Rüyada bisiklet görmek:)

C.Biberci

Tulpar
Tepki
5.477
İsim
Alp Tigin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Triathlon
Bisikleti rüyada görmek bile hayırlı bir şeymiş:)

Rüyada Bisiklet Görmek

Rüyada bisiklet görmek zorluğun, sıkıntının, üzüntünün ve kaosun verdiği karamsar ruh
halinden arınmaya, tazelenmeye ve hayat
bulmaya işaret eder. Rüyada bisiklete bindiğini
gören kişi önemli ve ciddi bir sorunun üstesinden
gelecek ve büyük bir başarı elde ederek, hem
gururlanacağı hem de huzur bulacağı bir iş yapacak demektir.:)

Rüyada Bisiklete Binmek

Rüyada bisiklete binmek kişinin içine düştüğü zor
ve meşakkatli durumdan kurtulması için çaba
göstermesi gerekeceğine işaret eder.

Rüyada Bisiklet Almak

Rüyada bisiklet almak kişinin, kimsenin
yanaşmadığı bir işi üstlenerek, sonunda başarı
elde edip, herkes tarafından takdir toplaması
anlamına gelir. (Alınan bisiklet Karbon olursa daha makbulmüş:)

Rüyada Bisikletle Bir Yere Gitmek

Rüyada bisikletle bir yere gitmek rampa çıkmak ve
rampa inmek şeklinde iki türlü yorumlanır.
Rüyada bisikletle bir yere giderken rampa aşağı
inmek kişinin hayatında bir anda meydana
gelecek olan olumsuzluklara işaret eder.(Bu kısım downhill yapanları ilgilendiriyor sanırım:)) Bisikletle
bir yere giderken yokuş yukarı çıkmaksa bunun tam aksine kişinin hayatında meydana gelecek
olan olumlu değişikliklere işaret eder.(En sevdiğim şey yokuş çıkmak:))

Rüyada Bisikletle Yolculuk Yapmak

Rüyada bisikletle yolculuk yapmak, bir konu
hakkında yanlış bir karar alarak hataya düşmeye
delalet eder.
(Fazla uzun turlardan kaçınalım tanımadığımız kişilerle hemen kaynaşmayalım:))

Rüyada Bisiklet Pedalı Görmek

Gidilen yolda gerek dostluğuyla ve gerekse de
fikirleriyle rüya sahibine destek olan ve birlikte
zaman zaman çeşitli işler yapan bir kişinin
varlığına, bu kişiden bundan sonra da yardım
alınacağına ve dostluğun daha da pekişeceğine
delalet eder. Rüyada bisiklet pedalı çevirmek, birçok konuda yardımcı olan bir dosta kuracağı
işte maddi ve manevi olarak destek olmaya,
yaptığı işte yalnız bırakmamaya, istediği şeylere
kavuşmasına işaret eder.(Aynen öyle Pedal dostluk demektir:))

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Scudo

enqinHLC

Forum Bağımlısı
Tepki
892
İsim
Engin
Bisiklet
Beldesan
@Candan Biberci "alınan bisiklet karbon olursa daha makbulmüş" cümlesine kadar dayanabildim. Orada patladım. :koptum: Hiç inancım yoktur böyle fal, rüya ve burç gibi şeylere ama okumak keyifliymiş. Teşekkürler. :harika:

• Beğen
Tepkiler: C.Biberci

Abdullah07

Daimi Üye
Tepki
425
İsim
Abdullah
Bisiklet
b'Twin
Arkadaşlar daha kargalar kahvaltısını yapmadı. Yoksa rüyanızda bisiklet mi gördünüz. :D

• Beğen
Tepkiler: C.Biberci

C.Biberci

Tulpar
Tepki
5.477
İsim
Alp Tigin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Triathlon
@enqinHLC Rüyamda gördüğüm bisiklet kuş gibi hafifti ya karbondu yada malzemeden çalınmıştı:)
@Sadettin Z. Gök mavisi bir bisikletti Colnagoydu sanırum:)Kaymak gibi bir asfalttan güneye doğru bakına bakına gidiyordum:)

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
geçen gün hanım bana sabah dedi ki : " ne konuşuyodun sen öyle rüyada? " ( ulan dedim eğer başka bir kadın ismi filan saçmaladıksa zçtık harbiden ) sordum : ne diyodum ki ben?" ( aşırı alık , ahmak ve mal bir tavır takındım olası bir kavgada "ben safım alakam yok bu işle" diyebilmek için ) hatun dedi ki : " bu kaç vites bilader ? hızlı gidiyo mu? " gibisinden şeyler soylemişim :D hahaha :D ben rüyamı totişimi açıkta bırakmak şeklinde yorumladım kese yoldan :D

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.986
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Böyle bir konu açacaktım, bunu görünce hortlatayım dedim. Bisiklet rüyalarımızı anlatabiliriz :D

2 gün önce gördüğüm:

Altımda mondraker downhill bisikleti vardı. Sürekli çıktığım dağa doğru pedallıyorum. Kaldırımın bir kısmında bu tarz bir yer var(gerçekten) \_/ burayı uzaktan görünce %4 eğimli kaldırımda downhill bisikleti ile anlık 30 km hıza ulaşıp ufak bir uçuş yapmaya karar veriyorum( downhill ile yokuş yukarı o hızı nasıl yaptım bilmiyorum) yalnız önü fazla çektiğim için havada bu elemanın yaptığı gibi bir duruma düşüyorum :D
Tam o sırada cııııııır diye bir ses geliyor. O da ne, arka göbeğim hope pro 4 :eek:
(bisikletin göbeğinin hope olduğunu nasıl o an öğreniyorum, o bisikletin bende işi ne fikrim yok ama en başta bisikletin bana ait olduğunu biliyordum. İlginç bir durum tam anlatamam) rüyamın devamında bir okulda bisikletle merdivenlerden iniyordum :ssrtcbya:

Çok daha önceden gördüğüm bir rüyamda ise bir aralar kafamı taktığım canyon spectral al 5 ex alıyordum. Kutuyu odanın ortasına koyup bisikleti kuruyorum ama o da ne? Süspansiyonlara hava basmam gerek. Kutuda pompa yok ve ben bisikleti sürmek için adeta kuduruyorum. Bisikletçiye gidiyorum, o da bende de yok diyor.

Dayanamayıp araziye o şekilde gidiyorum ve havasız süspansiyonlar ile iniş yapıyorum :D

İlginç rüyalar valla :rolleyes: sizlerde de varsa paylaşın bakalım :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Benim de 1 haftadan beri binmememi sağlayan rüyalarım var.Özetle;
Bir hafta önce nasıl olduysa yaşadığım şehrin en kalabalık meydanına gidiyorum.Kaldırımda insan çok olduğu için taşıt yolundan ilerliyorum.Yollar gerçekte olduğu gibi arnavut kaldırımı.Önümdeki araba durunca bende duruyorum.Sonra hareket ederken gidon sallanıyor ve ne göreyim;gidondaki vidalar yok olmuş.Bisikletten inip meydandaki çeşmenin yanına gidiyorum.Orada bir tane bisikletçi abla vardı.Bana niye bisikletime binmediğimi sorunca bende anlatıyorum.O da kenardaki ağacın altına düşen küçük dallarla vida yaptı.Seni bisikletçine kadar idare eder dedi.Ben hala bisikletçiye o halde nasıl gideceğimi düşünürken kendimi dükkanda buluyorum.Bisikletçiye gittiğimde bisikletçi abinin akrabası olduğunu öğrendim.

Bu sefer yaşadığım ilde bir yürüyüş varmış.Bende yürüyüşe bisikletle katılmak istiyorum.Yürüyüşten sonra abimin evine giderim diye düşünüyorum.Yürüyüşte bisiklete binmek olmaz deyip yanımdaki adamla konuşarak gidiyorum.Çok susayınca çantamdaki suyu çıkarabilmek için adama 3 dakikalığına bisikleti veriyorum.Suyu içtikten sonra kalabalığın yarısı ortadan kaybolmuş ve adamda kaybolmuş.Sonra hızla koşmaya başlıyorum.Bisikletim çalındı diye bağırıyorum.Grubun en ilerisinde abimi görüyorum.Ona olanları söylüyorum.Adam az önce onun yanında koşarak geçmiş.Sokağa girmiş.Ben bulunduğum yerde 10-15 dakika bekliyorum.Abim bisikletle geliyor ve abimin evine gidiyoruz.

anon

Daimi Üye
Tepki
253
İsim
Emir Taha KENAR
Bisikletle, yaşadığım ilçenin kenar mahallelerinde gezerken caddenin kenarında 2-3 tane bağlanmamış at duruyor. Yanlarından geçeceğim, küçük bir boşluk var bu arada da acaba teper mi diye geçiriyorum aklımdan.

Tam diplerinden geçerken nedenini hatırlamıyorum ama aniden arka freni sıkıyorum. Haliyle arka tekerleğin sürtme sesi geliyor ve hayvanlar ürküyor. Sonra biri tam önüme sallıyor tepiği ama hedefe ulaşamıyor. Ben de bisikletten atlayıp yol kenarındaki (yol biraz yüksekte, ufak setten atlıyorum) ağacın arkasına saklanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Zeybek