Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sabah Turu Beslenme.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında EnesKlf07 tarafından paylaşıldı.

1. EnesKlf07

EnesKlf07 Üye

Adı:
    Enes Kalfa
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Merhabalar,

Ben her sabah 6 da 2 2.5 saatlik toplam 60 km bisiklet sürüyorum. Performans yaptığım için ortalama hız yapıyorum. Sabah gitmeden kahvaltı yapıyorum ve sürüş esnasında da çikolata ve meyve suyu ile takviye yapıyorum. Acaba bu kadar mesafe için başka bir besin almalı mıyım ? Turdan gelince yine kahvaltı yapıyorum protein ağarlıklı.

Yardımcı olursanız sevinirim.

2. Ömer Murat

Ömer Murat Onursal Üye

Seviye:
    @EnesKlf07 merhaba, bu konuda sevgili @Bahadır Gürel 'in forumda paylaştığı konu başlıklarına göz atmanızda fayda var. Özellikle performans sürüşleri yapıyorsanız ve düzenli bir antrenman programıyla hareket ediyorsanız yeterince bilinçlenmeden yaptığınız sürüşler size olumsuz dönebilir. Bu yüzden öncelikle beslenme, verimli antrenman vs. gibi konu başlıklarına, sonrasında ise paylaştığı diğer konu başlıklarına göz atmanızda müthiş fayda var. Zira her biri birbirinden kıymetli.
    Bu arada sürüş sırasında meyve suyu ve çikolata ikilisi doğru bir tercihmiş gibi gelmiyor (çikolata üzerine tartışmalar olsa bile), kahvaltı için ise sürüşten ne kadar süre önce, ne aldığınız çok önemli. Bu yüzden öncelikle Bahadır beyin paylaşımlarına göz atın lütfen, bahsettiğiniz meselenin ciddiyetle ele alındığını göreceksiniz o paylaşımlarda.

EnesKlf07 bunu beğendi.