Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

S7 EDGE ekran koruyucu ve kablosuz hızlı şarj standı

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında ebayusuff tarafından paylaşıldı.

1. ebayusuff

ebayusuff Lapierre Urban Shaper 600 + Ghost Trekking 1300

Adı:
    Mehmet
    Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    s7 edge kullanan arkadaslar, ekran koruyucu kullanıyor musunuz? Ben daha önce note 4 te IPG temperli cam kullanıyordum. Harika idi. 1.5 yıldır hala ilk günkü gibi duruyor. Deforme olmadı. Telefonda bi kaç defa düşmüştü. Zarar görmedi. Ancak edge köşeli olduğu için ekran koruyucu markaları çuvalladı. Kavisli üretilmeli mutlaka. Spigen ürünlerini kullanıyorum. Spigen ekran koruyucu üretmiş ancak becerememişler. Yenisi gelecekmiş. Spigen tr 2 3 haftadır bekletiyor. Wrapsol denedim. Berbattı 50 lira çöpe gitti. Kenarları tutmuyordu. Hülasa tüm ekranı köşeleriyle birlikte komple kapatan bir ekran koruyucu kullanıyor musunuz? Paylaşır mısınız? En azından Spigen gelene kadar.

Diğer bir husus kablosuz hızlı şarj standı kullanan var mı? İlk şarj ve daha sonraki şarj süreniz nedir? Benim kablosuz ile ilk şarj 210 dk. sürdü ki uzun bir süre. normalde 140 olmalı diye biliyorum. Kablolu hızlı şarj sürem normal. 100 dk. Belki ilk şarj olduğu içindir. İkincide süre düşer. Bilemiyorum. Henüz ikinci kablosuz şarjı yapmadım. Kablolu da öyle olmuştu. Birinci şarj, yani tlf nu aldıktan sonra ilk şarj 190 dk. sürmüştü. Sonraki şarjlar 100 dk. ya düştü. Kablosuz hızlı şarj standı kullanan arkadasşlar. Sizde durum nedir?

samsung-fast-charge-stand.png 1.png 2.png 3.png 4.png arj