rüyada bisiklet görmek...:):):)

sniper

Forum Demirbaşı
Tepki
557
Rüyada bir bisiklet görmek veya binmek, çok karışık bir sorunla karşılaşılacağı birtakım yanlışlar yapılacağı ancak sonuçta sorunun aşılacağına işarettir. x

Rüyada bisiklet sıkıntıdan sonra gelen ferahlık anlamındadır. Çok karışık bir sorunla karşılaşılacağı bazı yanlışlar yapılacağı ancak sonuçta sorunun aşılacağına işarettir.Bisiklete bindiğini gören kimse, kendi çabasıyla sorunların üstesinden gelecektir. Bir bisiklet alan kimse ise, bilerek sorumluluk yüklenecek ve bunun sayesinde işinde sivrilecektir.

Yakında çok önemli bir karar almak zorunda kalacaksınız. Bisikletle yokuş yukarı çıkıyorsanız güzel günler sizi bekliyor demektir.

Sıkıntıyı izleyen rahatlıktır.c

Rüyasinda bisiklet görmek, verdigi kararlar-da daima yanilip zarar ettigine delalet eder. Bisikletle bir yere git-tigini görmek, yapacagi herhangi bir iste hayir olmadigina; üzerinde kendisi olmadigi halde bisikletinin gittigini görmek, bir ta-kim yalanci insanlarla isbirligi ettigine; bir bisiklet satin aldigini görmek, sonunda zarar edecegi bir ise girmek istedigine isaret-tir. Bazilari diyor ki: Rüyada bisiklet görmek, o rüyayi görenin güç ve çetrefilli bir konuyla karsi karsiya gelecegine, ve o meselenin de ancak bir sürü hatalar yapildiktan sonra düzelecegi anlamina ge-lir. Bisikletle yokus yukari çikmak, rüyayi görenin evindeki ve is hayatindaki güçlükleri nihayet yenecegine isarettir. Bisikletle ba-yir asagi inmek, mutlu geçen hayatin beklenmedik bir anda gele-cek kötü haberlerle degisecegine yorumlanir.

Rüyada bisiklet sıkıntıyı izleyen rahatlıktır. Bisiklete bindiğini gören kimse, kendi gayretiyle sorunlarını çözümleyecektir. Bir bisiklet alan kimse ise, bilerek sorumluluk yüklenecek ve bunun sayesinde işinde sivrilecektir.

Rüyada bisiklet sıkıntıyı izleyen rahatlıktır. Bisiklete bindiğini gören kimse, kendi gayretiyle sorunlarını çözümleyecektir. Bir bisiklet alan kimse ise, bilerek sorumluluk yüklenecek ve bunun sayesinde işinde sivrilecektir.
...alıntıdır....

Scudo

pythia

Üye
Tepki
109
Ben de rüyamda gördüğüm bisikleti hep geçirdiğim kazanın karabasını diye yorumlardım. Hiç yorumlara bakmak aklıma gelmemişti. Sağolasın yiğidim. Ohhhhh rahatladım şimdi. Meğer sonunda huzura erecekmişim :D

• Beğen
Tepkiler: sniper

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
İyi bari, kötye delayet değilmiş. Hem zaten niye kötü anlamlı olsun ki.. Bisikletin kime ne zararı var ;)

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@baymineral

Benim bildiğim zaten rüyaları hep iyiye yormak lazımmış. Çünkü rüyaları neye yorarsan o çıkarmış derler büyükler. Hatta birçok alim rüyayı hiç yorumlamazmış.

sniper

Forum Demirbaşı
Tepki
557
bügün akşamki geleneksel çarşamba toplantımız için arkadaşlarımızın gelmesini beklerken bi teyzemiz bizim yanımıza oturup sohbet etmeye başladı... yıllar önce bisiklet binmeyi denemiş ama başaramamış ama rüyalarımda hep biyerlere giderim dedi... tabi biz hepbirlikte rüyada bisiklet görmek ..... dedik :):):)

selcuktnt

Forum Bağımlısı
Tepki
302
@sniper

vay be :D sniper kardeş el birliğiyle bindireydiniz teyseyi yazık ölmeden bir tadsaydı :D

• Beğen
Tepkiler: sniper