Rüzgardan Korunmak İçin Gazete

OkanAygün

Üye
Tepki
9
Şöyle bi mantıkta yürütebiliriz okuduklarım kadarıyla hiç kullanmadım böyle bunu da belirtiyim .

ELbiseye geçiyorsa ya da vucudumuza gazeteyi aldığımız yerden bir kaç poşet isteyin onları yırtın vücüdunuza sarın. Gazeteleri de onun üstüne sarın. Resimler den ve yazılardan bu şekilde kurtulmuş oluruz heralde.

tekrar belirteyim hiç kullanmadım sadece aklıma geldi.

Scudo

Mustafa İçdağ

Forum Bağımlısı
Tepki
3.323
@OkanAygün

Bu dediğini yaparsan, derin hava almaz, ter arada kalır ve derinde kızarıklık hatta kaşıntı yapar.
Gazete gazetedir, ve klasiktir, kullanın gitsin, işe yarar.:D

Aydın

Forum Bağımlısı
Tepki
940
Gazeteyi teninizle ilk kat giysiniz arasında değil, ilk kat giysinizle üst formaniz arasinda kullanirsaniz hic bir problem yasamazsiniz.

Gazetenin faydasi arada bir hava katmani yaratmasidir. Ki bilindiği uzere hava en iyi yalitim malzemesidir. Dolayisiyla teninize yapismis bir gazete kagidi ile bu hava katmanini yaratamazsiniz, hicbir ise yaramaz.

Ayrica uyku tulumu hususunda da benzer bir kullanima gidebilirsiniz. Tecrubeyle sabittir. (Kis ayinda Kaz daglarinda havanin cok soguk olabildigini tecrube ederken ogrenmek durumunda kalmistik ta, ah ahh)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
evet eskilerden bir abi söylemişti. 2 kişi bir gün çevre yolunda biniyorduk çok yorulduk durduk su içiyorduk gerilerden geldi yetişti bize noluyoo hadi binin diye azarladı bizi. biz de hemen bindik ikimizi önüne kattı şehir merkezine kadar tatlı tatlı sohbet etti 60 yaşlarında bir abiydi. bisiklet, kılık kıyafet 1972 model. çok tatlı biriydi. O tavsiye etmişti bize gazete kağıdını. Milli takımda koştuşunu falan anlatmıştı.

Tolstoy

Aktif Üye
Tepki
46
İsim
Muhammet A.
Bisiklet
Kron
Gazeteyi bir kat mı yani bir dalmı yoksa birkaç dalmı yani birkaç katmı üstüste giymek gerekir

Gazete vücudu tamamen sarmalı mı yoksa sadece ön tarafı ve yanları kapatsa yeter mi

Konu yıllar öncesinden açılmış ama henüz bir rüzgarlık almadığım için ilgilendiriyor beni :)

• Beğen
Tepkiler: Dide

Hasan Uzun

Üye
Tepki
77
İsim
Hasan UZUN
@Tolstoy Bizim bi abi yapıyor 5-6 sayfalık gazetenin boyun kısmına gelecek yeri makasla kesiyo formanın içine, sadece ön tarafına koyuyor. Kışın çok işe yarıyor hiç rüzgar yemiyorum diyordu fakat yazın çok terletir .:harika:

• Beğen
Tepkiler: Tolstoy