Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sabah sasalı turu ?

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Hilmi paksoy tarafından paylaşıldı.

1. Hilmi paksoy

Hilmi paksoy Yeni Üye

Seviye:
    Yarın sasalıya ilk sabh turumu yapmayı planlıyorum. saat 6-7 gibi çıkacağım inş :D
    bu konuda tecrübesi olan arkadaşlara sabah için ekstra birşeyler almam gerekiyor mu diye sormak istedim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

bu arada Bana eşlik etmek isteyenleri büyük bir zevkle beklerim hem de mp3 e bağlı kalmamış olurum =)

2. Hilmi paksoy

Hilmi paksoy Yeni Üye

Seviye:
    kimsenin ilgisini çekmedi sanırım ben yarın sabah 06,30 da bostanlı iskelenin yan tarafındaki meydanda olacağım beklerim ... =)

3. Ferhat Şener

Ferhat Şener Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Sabah binmeden önce bir iki birşeyler yemeni tavsıye ederim boş mide ile çıkma yola;)

Yoldayken tansiyonunu duzenleyıcı bir iki birşey alabilirsin...( tadımca morundan tavsıye ederım;)

Eger ki eğitimim olmasaydı senınle pedallamak ısterdım;)

4. Hilmi paksoy

Hilmi paksoy Yeni Üye

Seviye:

sık sık yapmayı düşünüyorum bu tarz şeyler başka bi turda görüşmek üzere diyelim o zaman =)

Ferhat Şener bunu beğendi.
  5. Hilmi paksoy

Hilmi paksoy Yeni Üye

Seviye:
    sabah şöyle bi gittim geldm in cin top oynuyodu giderken cnm sıkılmadı desem yalan olur ki o kdr yol 50 dk sürdü :D sora doğal yaşam parkına girebilme gibi hayallerm vardı ama ordada kimse yoktu kaldırım kenarına oturup tatlılarımı yedm dönüşte ne hikmettr rüzgarıda arkaya alnca yarm saat sürdü yol =) akşam belki bir daha çıkmayı düşünüyorum bu yolculuğu herekse tavsiye derim çok enteresn cnılar görebiliyorsunuz sabahn erken saatlernde =)

konuyu açtım kendi kendime konuşuyorum garp oldu biraz :D

6. samet_özdemir

samet_özdemir Bisikletkolik

Seviye:
    keşke resimde çekseydin bizde görmüş olurduk gittiğin yerleri enteresan canlıları :)

7. Ferhat Şener

Ferhat Şener Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Benim genellikle sabahları kendim hazırladıgım idmanlarım oluyor.Ama canım sıkılır eserse senınle duz yol sasalı yaparım;)
    Akşam binmeyi düşünüyorsan bügün ege pedal sasalıya pedallıyor onlarla pedallayabılırsın;)Ksk iskele saat:20de haereket edıyorlar;)

Hilmi paksoy bunu beğendi.
  8. a.f.k.

a.f.k. Üye

Seviye:
    mrb yeni gördüm msjları daha önce görseydim ii olurdu... neyse bida ki sefere inşallah... bu akşam saat 20:00 da k.yaka iskeleye bekleriz ege pedal topluluğu olarak kaklıç a gidilecek... egepedal.com dan da takip edebilirsin

9. orkun tulu

orkun tulu Forum Demirbaşı

Seviye:
    sasalıya bende bir sabah gitmek istiyorum ama bucadan zor konaktan vapurla bostanlıya geçmek filan gerekiyor önümüzdeki dönem bende katılabilirim

10. Hilmi paksoy

Hilmi paksoy Yeni Üye

Seviye:

öyle planlarım vardı ama makinayı unuttuğumu mavişehirde farkettim bi dahaki sefere artık =)

bir de sabah ilk geldiğimde akşam da giderim kesmedi bu demiştm ama uyudum uyanadm bacaklar felç :D ama aklımda olur takılırım size bi daha ki sefere =)