Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Rüyada bisiklet görmek

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında nazz tarafından paylaşıldı.

1. nazz

nazz Forum Demirbaşı

Seviye:
    Rüya elbette bilinçaltımızla ilgili bir olay fakat yorumlayan varsa yorumlasın beklerim, ilginç bir rüya gördüm; Düz, siyah asfalt bir yoldayım, yolun sonu belli değil,uçsuz bucaksız bir yol işte,
    etrafta yol üzerinde bir taş bile yok, hiçbir şey yok, sadece ben varım ve bisikletle ilerliyorum, bir türlü gideceğim yere ulaşamıyorum, hem ağlıyorum hem pedallıyorum... Yolun sonu gelmiyor tabii, uyanıyorum...

ergin bunu beğendi.
  2. zazoo

zazoo Kıdemli Üye

Seviye:
    valla ben de rüyalarımda sık sık bisiklete bindiğimi gördüğümden merak ettim internetten şöyle bi baktım (gerçi benim ki gezmeye doyamamaktan galba:) "keder ve sıkıntıya işaretmiş" vs vs, sen yine de takma derim, umarım bu rüya tabiri yanlıştır!

nazz bunu beğendi.
  3. janus_sea

janus_sea Kıdemli Üye

Seviye:
    cnm nazım böyle sıkıntılı rüya görmen çok normal sıkıntı rüyandaki bisiklet asla değil diğer unsurlar ben sebebini çok iyi biliyorum ama sana derimki rüyalar bazen bir işaret olabiliyor(tecrübeyle sınanmıştır)ama çoğuda bilinç altında kalan arzular veya yatmadan önce çok düşünülen kafaya takılan sorunlar ile ilgili oluyor..hiç bu rüyayı takma kafana sen yaşamına bak hayatımıza rüyalar yön verecek olsa ben şuanda dünya turunda olurdum:p
    saygı ve sevgilerimle

nazz bunu beğendi.
  4. kata

kata Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bence hayatını simgeliyor

Bu da senin hayata bakışını simgeliyor.Biraz karamsarlık var galiba

Çok şey yaşadığın için artık dert kotam doldu daha fazlası başıma gelemz gib bi düşüncen varolabilir.

Bisiklet senin bisiklet sayesinde tanıuştığın arkadaşlarını simgeliyor olablir ve ne kadar güvendiğini.

Varılması gereken her yer simgesel bi yokoluşu temsil ediyor olabilir.Yani ulaşamamak da yokolamamak.

Ağlayarak pedallamak;mücadele etmenin bilincinde olmanı temsil ediyor olabilir.Nefes aldığın müddetçe ayakta kalabilmelisin...

Senin de dediğin gibi bilinçaltıyla ilgili bi olay.Cevaplar sende.Ama bazı rüyalarda nadir de olsa geleceğin habercisi olabilir.Freud amca bile bunu inkar etmiyor.Belki de öyledir........................

Rüyalarını not ediyomusun gördükten hemen sonra yoksa sabah aklında kalanlarımı not alıyosun genelde?

Serhat ÖNAL bunu beğendi.
  5. nazz

nazz Forum Demirbaşı

Seviye:
    teşekkürler arkadaşlar,
    kata nasıl bir açıklama bu arkadaşım ya, dondum kaldım ekran karşısında, gerçeklere yakın tespitler yani.
    bu rüya aklımda kaldı nedense, gördüğüm rüyaları aklımda tutamam,unuturum falan ama bu etkiledi işte...

6. kata

kata Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Beyendiysem sevindim........................................:eek:

7. janus_sea

janus_sea Kıdemli Üye

Seviye:
    vayvayvay bizim kata kardeş döktürmüş..en ksa zamanda kahve içip fal kapatmalı:)senin uzmanlık alanın şimdi belli oldu kata:)neyse yakınlarımızda böyle rüya tabiri bilen birirnin olması hiçte fena değil:)))
    saygı ve sevgilerimle

8. kata

kata Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    :) :) :) :) :) :) :) Teşekkürler janus_sea.....................Kahve falı,rüya,üfürük :p :p :p :p :p hepsi var..................Hele bi nazar için maşşallah deyişim var Bülent Ersoy halt etmiş benim yanımda....................................:) :) :) :) :) :) :):) :) :)

9. Burak Meşe

Burak Meşe Forum Demirbaşı

Seviye:

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: Senin böyle oldugunu bilsem bütün rüyalarımı yazardım yaw :D Yorumlama süper olmuş :in:

10. janus_sea

janus_sea Kıdemli Üye

Seviye:
    :eek: :D :p :p :p süppersinnnnn:in:

11. hulyaars

hulyaars Forum Demirbaşı

Seviye:
    rüyalar bilinçaltı olabileceği gibi hayatımıza dair ipuçları verebilir.Bilimseldir değildir bilemiyorum ama ben gerçekleşen rüyaları gerçekleştikten sonra farkettim çokkereler.
    bence gördüğünüz yol hayatınızda ulaşmak istediğiniz bir amacı simgeliyor ;siyah olmasıda kolayolmadığını ve belkide sizi oldukça zorlayan bir isteği temsilediyordur.İş,aşk,arkadaşlık ,ailevb. olabilir sonunu göremiyor olmanızda istediğiniz sona ulaşıp ulaşamayacağını bilmediğinizi simgeliyor ama bisikletinizle ağlayarakta olsa pedallamanız,ulaşma isteğinizi, amacınızdan vazgeçmek istemediğinizi ve bunun gerçekleşmesini çok istediğinizi gösterir.
    umutetmekten vazgeçmeyin
    Hayır olsun diyelim..

nazz bunu beğendi.
  12. Serhat ÖNAL

Serhat ÖNAL Aktif Üye

Seviye:
    Yorum mu ?

BU'dur diyorum sadece. :)

13. swunk

swunk Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Düz, siyah asfalt bir yoldayım, yolun sonu belli değil,uçsuz bucaksız bir yol işte,
    etrafta yol üzerinde bir taş bile yok ,hiç birşey yok,

allah korusun böyle rüyalardan
    çünkü asfaltta dümdüz yolda sürmeye katlanamıyorum artık dağdan taştan ayırma yarabbi
    mtb me ve bana yazık yoksa:)

nazz bunu beğendi.
  14. nazz

nazz Forum Demirbaşı

Seviye:
    bu yorumda gerçekten çok yakın...rüyaların bu kadar mesaj vereceği aklıma gelmezdi..ama dedim ya beni etkiledi diye gerçekten bir mesajmış arkadaşlar,
    rüya deyip geçmemek lazım..
    hu_handan teşekkür ediyorum, yorumunuz için, oldukça yakın ve dogru tespitler...
    kata arkadaşımızdan da en kısa sürede fal bakmasını bekliyorum :)
    ne demişler fala inanma falsızda kalma...iyi oldu üfürükçümüzde var forumda...kata bir maşallah çek derim yani forum için, :)
    swunk ,evet yol çekilmezdi,allah korusun öyle yollardan bizi:)

sevgiler, arkadaşlar yorumlar için teşekkürler

kata bunu beğendi.
  15. Selim Çam

Selim Çam Onursal Üye

Seviye:
  16. kata

kata Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ooooooooo .....ooooo , ben onları yaptım ki zaten.......

Bi kurşun dökmediğim kaldı..........Monitöründe rengi değişti zaten üfürükten......Kimyasal gazmı çıkıyo benim ağızdan anlamadım bi türlü......:D :D :D :D :D :D :D :D :D

Yakında beni sahilde el falı için aşık çiftlerin peşinde pedallarken bulursanız şaşırmayın......:):):):)

17. nazz

nazz Forum Demirbaşı

Seviye:
    kata , eee o işlerde gelir var artık ,bencede düşünmeli derim,hem sermayeye de gerek yok ,nefesinle kazanıyosun, valla bende reklamını yaparım,
    ' kata burda kata, baksın sizinde falınıza,ne çıkarsa falınızda,görün bakın yarın kapınızdaaaa' ! (ii uydurdum) :))

18. kata

kata Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:

hehe...:):):)::).....Alemsin yaaaaaa..................................Valla bi tutsun değil sahili tüm türkiye'yi gezerim...........Kararttım gözümü :cool: :cool: :cool: .....Bildiğin gibi değil.......Nasıl olsa her ilde yok mu FORUMDAŞ.........:):):):):)

Ne gezerim ama......Ziyaret görünümlü ticaret......Masum gibi ama sinsice.......:p :p :p :p :p

19. nazz

nazz Forum Demirbaşı

Seviye:
    neden sinsi olsun ki, ticaret bu:)
    heee söyleyeyim ben kanmam o konuda ziyaret falan..gerçi at bir onluk dedikçe,devamı gelsin diye atabilirse insan ama bilmiyorum :rolleyes:
    sen düşün arkadaşım desteğim sana , medyum kata ! yakıştı valla..:)

20. kata

kata Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    :):)::):):):):):):):)........Nazz anlaşıldı seni kandırma ihtimalim kalmadı.....sen daha sanki deneyimlisin benden beeee:):)......10luklar falan....:)..................hehehe....

Şaka bi yana sahildeki müşteriler konusun janus_sea den büyük destek bekliyorum.....:):):)........(İnşallah kızmaz).........:):):):)

Müstakbel forum dergisinin bilimum gelecekle ilgili yada mistik konuları içeren köşesini ele geçiriyim o zaman gör sen beni.............:):)...........Tabi o zaman daha büyük bi desteğe ihtiyacım olcak....Bi ekip olmak lazım......:):):)