Sabah bisikletle işe giderken yaşadıklarım.

M.Haktan Derin

Forum Bağımlısı
Tepki
79
Şuanda ayaktayım yazdıktan sonra alkıslayacagım :) bu arada telefonun markası nedir video kalitesi gayet guzel...

• Beğen
Tepkiler: deli kadir
Scudo

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
bir bisikletcinin kaderidir hep en son katlarda oturmak asönsörsüz binalarda sabahın erken saatlerinde ayağında spd lerle milleti rahatsız etmemek icin ayağının ucuna basarak sinsi sinsi merdivenlerden aşağı inmek hele birde saksıya ayakkabılığa carparsanız zaten merceğin arkasında olan göz hemen kapıyı acar ve manasızca bakar şeytan görmüş gibi ve o andan sonra insanda tüm heves ve istek gecici bir süre icin kalkar bir an önce şu kadın cenesini kapasada apartmandan dışarı cıkıp yollara aksam dersiniz
neyse kılip cok güzel olmuş yol bisikleti kullanmanın avantajı cok büyük bunun gibi sıkışık yollarada
ama yinede dikkatli olmak lazım ama insanın icine girdimi bu adrealin cıkmak bilmiyor kazasız belasız sürüşler dilerim

arif sarı

Aktif Üye
Tepki
61
ismailscott :Abi videoyu şimdi izledim de.
Sen cidden abartmışsın gibime geldi.
Çünkü kırmızılarda durmamışsın,ara yollardan direk dalıyorsun yola.

evet bende durmuyorum:D işime geldiği yolun müsait oldugu durumlarda trafikdeki bi araçdan farkım yok ama işime gelmediğinde normal yayaymışım gbi devam ediyorum yani iki türlüde avantajlıyız:D

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
İstanbul trafiği için de normal haller bunlar :) Ben de eskiden böyle sürerdim sonra bağdat caddesinde kaza yaptıktan (ve ucuz atlattıktan) sonra çok hızlı sürmüyorum, yine aralara, orta şeritlere dalıyorsunuz mecburen ama çok hızlı ve agresif sürmüyorum, aradan önüme birilerinin atlayabileceği yerlerde durabileceğim hızlarda sürüyorum ve sadece yarışlarda ve gittiğim yeri gördüğüm yollarda basıyorum ;)

• Beğen

seykem

Aktif Üye
Tepki
52
DELİ KADİR bi hata var herhalde anasaycaya yoneliyo ve izlemekten mahrum kaldık ama yorumlarla tatmın olduk ..tbr

teampasha

Forum Demirbaşı
Tepki
227
o sitenin kurallarında, sesten hızlı sürat denemeleri yayınlanmaz diyor zaten, normaldir:)

• Beğen

seykem

Aktif Üye
Tepki
52
Ben De Cok Merek İcİndeyİm Delİ Kadİr Bİ Ara Tekrar Yayinlarsan Sevİnİrİzz

Battalcan

Aktif Üye
Tepki
171
O kapı olayı bizim de başımıza gelmişti. Gecenin 11buçuğu falandı herhalde. Halı saha maçına arkadaşları izlemeye giderken, yolların da boş olmasını fırsat bilerek asılmıştık ki pedallara, bomboş caddede hiç ummadığımız bir şekilde bir kapı belirdi önümüzde. Sağda park etmiş araçlardan birinin kapısı(Hala unutmam araba vectra'ydı) Arkadaş kapıya ben arkadaşa... kapı çamurluğa kadar açıldı. eh burda hapı yuttğumuzun resmidir die düşünürken ben, içinden inen adamın konuşmasıyla rahatladık. Adam zil zurna sarhoştu. Sonra mı? sonrası doğal olarak topuk. bizdeki hasar arkadaşın arka teker tellerinden birinin kopması(benim çarpmamla) adamdaki bir araba(hem de vectra) kapısı. nası sizde bişey yok da araba bu kadar hasar aldı derseniz :
Momentum
Bilmeyen arkadaşlar için M=m.v
yani momentum =kütle *hız
önümdeki arkadaş 100 kilo falandı da :d

Tepki
7
link ölmüş arkadaşlar, upload ederseniz tekrar çok sevinicez. bu kadar yorumunu okuyunca insan merak ediyor doğrusu.