Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

s-works--giant

Konu, 'Specialized' kısmında ergin tarafından paylaşıldı.

1. ergin

ergin Forum Demirbaşı

Seviye:
    arkadaşlar meraba.öncelikle ben yeniden bir bisiklet toplamaya karar verdim.iki kadro arasında kararsız kaldım.iki kadroyuda araştırmama ramen net bir bilgiye ulaşamadım.s-works carbon ht ile giant xtcc yi kıyaslamak gerekirse,birbirine oranla avantajları ve dezavantajları nelerdir,yardımcı olabilir misiniz?yaklaşık açılara ve yaklaşık fiyatlara da kadro önerirseniz ve neden o kadroyu seçmem daha avantajlı olduğunu bana anlatırsanız sevinirim!!!!merida nano 8 disc karbon kadro nasıl mesela????

bmxserdar bunu beğendi.
  2. zafer sayin

zafer sayin Kıdemli Üye

Seviye:
    Her ikiside iyi bisiklet Specialized dünya'nın en iyi karbonunu kullanıyor ve Giant'a göre daha pahalı ve daha hafif ama Giant' da yabana atılacak kadro değil her şey ayırmayı düşündüğün bütçeye bağlı.
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=26037

bmxserdar bunu beğendi.
  3. günay

günay Forum Bağımlısı

Seviye:
    Merhabalar,
    Zor bir seçim, iki markanında gerçekten üretim kalitesi ve ürünleri birbirlerine ciddi rakip durumdalar..fakat daha uygun fiyata eğer boyunuza uygunsa şu kadroyu da yabana atmayın derim..3. bir alternatif olarak düşünülebilir;)

http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=25647

iyi seçimler...:unsure:

umutkahraman ve bmxserdar bunu beğendi.
  4. Berkay Benli

Berkay Benli Kıdemli Üye

Seviye:
    Söylediğiniz bütün kadroları incelediğim için cevap yazıyım dedim. Üç kadroda muhteşem kadrolar Specialized tabi ki daha ön plana çıkıyor. Ancak dün aldığım Merida FLX Team kadro gerçekten gerek görüntüsü gerekse hafifliğiyle ön plana çıkıyor. Şu anda elimde Merida Team ve S-Works M5 alu kadro var. Ben de kararsızım ama zannedersem haftaya pazartesi foruma yeşil bir Merida eklenecek....:)

bmxserdar bunu beğendi.
  5. bmxserdar

bmxserdar Kıdemli Üye

Seviye:
    s works tercih ederim güzel makina