Rüzgarlık ve yağmurluk

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
arkadaşlar şeffaf hafif katlanıp cebe atılacak ve iş görücek vucudu sıkı sıkı olmasada sarıcak tipde rüzgarlık arıyorum nerede bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim :)

Scudo

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
uzun ve dik inişlerde çöp poşeti iş görebilir ama ben biraz estetik olsun istiyorum :)

Ozan Güneri

Forum Bağımlısı
Tepki
2.359
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
magaza sizin dibinizde bizden yardım istiyorsunuz:D

(link)

• Beğen
Tepkiler: sonEr´´

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
derdimi anlatamadım :) ya böyle basit , basit derkende askeri elbiseler gibi her yerinde cep bulunmayan sade şeffaf bir rüzgarlık yağmurluk arıyorum/istiyorum :) decoştakiler çok teferruatlı :)

ve ek olarakta mavi , yeşil renk mevcut...bana şeffaf gerekiyor...

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
tek kullanımlık yağmurluklar var... bi iki milyona satılıyo...
küçük poşetlerde...

onları keserek kısaltırsanız işinizi görüceğini düşünüyorum...

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
beden problemi olmaz ise böyle bir yola başvururm herhalde :} çooo00oook teşekkürlerr

bu tür konularda realist bir arkadaşımın düşünceleri benim aklımı çeldi.."ya altı üstü plastik oğlum o fiyata alınırmı" diyor ama bakıcaz artık :)...Lc waikikide görmüştüm sanki ama araştırmaya devam edicem..bakalım bulamaz isem bi çare deltaya gidicez ne yapalım :) , çok teşekkürler.. :)

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
(link)

Bir kere çok yağmur yağdığında bunlardan almıştım.. Çıtçıtları kapadığınızda geri dönüşünüz yok, haberiniz olsun =) Beden konusunda da kollarının kısa gelmesi dışında bir sorun olmadı bana. (1,98boy, 105kg =)) Bir de çok delicesine terletiyorlar..

Tepki
2
ben bir tane şeffaf aldım çok memnunum.30 35e almıştım sanırım.Resim yüklersem atarım linkini.Alt üst ayrı.

• Beğen

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
yalnız rüzgarlık farklı yağmurluk farklı... rüzgara dayanıklı bi ürün suyu geçiriyo, suya dayanıklı bi ürün ise rüzgarda çok üşütebiliyo...

bütün şeffaf ürünler yağmura yönelik ama kişisel dayanıklılığınıza bağlı olarak rüzgrar için de kullanılabilir....

ikisi bi arada olanını ucuza bulmanız zor gibi :S

• Beğen

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
nortwave yağmurluğu alıcam sanırım..aradığım kriterlere uygun ceket tarzı ve şeffaf :) fiyat konusunda daha uygunu yok sanırım...nescafe gibi 2si,3ü 1 arada olanlar gerçekten pahalı...bana yağmurluk olsun yeter birazda rüzgarı keserse tadından yinmez :):) perşembe günü ortaköy delta'ya uğradım..ellerinde kalmamış cumartesi getireceklermiş sanırım...aldığım zaman izlenimlerimi burada paylaşırım.ilgilenen herkese kocaman bir teşekkür ediyorummm :):60:

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
İşçi güvenlik malzemeleri satan bir yerden aldım İnönü caddesinden aşağı inerken sağda dericilerin olduğu sokağın başında ( bit pazarı girişi)...alt üst 60 lira su ve rüzgar geçirmez..satan arkadaş motor sürerken kendi de kullanıyormuş ve kuryelere satıyormuş genelde.Çok estetik durmasa bile gayet iş görüyor.

• Beğen

İslam Gölge

Forum Bağımlısı
Tepki
790
İsim
İslam GÖLGE
Bisiklet
Cube
(link)

Soner istediğin ürün bu olmalı.

• Beğen

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
işte aradığım ürün bu tarz bişey..bisiklet kullanıma yönelik bel kısmı uzun tutulmulş..yağmur dindiği an ortaköy'e çevirip nortwave'i incelicem..L ve XL varmış..bana normalde M bile bol geliyor :D , teşekkürler. hocam yönlendirdiğiniz ürünler normal kullanıma yönelik olarak üretildiğinden bisiklet kullanıma pek elverişli değil..Özellikle yol bisikleti kullanıcıları için sıkıntı yaratır öne daha fazla eğildiğimiz için bel kısmımız açıkta kalıp ıslanabilir mesela..yada çok bol olacağı için dalgalanır vs.vs...ilgilendiğiniz için teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: İslam Gölge

Tunafish

Daimi Üye
Tepki
352
Bisiklet
Scott
(link)

Bu da pratik bir çözüm olabilir ama. Hışırtıdan delirtebilir adamı.

• Beğen

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
hışırtıdan ziyade ben mesela 2 km hızımı arttırmak için başım gidona yapışık gidiyorum..bu ürünler genelde XL XXL oluyor ve bana aşırı bol gelir hatta benim gibi 2 kişi sığar içine

Seyda Ünlü

5 Vakit Bisiklet ve Kamp
Tepki
1.125
İsim
Seyda Ünlü
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Hem rüzgarlık hem yağmurluk olarak ne tavsiye edersiniz. Her rüzgarlık aynı zamanda yağmurluk mudur yani yağmur geçirmez mi? Her yağmurluk da aynı zamanda rüzgarlık mıdır rüzgar geçirmez mi? yumurta-tavuk misali ben bu olayı çözemedim =)