Sabah sporu! Narlıdere - Alsancak - Narlıdere / 43 KM

Tolga Uşaklı

Forum Demirbaşı
Tepki
1.097
Bisiklet
Lapierre
Selamlar,

Geçen Pazar sabahı kahvaltıdan önce biraz ter atmaya çıktım. Evden başladım, Alsancak Mado'da kahvaltı molası verdim ve geri döndüm.
Aslında dış lastiklerimi değiştirsem daha iyi olacaktı ama üşendim, normalde asfaltta Maxxis Detonator 1.5 takıyorum, bu videoda Michelin Country Rock 2.0 var. Rota aşağıdaki gibiydi.

(link)

GoPro'yu maşanın sol tarafına taktım kendi aparatlarıyla, 1 saniye arayla Alsancak'tan eve kadar fotoğraf çektim, sonra kendi programı ile birleştirdim. Vakit buldukça yeni videolar göndermeye çalışırım.

Herkese keyifli sürüşler...

Scudo

selimcu

Üye
Tepki
20
Bisiklet
Salcano
düz yolda iyi ama taşlı yerlerde maşa,gidon çok oyunuyor,izmire gelirsem tekrar sahilde sürecem bende bisiklet :rolleyes:

Tayfun Sezer

Daimi Üye
Tepki
288
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır
Bende İzmir'i çok özledim.İki-üç yıl önce Gültepe'den Güzelyalı hava hastanesine gider gelirdim hergün.Eğlenceli video olmuş.Teşekkürler

Tepki
11
Bisiklet
Sedona
Maxxis Detonator 1.5 nereden aldınız tavsiye edeceğiniz bir yer varmı

Tolga Uşaklı

Forum Demirbaşı
Tepki
1.097
Bisiklet
Lapierre
Selam,

Maxxis lastikleri yanlış hatırlamıyorsam Motis - Bekir Abi'den aldım.
Çankaya'da ofise yakın Sundu var, Hüsnü abi'nin mağaza daha geniş model ve çeşit açısından.

Genelde bu iki yerden alıyorum ürünleri. Gerçi bugün sahibinden sitesinden Shimano MT15 jant seti aldım fiyatı uygun görünce, lastik değiştirme işine son verdim. Gideceğim yola göre iki dakikada jant değişimi yapacağım sadece, lastikler ile uğraşmayacağım.