Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Rüyada Bisiklet Çaldırmak

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında Abdullah Cimis tarafından paylaşıldı.

1. Abdullah Cimis

Abdullah Cimis Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Arkadaşlar iki gündür benzeri rüya görüyorum. Rüyamda ilk gece bisikletlilerin yoğun gezdiği bir yerde (Hollanda gibi) bisikletimi kaldırıma yaslamışken biri alıp kaçıyor hemen. Bende tanımadığım birinin bisikletini alıp hemen peşine düşüyorum. Ara sokaklara girip kayboluyor. Sabah uyandığımda rüyayı sanki gerçek yaşamış gibi hatırlıyordum.
    Ikinci gün gecesi yani bugün bisikleti direk çalmaya çalışan birini gördüm bu sefer kendi bisikletim idi. Hemen napıyorsun diye diye tepki gösterdiğimde bıçak çıkarıp üstüme yürüyor. Çaresiz kaldığımı düşünürken birden bisiklet grupları geliyor yardım etmek için etrafta kalabalık oluyoruz baya. Ve bisikleti alamıyor.
    Okuduğunuz için teşekkürler. Rüyalarda bir mesaj verilmeye çalışılıyor diye düşünüyorum (Her görülen şey için değil tabi). Iki gecedir benzeri şeyleri görünce tabiri için araştırma yaptım ; fakat tatmin edici bir cevap bulamadım. Benim rüyayı paylaşmamdaki gaye belki burdan bir cevap alabilirim. (Normalde pek rüya görmeyen biriyim bu arada)

2. Oğuzhan k

Oğuzhan k Bisikletkolik

Seviye:
    Bence bilinçaltınızda'ki korkularınız bazen bastırılmadan su yüzüne çıkıyor buda size rüya olarak geri dönüyor.

3. BFOkuru

BFOkuru Onursal Üye

Seviye:
    Dört tip rüya vardır, bunların üçü tabir edilmez:
    - bir konu düşünülerek yatıldığında o konu ile ile ilgili görülen rüya (ya da kafadan geçen bir düşünce ile ilgili)
    - sinirlenilen bir konu ile ilgili görülen rüyalar,
    - sevinilen bir konu ile ilgili görülen rüyalar.

Bisikletinizin çalınacağı son zamanlarda kafanızı herhangi bir şekilde meşgul ettiyse bu tip bir rüyayı tabir etmeye de ehemmiyet vermeye de gerek yoktur. Yani gündüz aklından geçen akşam rüya olarak görünüyorsa hiç bu rüya ile amel etmeye gerek yoktur. Rahat olun.

Tahir Keskin bunu beğendi.
  4. VolkanS

VolkanS Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Altıüstü bisiklet, çok kafanıza takmayın. İyiki ucuz bisiklet almışım :) En kalınında iki kilit ve alarm alın ya da kapalı bir yerde muhafaza edin, belki gönlünüz biraz daha rahat eder.

5. Osman Kıtay

Osman Kıtay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Bir sefer de ben görmüştüm. Olur böyle.

6. Ufuk Altınkaynak

Ufuk Altınkaynak Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Bende üst üste rüyalarımda bu tarz çalınma olaylarını gördüm.Sanırım bunu kötüye yorumlamak pek doğru olmaz.Gün içerisinde kafamızda kurguladığımız şeyler bizi etkisi altına alıyorsa ,geceleri rüyamızda görüyorsak gerçeği yansıtmaz diye düşünüyorum.Mutlu rüyalar... :)

7. Abdullah Cimis

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Hayır, iki haftadır bisiklete binmiyorum. Böyle bir şeyde gelmedi aklıma hiç. Güvenilir bir yerde duruyor. Arada bankaya bisikletle gidiyordum bankanın camına yaslayıp içerden dikkatlice izliyordum ordan bir şeyler kaldığı kesin. Benim üstünde durmamın sebebi iki gün üst üste görmem.

8. Tahir Keskin

Tahir Keskin Onursal Üye

Adı:
    Tahir Keskin
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Bir yeriniz açıkta kalmıştır :D

Geçenlerde bende bir rüya gördüm:
    Bit pazarına gidiyorum bisikletle. Bisikleti bir yere kilitliyorum. 5-10 metre gittikten sonra arkamı dönüyorum ki sadece kadro kalmış :D Bağırıp peşinden koşunda tekerleri kurtarıyorum ama o da lastikleri götürülmüş vaziyette :D
    Uyandığımda rüya olduğu için şükrettim.

BFOkuru bunu beğendi.
  9. Tunakan Önen

Tunakan Önen Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    4 Kez gördüm ertesinde 1 ay geçmeden bisikletimi çaldırdım :(

Osman Kıtay bunu beğendi.
  10. Tahir Keskin

Tahir Keskin Onursal Üye

Adı:
    Tahir Keskin
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    :( üzüldüm.

11. Abdullah Cimis

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Rüyada olsa insan üzülüyor. Bu arada yalnız değilmişim sevindim başkaları da benzeri rüyaları görüyor :D

Gerçekten bende üzüldüm :(

Tahir Keskin bunu beğendi.
  12. kadir karademir

kadir karademir Aktif Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    2 Gün önce gittiğim spor salonunun hocasının bisikletini salon girişinden çalmışlar. Tabi kilitli değilmiş. Ben kilitliyorum bisikletimi salon girişine. Akşam Rüyamda Kilitlediğim yerler hariç geri kalan her parçayı söküp çaldıklarını gördüm :) Uyanınca üstüm açık kalmış meğer :) Şaka bir yana ucuz da olsa sonuçta bisiklet benim elim ayağım gibi , ister istemez hep tedirgin olmuşumdur.