Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sabah rüzgarı?

Konu, 'Giyim' kısmında Özgür A. tarafından paylaşıldı.

1. Özgür A.

Özgür A. Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Arkadaşlar merhaba. Yaz geldi ve işe bisikletle gidip gelmeye başladım. Devlet memuruyum Valilikte çalışıyorum. Evim ile iş yerim arası 5 km. Antalya da yaşıyorum ama sabahları bir ayaz oluyor içime işliyor vallahi.
    Üzerime giyebileceğim akşam dönüşte beni çok terletmeyecek neler alabilirim?

2. Antecurs

Antecurs the dark side is always with you

Adı:
    Halil TAŞ
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Motosiklet giyimi satan mağazalarda Windproof özellikli içlik bulabilirsiniz. Rüzgarı baya kesiyor bunlar. Klasik yöntem ise göğsünüze gazete yaprakları koymak:)

3. Dide

Dide Yeni Üye

Seviye:
    İşe bisikletle gitmek.muhteşem. daha bu sabah Ankara trafiğinden sıkılıp işe bisikletle gitmenin harika olacağını düşünerek foruma üye oldum.üşüseniz de çok şanslısınız :)

4. apeironur

apeironur Aktif Üye

Adı:
    Onur
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    @Özgür A. İçe şöyle bir içlik. Üzerine de şöyle bir rüzgarlık Antalya'da bu mevsimde sabahları bana yetiyor da artıyor. Rüzgarlığın kol altları hava alır cinsten ve genel olarak fiyatının üzerinde memnuniyet sağlayacaktır. Havaların ısınmasıyla rüzgarlığın içine kısa kollu forma, polyester tişört de giyebilirsiniz. Rüzgarlığın fazla geleceği günler yakın :)

5. Dide

Dide Yeni Üye

Seviye:
    sanırım bir yanlış anlaşılma oldu sorun Özgür A. için belirtilmişti.ama önerdiğiniz ürünler iyi gibi.yine de ilginize teşekkür ederim.

apeironur bunu beğendi.
  6. Atacan

Atacan evden işe, işten eve

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Kolsuz rüzgarlıkları da tercih edebilirsiniz. Özellikle sıcak memleketlerde işe yarıyor ve akşam üstü hava ısınınca da katlayıp arka forma cebine de koyulabilecek kadar küçülüyor.

apeironur bunu beğendi.
  7. nepantes

nepantes Üye

Adı:
    HASAN
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Herkese iyi geceler. Ben de sabahları kondisyon için bisiklet binmeye başladım. 06.30'da Çankaya Yıldız-Köşk civarında sürüyorum. Fakat keskin bir ankara ayazı var. Suratımı yakıyor. Decatlondan boyunluk ve bandana tazrı birşey alacağım sanırım hafta sonu. Bu ayaza can dayanmaz. Fazla hızlanamıyorum.Biraz bacakların kuvvetlenmesi gerekecek. Hedefim ise 10 km ileride İncek'de bulunan işyerine bisikletle gidip gelmek. En azından haftada 3 gün. İyi geceler

apeironur ve Dide bunu beğendi.
  8. Barış TURAN

Barış TURAN Onursal Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Hafif üşüyerek yol almak iyidir.Kısa zamanda ısınırsınız merak etmeyin.Tehlikeli olan sabah güneşidir. :)

9. Onur DOĞRU

Onur DOĞRU Kıdemli Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Decathlon da uygun fiyatlı ve F/p olarak başarılı ürünler bulabilirsiniz. Hazır Antalya mağzasıda açılmış kaçırmayın derim...

10. nepantes

nepantes Üye

Adı:
    HASAN
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bu sabah Ankara havası iyiydi. Bayağı bir sürdüm. Hedeflerinden birisine ulaştım bugün. Turan güneş'ten TRT orana kadar meşhur bir yokuş vardır. O dik yokuşu çıktım. TRT kavşağından geri dönüş yaptım işe geç kalırım diye. 6 gidiş 6 dönüş olmak 12 km sürmüşüm o serinlikte. Gayet güzel oluyor tavsiye ederim sabah rüzgarını.

Dide bunu beğendi.
  11. Özgür A.

Özgür A. Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Antalya mağazası hala inşaat halinde 2-3 aydan önce bitmez. Çok ters bir yere açıyorlar mağazayı.:)
    O zamana kadar da zaten havalar baya ısınır.

12. alierkanimrek

alierkanimrek Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Üşüyorsanız spor mağazalarındaki en ince rüzgarlıklardan alabilirsiniz, bizim buralar için fazlasıyla yetiyor.

Dün sabah rüzgarlık almıştım yarı yolda yanınca çıkardım, bugün sabah üzerimde sadece uzun kollu tişört vardı, hava da bence tam bisiklet havasıydı, pek üşünecek hava yoktu, ama akşam iş çıkışı gerçekten sıcak oluyor, çıkış için kısa kollu incecik bir tişört aldım bugün.

Yağmur olmadıkça 12 ay bisikletle gidiyorum işe, bence burada sorun kışın değil yazın bisiklete binmek, yazın nefes almak bile sorun oluyor.

13. ekren gökhan

ekren gökhan Bisikletkolik

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Temmuz ayında açılacak bildiğim kadarıyla Antalya decathlon mağazası.