Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Rüzgar ve Yağmur Geçirmeyen Polar

Konu, 'Giyim' kısmında Ziya Yılmaz tarafından paylaşıldı.

1. Ziya Yılmaz

Ziya Yılmaz Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
  2. Mücahit Kıvrak

Mücahit Kıvrak Forum Demirbaşı

Seviye:
    outdoor'dan alacağın malzeme elbette farklı olur ama Tchibo'nun bu hafta çarşamba günü başlayan yeni teması 'Harekete Geç' de güzel bi yağmurluk/rüzgârlık var. Ona da bakmanı tavsiye ederim ben mestoldum.( teri dışarı atan özellikte, dış kısım teflon kaplama rüzgar geçirmiyor, beklemediğin daha birçok artısı var.) tavsiyeleri Ferhat Köse'den aldım.. Ona göre yani.. :) kullanan bir kaç arkadaşın memnun olduğunu duydum. Ben de bakacağım. Tchibo'nun Maltepe Carrfour'da dükkanı var..

Unutma ki ürünü bisiklet için alıyorsun.. Bazı özelliğinin biraz düşük olup bisiklet sporuna daha uygun şekilde olması kullanışta seni daha çok tatmin edecektir. Alırken ince detaylarını göz ardı etmeden değerlendirelim...

ilker çelikcan ve Ziya Yılmaz bunu beğendi.
  3. Ziya Yılmaz

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    http://www.tchibo.com.tr/plantum/urun/Erkek_Mont_XL/276166.html

Yanlış anlamadıysam bu ürünü kasdediyorsunuz galiba değil mi?

4. ilker çelikcan

ilker çelikcan Kıdemli Üye

Seviye:
  5. Mücahit Kıvrak

Seviye:
    yok o değil. Ziya beyin paylaştığı katalogda olması lazım. Çarşamba günü bayilere geliyor..

Erkek Rüzgar Korumalı Mont
    rüzgar geçirmez
    Vücuda hava aldırır ve su tutmaz. Elastik kumaşı hareket özgürlüğü sunar. Teflon kaplaması sayesinde kir tutmaz. Çene ve rüzgar korumalı fermuarı bulunur. 3 adet fermuarlı cebi vardır. Güvenliğiniz için reflektörü bulunur. Etek kısmındaki ipleri sayesinde genişliği ayarlanabilir. Asla kısmında üzeri desenli, fermuarlı ve reflektörlü bölümü bulunur. %100 polyesterdir. Arka parçası %85 polyester, %15 elastandır. Astarı %100 polyesterdir. Siyah renktedir. M, L, XL 69.95 TL

bunun çok benzeri bayanlar için olan mavi renkte olanı var ki o bana daha çok performans sürüşü sağlar gibi geldi - o da 60 TL - Katalogdaki fotoğrafların farklılığından mıdır bilmem. Gittiğimde iyi bir inceleyeceğim.

BU FIRSATI KACIRMAMANIZI TAVSIYE EDERIM. En azından bir gidin görün.:)

6. kardagli

kardagli Aktif Üye

Seviye:
    bu tema için tchibo'nun internetten satışı var mı acaba?

7. Mücahit Kıvrak

Seviye:
    Evet.. Bildiğim kadarıyla Ürünler pazartesi internete çıkacak. Çarşamba dükkânlarında olacak..

Ziya Yılmaz bunu beğendi.
  8. Ziya Yılmaz

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Cok tesekkur ederim. Urunu aldim. sacma sapan seyler alacaktim az daha bu tchibodan aldiklarim cok guzel cikti. butun ihtiyaclarimi karsiladi. fiyatida benim baktiklarima gore cok daha uygundu. tekrar tesekkurler

9. Hakan Alpaslan

Hakan Alpaslan Yeni Üye

Seviye:
    Ben şu iki ürünü kullanıyorum , ikiside polar ama içlerine gore-tex benzeri bir astar lamine edilmiş.

High mountain alpine ceket
    http://www.outdoorburada.com/Alpine-Ceket,PR-2623.html
    polar ceketin içine sadece termal içlik giyip Ankara'nın şu günlerinde rahatlıkla kullanıyorum fazla ısınırsam kol altı fermuarlarını açıyorum. Kol altı fermuar sayesinde önü açıp rüzgar yemiş olmuyorum. En sevdiğim yanı çenemin altına kadar boynuma tam oturuyor rüzgar girmiyor.

High Mountain K2 pantolon
    http://www.outdoorburada.com/K2-Su-ve-Ruzgar-Gecirmez-Polar-Pantolon,PR-2332.html
    bu da aynı malzemeden üretilmiş , 3 aydır başka pantolon giymiyorum diye bir tane daha aldım. Çok yağmur varsa tekerden gelen basınçlı damlalar yüzünden popo biraz ıslanıyor ama düşen yağmur ıslatmıyor.

Dün de rüzgar geçirmez eldiven ve kulaklıklı bere aldım deneyemedim henüz..
    http://www.outdoorburada.com/SCREAMER,PR-2392.html
    http://www.outdoorburada.com/WIND-STOPPER-CUP,PR-2402.html

10. serkan saygın

serkan saygın Aktif Üye

Seviye:
    tchibo da satılan ürünlerin hemen hepsini kullandım diyebilirim.en son koşu yeleği aldım ve gayet memnunum.
    şu an için harekete geç teması artık internette ve mağazalardan kaltı.
    ürün almak isteyen olursa ikitellideki deposite tchibo outlet mağazasına bakmalarında fayda var.

11. Kader Kerem

Kader Kerem Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    tchibo nun termal içliklerini kullanan var mı? varsa nasıl memnun musun veya önerebileceğiniz uygun fiyatta termal içlik ve ara katman var mı acaba??

12. Ziya Yılmaz

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Tchibodan ben rüzgar ve yağmur geçirmeyen dış katman almıştım gayet memnunum diyebilirim en azından fiyat performans olarak çok memnun kaldım şayet 300 tlye de bunlardan satılıyor.

İç katman olarak http://www.moroutlet.com/ buradan termal içlik aldım ondan da gayet memnunum, Kadıköy'de oturuyorsanız incelemenizi tavsiye ederim. En azından denemeye değer. Ayrıca bisiklet dışında bütün sporlarda kullanıyorum halı saha vs hem ekonomik hemde işimi gayet iyi şekilde görüyor. Forumda da buradan alışveriş edenlerin sayısı bayağı mevcut.

13. Ziya Yılmaz

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Tchibodan ben rüzgar ve yağmur geçirmeyen dış katman almıştım gayet memnunum diyebilirim en azından fiyat performans olarak çok memnun kaldım.

İç katman olarak http://www.moroutlet.com/ buradan termal içlik aldım ondan da gayet memnunum, Kadıköy'de oturuyorsanız incelemenizi tavsiye ederim. En azından denemeye değer. Ayrıca bisiklet dışında bütün sporlarda kullanıyorum halı saha vs hem ekonomik hemde işimi gayet iyi şekilde görüyor. Forumda da buradan alışveriş edenlerin sayısı bayağı mevcut.

14. Furkan Yaldızkaya

Furkan Yaldızkaya Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Gece vakti bu konuyu gördüğüm çok iyi oldu. Yarın Forum İstanbul mağazasına gidip alalım umarım mağazada ben gidesiye kalır banada :D

15. Derya Keçeci

Derya Keçeci Onursal Üye

Adı:
    Derya
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Dechatlon mağazalarının kayak reyonunda termal içlikler var ve genelde gözden kaçıyor.Kadın erkek farketmez.18 tl ve inanılmaz işe yarıyor.Üzerine sadece bisiklet forması giyip şu havalarda sürüş yapabiliyorum.Yine kayak reyonunda 30-160 tl aralığında son derece uygun su ve rüzgar geçirmez montlar mevcut.

16. Kader Kerem

Kader Kerem Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Eskişehirde oturuyorum o magazaya gitmem çok zor :)) termal içliği internetten almak istiyorum ama beden konusunda sıkıntı yaşarsam diye korkuyorum..boy 185 kile 65 olunca malum :)) cevaplarınız için teşekkürler...