dostlarımdan destek alarak biraz kilo verilme yollarını bana az da olsa anlatırsanız çok sevinicem. Mesleğim geregi haraketsiz bir insanım erkek kuaförüyüm sadece parmaklarım çalışıyor yani pek bedensel bir problem yok ve her yediğimiz direkmen kilo yapıyor :( nasıl kilo veririm çalışma saatlerim sabah 8:30 akşam 21:00 en erken bilgileriniz için tşk ederim şimdiden :)

2. observer

observer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    5 den 8 e kadar bisiklet sür :D saatlerin kötü akşam sürebilirsen sür günde 10 km den bile her hafta düzenli kilo verir sin tabiki yediklerine de dikkat ederek.

umut kadir yılmazer bunu beğendi.
  3. Ferhat Şener

Ferhat Şener Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Boyun ile kilo orantısı en az 10kg altı ve 10kg üstü olmalıdır.Sen üst sınırıda geçmişsin ucundan;)Eğer kondisyon ve zayıflamak istiyorsan yemeklere dikkat ve düzenli düz koşu yaparsanız kilo kaybını farkedeceksiniz;)

4. serkancalar

serkancalar Yeni Üye

Seviye:
    kardeşim fazla diyil 7-8 ay önce 90 kiloya yakındım sana tafsiyem akşam 8 den sonra yemek yeme ve mümkünse bi termal içlik al enazından hafta sonları yapabiliyorsan sabah erkenden bi 10-15 kilo tırmanış yap 2 hafta sonra sende hissediceksin bi deyişiklik olduğunu ve daha cok azmediceksin emin ol :) ama acele etmeden yavaş yavaş yoksa bıkıyo insan hem daah havası insanı cok iyi hissettiriyor...

5. Ufuk KOÇARSLAN

Ufuk KOÇARSLAN Üye

Seviye:
    http://www.kenandemirkol.net/ sitesinde nasıl beslenmen gerektiği konusunda bilgiler var. Günde 1,5 - 2 saat bisiklet sürdüğünde kilo verememen imkansız. Eğer yinede veremiyorsan branşı endokrinoloji olan bir doktora görünmende fayda var.