Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sabahın körü :)

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında mersinduzyol tarafından paylaşıldı.

1. mersinduzyol

mersinduzyol Üye

Seviye:
    sabah 6:30 yol:gözne istikameti
    yolcu sayısı:4yol
    uzunluğu:47klm
    erkenden kaltık ve hazırlıklardan sonra bastık pedala yol yakın gelebilir ama tamamı rampa olunca :) insan spor cuda olsan yoruluyorsunuz nereden bile bilirdik tırmandıkça kara bulutların üstümüze çöktüğünü :):) 15 klm kala sabah sabah bi yağmur yedik güzelim gezi yağmurun azizliği herkesin geri dönelim çağrısına yol açtı :):) gezintimiz uzun süremedi.......:rolleyes:

2. hypromellose

hypromellose Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba...
    Bu sabah geldim ve Kısa bir süre için Mersinde bulunuyorum, Bana buralarda yardımcı olacak, parkur tavsiye edecek, antreman tavsiyesinde bulunacak arkadaş arıyorum! MTB 'm var, yol bisikletine yetişemesem de dilimin sarktığı ciğer kapasitemin el verdiği kadar eşlik etmek isterim...

MSN: htolgagok@hotmail.com
    Tel. : 544 6277782

İnternete girişim zor olabilir. siz en iyisi SMS atın...

3. M.Burcu Cebesoy

M.Burcu Cebesoy Forum Bağımlısı

Seviye:
    gözneye giderseniz tabi yağmur yersiniz :D, oraya çıkınca hava sıcaklığı 3-5 derece farkediyor,ama inerken süper ya,benim gibi lastiğinizi patlatmazsanız mersine pedal çevirmeden gelirsiniz,ama çıkarken dediğin gibi her ne kadar yıllardır sporcu da olsan insanın bacakları iflas ediyor:).bu sabah hava süperdi, biz teceye doğru çevirdik pedalı,çok güzel bir rüzgar vardı sabah tam da arkamızdan esiyordu giderken,ama dönerken en büyük viteste baya bi efor sarfettim :)ordan da sahile indik ,sabah sporu yapanlar doldurmuştu yine,biraz turist muamelesi gördükten sonra pozcu işbankası sokağından çıktık,evimize doğru sürdük:)

4. mersinduzyol

mersinduzyol Üye

Seviye:
    peki size yardımcı olmaya çalışırım parkurvar gemiciler sitesi ve kuyuluk cvarında gzl parkurlarvar orada buluşursak hellederiz

tşkl MELİSBURCU umarım birgün beraber gideriz uzun yola :)

5. M.Burcu Cebesoy

Seviye:
    neden olmasın

6. M.Burcu Cebesoy

Seviye:
    bugün sabahın ilk ışıklarında yine yola çıktım ve 50 km'yi devirdim herzaman olduğu gibi,ama hala aklımda dün akşam yaşadığım olay vardı......
    dün akşam Bf'yi kapattıktan sonra hazırlandım ve yola çıktım,yine 50 km'lik bir yol yapmayı düşünüyordum yanımdaki akrabamla,bisikletlerimizi aşağı indirdik ve yola koyulduk ,hava kararmıştı ,hem canım sıkılmasın diye hemde mersini daha iyi öğrenebilmek için herzaman farklı yollardan gidiyordum ve bu sefer de pozcu postanesinin yanından dağ tarafına doğru giden 45 evler caddesine pedal çevirdik,biraz yukarıya doğru yol aldıktan sonra 4 yol ağzı dedikleri bir yere geldik.trafiğinde baya yoğun olduğu bir cadde.biz tam sola dönmek için yolu kontrol ettiğimiz sırada bizim geçmek istediğimiz taraftan bize doğru gelen bir scooter'a beyaz bir minibüs arkadan çok hızlı bir şekilde çarptı.bütün insanlar şok oldu donup kaldı bir anda,bende bir an duraksadım ve hemen bisikletimden indim ama ne göreyim,scooter'a çarpan minibüs durmadı ve bizim olduğumuz yola doğru yavaşça döndü,kaçmaya çalıştığını anladım ,açık olan pencereden ''plakanı aldım,boşuna kaçma'' diye bağırdım. adam bana ''o zaman polisi ara '' dedi,anlamadığım bir kaç şey daha söyledi ve son sürat olay yerinden kaçtı....:( insanlığımızı bu kadar kaybetmişiz demekki :( yerde yatan yaralının bşına insanlar toplanmıştı ,heryer kan olmuştu:( adam sesinin çıktığı kadar bağırıyordu,kumaş bir pantolon vardı üzerinde ve sağ ayağının kırıldığı görünüyordu.ellerim titreye titreye eğildim ve adamın dizine elimle hafifçe bastırdım ayağını oynatmaması için,bir kaç kişi başının altına birşeyler koymuştu,bir amcamız sürekli ''sen çok iyisin aslanım bir şeyin yok diyordu'' ,çarpan minibüsün plakasını benden başka 2 kişi daha almıştı ve polisi aradılar , olayın hemen sonrasında aranan ambulans hala gelmemişti,yaralının insanlara'' lütfen bir tane sigara verin bana'' diyişi hala kulaklarımda :( daha fazla olay yerinde duramadım ve ayrıldım,umarım sağlığı iyidir.
    33 RD 037 plakalı minibüsün sahibi olan ,çizgili gömlekli ,hafif kilolu ve bir insana çarptığı için gülen adamı ve aramızda geçen kısa konuşmayı hayatım boyunca unutabileceğimi sanmıyorum :(

mehmet özbay, selcuktnt ve Deniz bunu beğendi.
  7. Mustafa ÖZ

Mustafa ÖZ Kıdemli Üye

Seviye:
    gerçekten insanın kanını donduran bi olay yaşamışsın. sana da geçmiş olsun... minibüs şoförünün güvendiği bir "dağ" vardır elbet. yoksa o kadar kolay "polisi ara" diyebilir miydi? insan hayatı bu kadar ucuz işte...:(

kurt ve M.Burcu Cebesoy bunu beğendi.
  8. kurt

kurt Kıdemli Üye

Seviye:
    herzaman oldugibi normal bir gün gecirmez huyu kurusun:)))

9. Feyyaz Alaçam

Feyyaz Alaçam Forum Demirbaşı

Seviye:
    melisburcu nun yaşadıgı olay cok üzücü.n diyelim sonumuz hayır olsun böyle insalar cevremizde varlıklarını sürdürdükleri sürece işimiz cok zor...

arkadaslar ben bu yaz sürekli göznedeydim.keşke haberim olsaydı sizi güzel bi agırlardım dagtas gezdirir bir gecede manzaralı bi tepede güzel şeylerden bahsederdik,özgürlükten,aşktan ve tabi bisikletlerden.

neyse zaman cok hayat bizim daha cok turlar organize ederiz hepbirlikte işte numaram 05425738148 ayrıca foruma daha sık girmeye calısıcagım.mutlukalın...

10. mehmet özbay

mehmet özbay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    kardesım ben BAYMEKANİK yerım cok basıt mezıtlıde solı kavsagına gel solda camı var sagtarafta sokaga gır bısıkletcı beklıyorum yardımcı olmaya calısırım saygılar

11. Feyyaz Alaçam

Feyyaz Alaçam Forum Demirbaşı

Seviye:
    mrb 1 saat önce gözneden geldim.zaten karayel i getirmek için gitmiştim.en kısa zamanda dükkanına ugricam baymekenik.bu bi kaç gün staj işleriyle falan ugrasıyorum en gec hafta sonu yanınızdayım.mutlukalın...