SABAH'a göre cumhurbaşkanlığı turundaki bisikletler Kromdan yapılıyormuş

Scudo

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
http://www.sosyalmedyahaber.com/wp-content/uploads/2014/02/ben-b%C3%B6yle-bir-cahillik-g%C3%B6rmedim.jpg

• Beğen
Tepkiler: Road_Runner

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Kromdan
Krondan
Klondan

hayır bulmaya çalışıyorum da bulamıyorum ne olabilir diye? Niyet neydi acaba, hani karbon çok farklı!

Battutaettanci

Daimi Üye
Tepki
281
İsim
yasin
Bisiklet
Corratec
ya tamam bi hatayı buldunuz ve tüm şaka yeteneklerinizi hayal gücünüzü kıvrak zekalarınızı kullanarak filan espri! üzerine espri! patlatıyorsunuz da, arkadaşlar bari okuyucu kitleyi filan itham eden sözler söylemeyediniz iyiydi.

siz böyle yapınca bisikletinizi araç edip ideolojilerinizi çarpıştırdığınız bir forum haline geliyor apaçık burası. amacınız bisikletse hiç öyle görünmüyor buradan nacizane belirteyim istedim.

Kazuya

Forum Bağımlısı
Tepki
1.480
İsim
Emrah
Bisiklet
Specialized
@Battutaettanci yorumlar kırıcı ya da yaralayıcı olmamalı haklısınız o konuda. Ancak burda amaç bisiklet sporuna olan ilgisizliğe ve bilgisizliğe dikkat çekmek. Türkiye turunda da yaşadık bunu şimdi de bu haber üstüne gelince herkes çıleden çıktı. Küfür edemeyeceği için dalga geçiyor. Türkiyenin - malesef- çok satan gazetesinde bisiklet konulu haber yapıyorsun ve böyle bir hata yapıyorsun. E bu gazete de zaten yalan/yanlış haber konusunda mimli olunca ortaya böyle bir manzara çıkıyor. Bir işi ya düzgün yap ya hiç yapma. Şimdi bunu okuyan kişiler bu bisikletleri kromdan zannediyor. İyi ki kro dan yazmamış...

ihsangencer

Forum Demirbaşı
Tepki
729
Bisiklet
Carraro
cümle içinde
"Yarışçıların kullandığı bisikletler kro-magnon'dan yapılıyor. O kadar hafif ki, tek elle bile rahatça taşıyabiliyorsunuz. Fiyatları milattan önce 50.000 yıldan başlıyor"

• Beğen
Tepkiler: Keşkeler

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.898
Bisiklet
Cervélo
@Battutaettanci konu sabah gazetesinin web sayfasinda magazin haberleri arasinda yer aliyor. Bisiklet kulturuyle falan alakasi yok haberin. Bu ulkede bisiklete hangi kafayla bakildigini ozetleyen en guncel haber oldu kendisi. Biz de hem gazeteyi hem muhabiri bu basarisindan oturu kutladik. Ve daha kotu haber nasil yapilabilirdi diye bulmaya calistik, olmadi. Cunku hakikaten de yapilabilecek en kotu haberdi kendisi. Neresinden okursak okuyalim cigerimiz yandi.
Gulduk, aglanacak halimize!

maga.png

E.Balkan

Aktif Üye
Tepki
58
İsim
Erdinç
Bisiklet
Kron
at sahibine göre kişner derler ya işte cuk diye oturan bir durum magazin bölümünde bilinçsizce haber(!) yapılırsa böyle saçmalıklar çıkar hiç şaşırmadım nedense :)

C.Biberci

Tulpar
Tepki
5.477
İsim
Alp Tigin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Triathlon
Akşam kanalları gezeken kanal listesinin çoook gerilerinde olan havuz medyasının kafa kanallarından birine denk geldim.
Pazarda fiyat için araştırma yapıyorlar güya..Bütün polyannaları bir araya toplamışlar ne nameler ne namler...
Çok memnunuz fiyatlar çok iyi vs...Hıyar 2 liraya düşmüş ona seviniyorlar.Hıyarlamı yaşıyor bu insanlar anlamadım gitti..
Ulan dedim bu kadar numuneliği nerden buluyor bu herifler.Adamlara afyonmu veriyorlar acaba?

Eroseros

Forum Bağımlısı
Tepki
1.306
İsim
Eray Yumuşaker
Bisiklet
Sedona
Ankara Ün. İletişim Fak. mezunuyum. Bize en ufak bir hatada bile tolerans yoktu.İnkılap yerine inkilap ya da yalnız yerine yanlız vb. yazdığımızda hoca hemen not kırar ve imla kılavuzu denen birşey var diye uyarırdı.
Her adamı olan medyada köşe yazarı diye bir yer kaparsa olacağı budur.

SRT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.504
Başlangıç
1964—65
Bisiklet
Diğer
https://i.hizliresim.com/PkLAG5.jpg

A&G'nin anketine göre, en güvenilir, en etkili, en tarafsız ve en rahat okunan gazete sabah'mış...
Bu kadar büyük palavraya yorum yazmaya bile gerek yok...Yukarıda,bir arkadaşın belirttiği gibi:"sabah'taki tek doğru bilgi, üzerindeki tarih..."
İki adet de link ekliyelim:
(link)
(link)

C.Biberci

Tulpar
Tepki
5.477
İsim
Alp Tigin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Triathlon
Bu işlerin raconu böyle al gülüm ver gülüm.
Yalak medya ve yardakçıları birbirlerine ödül verirler,kendi dizilerini,habercilerini seçip yalayadururlar..

Tepki
88
Bisiklet
Salcano
@Serkan Mıstınoğlu insan düşünmeden edemiyor, acaba sıralamada önlerde falandı da bilerek mi arkaya geriledi? zira önümdeki adam bunu yapsa uçan tekmeyle düşürürüm. bez bağlasalar ya hem jelli tayt gibi olur hem böyle akrobatik hareketlerle işemek zorunda kalmazlar. sal gitsin miss

hogutmen

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Bisiklet
Salcano
@Eroseros

Jakoben bir tarzda halka ragmen halk icin yapilmadi mi
I mi i mi iste butun mesele bu. O yuzden belki de maarif vekaleti yerine egitim bakanligi diyoruz

• Beğen
Tepkiler: Eroseros

Battutaettanci

Daimi Üye
Tepki
281
İsim
yasin
Bisiklet
Corratec
@Candan Biberci

yine müthiş zeka pırıltılarıyla bezeli bir şaka! yine bir kelime oyunu! yine bir laf canbazlığı ama netice de hakaret! tabi bir de yanında smayli sosu o genelde eksik olmaz..

işte tam da bunu diyordum!